Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy?

Polecane posty

Gość gość

Jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? W czerwcu kończę studia na kierunku ekonomicznym i nie wiem co dalej. Wiem, że ciężko jest na rynku pracy , szczególnie w małym mieście, gdzie mieszkam. Proszę o pomoc. Mam 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najskuteczniejszym środkiem są języki obce. W praktycznie każdej branży znajomość języka obcego podnosi znacznie twoje szanse. Oczywiście nie da się tego zrobić w parę tygodni, ale w ogóle inwestycja w języki procentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz doświadczenia jak rozumiem? Może być ciężko. Ja proponowałabym Tobie podszlifowanie języka np. niemieckiego, może jakieś kursy? Ja ukończyłam kurs kosmetyczny z masażu bańką chińską www.bartmaj.pl/kursy/masaz/banka-chinska i otrzymałam pracę w salonie kosmetycznym, pomimo tytuły technika ( studiuję zupełnie inny kierunek). Także ja polecam kursy, szkolenia , nawet staże, żeby złapać doświadczenie. Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelner z Rewala
zmien nazwisko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaweł

Może skorzystaj z kursów doszkalających?  Ja czasami zapisuje się na taki kurs i umiem coraz więcej. Dobrą szkołą z kurami jest WSEIT. Mają wiele takich kursów i wyspecjalizowaną kadrę. Fajnym kursem jest anatomia Palpacyjna gdzie przy zakupie dwóch modułów jest taniej. Wiem bo sam z tego korzystałem ostatnio 😄  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×