Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna z Kielc

Rozwódka i rozwodnik problem

Polecane posty

Gość gość
A lepiej by bylo, jakby zaczela ukladac sobie zycie z kims innym. Skoro eks twierdza, ze byly takie wspaniale i to one wywalily Meza z domu, bo byl taki blee, to czemu ten blee facet uklada sobie zycie z kims innym, a Ta cudowna niewiasta nasal sama ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest zastanawiająca. Jeśli ktoś ma dość i nie żyje z kimś to woli zapłacić za wynajem niż się uzerac. Bądź ostrozna coś w tym jest nieszczerego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile tak mieszkają razem?

Ile są po rozwodzie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Zoja napisał:

Sytuacja jest zastanawiająca. Jeśli ktoś ma dość i nie żyje z kimś to woli zapłacić za wynajem niż się uzerac. Bądź ostrozna coś w tym jest nieszczerego. 

Też tak przypuszczam .

Choć mojej przyjaciółki maz po rozwodzie też nie chciał się wyprowadzić (TBS) i tak siedział ponad rok aż w końcu ona wzięła dzieci i duży kredyt i się wyprowadziła .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 14:08, Gość gość napisał:

Byłe żony już takie są.Jak facet ułoży sobie życie z inną to była żona robi wszystko ażeby uprzykrzyć a nawet zniszczyć związek byłego męża.

Wyjątki jak wszędzie i tu też są. Ja namawialam mojego byłego żeby założył rodzinę, dla mnie  było i jest ważne aby trzymał kontakt z dziećmi zaś partnerka to już nie moja sprawa.No cóż nadal woli procentowke ,podobno butelka jest symbolem partnera ,coś się tu kłóci ale tak twierdzą na terapiach.Stad wybór żona czy wódka.Czlowiek nie jest mocny może być silny nawet z pomocą innych ale nie jest mocarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxx

Przecież on cię robi w balona pięknie. I co z tego, że po rozwodzie, jak dalej z byłą mieszka? Jakby chciał się rozstać z nią naprawdę, to dawno by się wyprowadził. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×