Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StarającaSię2015

Planujące na 2015 rok!

Polecane posty

Starająca Się 2015 trzymam kciuki żeby poszlo jak najszybciej :) kiedy owulka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
Dzastinkaa szczerze to nie wiem bo to 13 dc a jajniki mnie bolą o zakończenia @ a mam co 28d. .... Starania były 6 dc i dzisiaj więc zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz jakoś by wypadała owulka ;) u mnie za jakies 4 dni ale narazie się wstrzymujemy.. juz się nie mogę doczekać przyszlego miesiąca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, przyłączam się do tematu :) nasz synek za chwilę kończy 3 lata, staramy się o rodzeństwo dla niego. poprzedni cykl był pierwszym po odstawieniu pigułek i zdecydowanie nie był "normalny", ten jest już całkiem inny, mam nadzieję, że hormony się uspokoiły i może nawet teraz nam się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to pierwsze cykle po odstawieniu tableteg są bardzo plodne i jest dosc duza szansa na zafasolkowanie ;) tak wiec trzymam za Ciebie kciuki ;) dawaj znac jak wychodza starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara90
Hej i ja sie przyłącze ;-) miesiaczka spóźnia mi sie 9 dni jutro robię test mąż powtarza ze to ciąża...bo nie czuje sie dobrze ale nie chce robić madzieji.27 kwietnia zaczęliśmy starania i czy cos mogło wyjść ? Mama powiedział mi ze ona zaszła w ciążę 2 dni przed @ dziwne ale może sie historia powtarza? Zobaczymy rano napewno napisze co i jak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Dzastinka, mnie tez lekarz uprzedzil, ze moge miec problemy, bo mi czasem pecherzyki nie pekaja i w ogole wielu jeszcze rzeczy mozna by sie przyczepic, ale trzeba probowac :) Ja biore tylko folic od 3 miesiecy ponad, i od tego cyklu zaczne brac magnez i wit b6, zeby wydluzyc faze lutealna, bo mam za krotka :( Mara90 jesli sie staracie to 9 dni spoznienia bardzo dobrze wrozy :) Pisz co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Hej dziewczęta !u mnie sprawa wygląda tak!mam syna 4 lata, dał nam popalic przez 3 pierwsze lata. Bez przerwy ryczal, spał po20 min w dzien i w nocy to samo!moj mąż nie chciał więcej dzieci. Ja zresztą też musiala odpocząć. U mnie W pracy zmienila się sytuacja, więc stwierdzilam że przecież mój syn nie może być jedynkiem. Udało mi się namówić męża i tak raz i okazało się że jestem w ciąży. Pomyslamam fajnie teraz już z górki. A tu ma wizycie u gin dowiaduje się ze mam puste jajo płodowe i mam sobie poczytać w internecie co to takiego. To od razu Zmienilam gin, drugi zrobił usg i okazuje się że ciaza Blizniacza tylko jedno jajo jest puste a w drugim mniejszym jest zarodek z bijacm serduszkiem. Niestety radość nie trwała długo bo na następnej wizycie nie było zarodka tylko. Drugie puste jajo.całą historia skończyła się poronieniem indukowanym w 11 tyg ciazy. Teraz jak dostaliśmy zielone światło na starania, jestem strasznie niecierpliwi. Zw zeszłym cyklu zrobiłam testy ciążowe już przed @. Wyszły 2 kreski druga bledsza ale u mnie zawsze tak było. Okres spóźnialskich się więc myslalm że szybko się udało a po 4 dniach dostałam okres. Zobaczymy jak będzie w tym cyklu. Okres mam dostać w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
Mara90 witamy. Rzeczywiście to dobry znak. czekamy na wieści od ciebie:) aniusia31 musimy być dobrej myśli. Ten miesiąc jest nas dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
Ja przy pierwszej ciąży zaczęłam plamić przy wizycie u lekarza a jak mnie zostawił na obserwacji w szpitalu to po tych badaniach wyleciał mi skrzep i powiedzieli że poroniłam, to był 7 tyg. płakałam jak dziecko. Ale mam to za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Ja też złe myśli za sobą ale nie robią na mnie wrażenia dwie kreseczki na tescie. Dopiero jak zobaczę zarodek z pięknym serduszkiem to uwierze że jestem w ciąży!co tam dziewczyny dzisiaj porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Anusia u Ciebie wychodzi na to, że w zeszlym cyklu pewnie bylas w ciazy skoro test pokazal druga kreske, ale pewnie doszlo do mikroporonienia. Jak tak czytam te wszystkie Wasze wpisy to mam coraz wiecej obaw. Jedno to zajsc w ciaze, drugie to donosić bez poronienia, trzecie zeby dziecko w ogole urodzic bez komplikacji (typu wlasnie owiniecie pepowina i inne) Eh nie jest to wszystko takie latwe, a ja niestety cierpliwa nie jestem w takich kwestiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Starajaca Sie 2015: ale to plamienie w 7 tyg. to nie bylo jednak poronienie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Ja ruszam na 15:00 do pracy, bo pracuje na 3 zmiany, a teraz jeszcze siedze i czytam Wasze wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
to jest moje światełko to było poronienie jak mówili w szpitalu samoczynne. Kilka lat później zaszłam w ciąże i wtedy bałam się iść do lekarza no ale moja praca nie pozwała mi pracować więc musiałam iść. No ale lekarz powiedział że jest mała kropka i mam przyjść za dwa tyg. Ale wiecie dziewczyny nie denerwowałam się tylko odczekałam ten czas i poszłam i słyszałam bicie serduszka. Całe 9 miesięcy byłam szczęśliwa i nie myślałam że coś może się stać. Mam córeczkę więc dziewczyny nie denerwujcie się bo to pogarsza sprawę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Mila_ byłaś już u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Mara90 robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Ja musze się przyznać że dzisiaj rano zrobiłam test. Dwie kreski sle pojawiły jedna słabsza tak jak ostatnio. Mam nadzieje że to nie tak jak w zeszłym miesiącu falstart. Do @ jeszcze 2 dni więc zobaczymy. A co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluśka
hej dziewczyny to może i ja się do was dołączę. Mam już 3.5 letniego synka i w poprzednim cyklu rozpoczęliśmy starania o drugie dziecko, niestety @ jak zawsze przyszła:( i niestety czuję, że nie będzie łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
U mnie odliczanie końcowe do okresu jeszcze dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Bluska powodzenia w staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
aniusia 31 skoro dochodzi u Ciebie do poronień to czemu nie wezniesz luteiny albo duphastonu ? to pomaga utrzymac ciąże kochana. Może u Ciebie spada za bardzo progesteron i dlatego tak się dzieje że dochodzi do samoistnego poronienia , lekarz powinien Ci o tym powiedzięc to jest bardzo ważene nie lekcewaz tego bo znowu moze dojść do tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Karolcia to był dopiero moj pierwszy cykl starań po pustym jajo polowy. Jestem od opieką gin powiedział że mam brać tylko kwas foliowy. w zeszłym cyklu wczesnie zrobiłam testy ciążowe, tak pewnie bym nie wiedziała se doszlo do zapłodnienia. Jak będzie się sytuacja powtarzać to napewno zawitam do mojego gin. Niestety pracuje w szkodliwych warunkach i nie wiem czy to nie ma wpływu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria24l
Ja jutro robię test zobaczymy co mi pokarze :D,ale od rana nie zrobię tylko trochę później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara90
Hej zrobiłam test dziś rano i wyszla ze nie :-( cóż jakoś nie czułam smutku a mąż do mnie pewnie źle zrobilas albo pójdę do apteki i zapytam pani czy byłaś po test to był żart chciał. Mnie pocieszyć wyjelam test aby mu pokazać ze nie wyszło...odpowiedział co sie martwisz za miesiąc sie uda chciala bym mieć jego ooptymizm. Ale @ dalej brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Mara90 a ty masz takie nieregularne @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Daria24 ja też jutro rano jeszcze raz zrobie oby nadal była ta druga kreska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Mara90 nie martw sie! na pewno w koncu sie uda, a to dopiero Wasz pierwszy cykl staran. Daria i Anusia - czekam na wieści od Was :) Dziewczyny - ja mam 27 dc ale tez juz piersi przestaja bolec, czuje jak nieublaganie zbliza sie @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
Hej dziewczyny. Daria i Asiunia też czekam na wieści od was. zgadzam się z koleżanką wyżej ze Mara90 nie martw się i czekaj na kolejne działania. a do momentu pojawienia się @ nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara 90
hej :) własnie zawsze miałam regularne jak w zegarku co do godziny nie wiem co się stało ale może przez stres mąż był chory ostatnio.. ale już jest dobrze a mi może dalej to siedzi w głowie i się przesunęło coś. My próbawalismy wcześniej ale nie wychodziło to odłożyliśmy to na później i okazało się że to tarczyca i światełko w tunelu się pokazało że tym razem może się udać. teraz czekać na @ . Dodam tylko że ja mam 24 lata a mąż 29 razem jesteśmy 5 lat a 3 lata po ślubie :) . Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×