Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie są Wasze ulubione restauracje, jadłodajnie w Gdańsku?

Polecane posty

Gość ola

Ja najbardziej lubię Piwnicę Rajców. Można smacznie zjeść (zupa rybna jest the best) i do tego napić się super piwa. Bardzo ładne wnętrza super klimat i miła obsługa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Ja ostatnio miałem okazję być w restauracji Panorama, bardzo dobrze lokalizowana w centrum Gdańska, smaczne jedzenie. Jak szukasz dobrego miejsca, elegancko przygotowanego gdzie można zjeść to zerknij sobie do oferty panoramarestauracja.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja organizowałem ostatnio rodzinną uroczystość w restauracji Panorama blisko dworca Głównego w Gdańsku. Bardzo przytulna, miła restauracja, myślę że to dobre miejsce, żeby zorganizować jakieś rodzinne uroczystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię Piwnicę Rajców Gdańskich. Restauracja w super klimacie z dobrym jedzeniem i świetnym piwem. Obsługa miła i sprawna.  Lubię się tam spotkać ze znajomymi i pogadać przy dobrym piwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku spokojnie mogę polecić restaurację Orzeł. Jeżeli ktoś lubi polską kuchnię to spokojnie morze się tam udać. Serwują pyszne jedzonko. Żeberka pieczone w pomarańczach po prostu palce lizać. Bardzo fajna restauracja, dobra obsługa. Warto tam się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo lubię restaurację Orzeł. Czasami wpadamy tam z rodzinką na obiadek. Jest smacznie i klimatycznie. Byłam  tam tez na weselu Było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dzięki za polecenie restauracji Orzeł. Właśnie jesteśmy po wizycie w Gdańsku i zawitaliśmy  rodziną do tej restauracji. Bardzo fajne miejsce. Idealne na rodzinny obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię restaurację Orzeł. Można tam dobrze zjeść i miło spędzić czas. Idealne miejsce na wypad na rodzinny obiad z rodzinką czy tez spotkać się ze znajomymi. Serwują dobre świeże jedzenie. Obsługa miła i sprawna. No i jest ładnie przyjemnie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×