Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kochanki sypiają ze swoimi mężami??

Polecane posty

Gość gość

Hej mam pytanie do wszystkich kobiet, które są lub były kiedyś kochankami. Czy w trakcie kiedy miałyście kochanka uprawiałyście także seks z własnym mężem? Czy zdarzyło wam się tego samego dnia kochac i z mężem i z kochankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od czasu gdy miałam kochanka ( bo seks z mężem był okropny i bardzo rzadko ) mąż mnie brzydził - wtedy dopiero poznałam co to seks i bardzo sie otworzyłam na ta dziedzinę :) a potem rozwód i kochanek został moim mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sypialnym z jednym i drugim, często w ten sam dzień bo przychodzil do domu podkręcona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk z łodzi
No tak , liczy się tylko penis i rżnięcie !! Nie ważne że facet się stara i jest spokojnym dobrym człowiekiem. Nie potrafi łoić , to trzeba go na innego wymienić. Ech te baby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no owszem eks mąż był zaradny , miałam kasę i nowy dom ale za to zero uczucia , miłości , bliskości , przytulenia , brak p[rzyjaciela , brak ojca - on tylko był i zarabiał pieniądze miałam 35 lat gdy go zdradziłam bo nigdy nigdy nie byłam zaspokojona seksualnie , nigdy nie wiedziałam co to orgazm . Teraz żyje dużo skromniej ale mam przyjaciela i męża i ojca dla dzieci a nie robota od zarabiania kasy :) i nie chodziło tylko o rżniecie , chodziło o cos duzo wiecej - już bardzo długo przed zdradą myslałam o rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość113
gość wyzej..jakbys opisała moja sytuację, mój były zarabial bardzo dużo, poza tym tez pracowalam, zyłam mozna by pwoedziec jak ksieżniczka, ale co z tego, zero uczucia, bliskosci, przez 5lat nie mial nawet czasu dziecka mi zrobic. Od 10 lat juz jestem z innym mezczyzna i bardzo szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha,mężowi to dwa razy w miesiącu starczy a z kochankiem pieprzę się czasami dwa razy dziennie,razem pracujemy. Tak właśnie,nie kocham,uprawiam sex,czy jakoś tak, ale po prostu pieprzę się jak niezaspokojona samica, dla samej przyjemności,uwielbiam od tyłu przy stole lub biurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam męża, tylko narzeczonego, uprawiam seks zarówno z nim jak i z kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż mi się znudził, nie podniecał mnie - wiec po co z z nim sypiać???. Czasami pomacham mi ręką :) ale i tak wtedy wkłada prezerwatywę żebym sobie ręki nie pobrudziła :) hihihih. Zresztą z kochankiem robię takie rzeczy co z mężem to bym nawet nie chciała. Teraz to mam prawdziwy sex!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że śpię z obydwoma :) czasami wracam od kochanka i jeszcze dobierze się mąż :) ciekawe co czuję jak mi ją liże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 26.04.14 to po co ci narzeczony ? rozstań się z nim. nie, ty pewnie wyjdziesz za niego bo kasy ma jak lodu. oj oj szmaciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrośniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle jest szmat na swiecie a podlogi dalej brudne I tak wszyscy do piachu i tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwał się kolejny domowy impotent. Idz pooglądaj sobie meczyk w TV i nachlaj się piwskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamilamaja
Raczej sypiaja TYLKO z cudzymi! :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sypiaja, po seksie z kochankiem jestem tak nakrecona i cala dygotam ze i w sexie z mezem jestem duzo bardziej drapiezna i wyuzdana zwykle caly dzien chodze nabuzowana i podniecona na wspomnienie z sexu z kochankiem a czym bardziej ostro jest z kochankiem, czym bardziej perfidnie (w domu tuz przed tym jak ma przyjsc maz) tym bardziej mnie to podnieca i nawet mam wieksza ochote na sex z mezem nie wiem czemu, moze sama mysl ze jestem w sumie taka niewdzieczna zdzira tak na mnie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia111111
dokładnie mam tak samo :) kochanek mnie nakręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria23432122
Faceci to tylko krytykują, a to wszystko ich wina!!!! Jak by dbali o swoje kobiety to by nie było kochanków na boku. JAk napisała koleżanka oni to tylko meczyk w TV i piwko do ręki. A kobieta swoje potrzeby ma. A jak nie ma w domu to prędzej czy później gdzieś to znajdzie i niekoniecznie w mężem Mam kochanka od 5 lat. Spotykamy się raz , dwa w miesiącu. i z nim mam to czego nie mam z mężem. I nie chodzi tu tylko o sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak miałam kochanka to ciągle czułam poczucie winy, to miała być tylko zabawa, bez znaczenia dla związku. Dlatego po każdym spotkaniu z kochankiem dążyłam do jak najszybszego spełnienia ze swoim mężem. Trochę to było perwersyjne, czasem po powrocie do domu na szybko przepłukanie pochwy i prowo w łóżku. Ale poczucie winy mi mijało po takiej poprawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domowi impotenci zamilkli hihihihi. Ja sypiam z jednym i z drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie żal mi zdradzanych kobiet.Internet pokazuje że są gorsze od facetów. Na szczęście nie każdy facet to d****arz,a nie każda kobieta to szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet_wwa
..jest jakas mila mezatka tutaj ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunet w taki sposób żadnej tu nie wyrwiesz. Robisz to bardzo nieudolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem stary i żadna mnie nie chce :( Muszę sobie sam pomagać ręcznie :( Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak odkryłem,że żona ma kochanka to teraz najpierw walę w d**ę jej koleżanke a później żona musi mi robić loda -bez mycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowy
Maria23432122 - to po co Ci jeszcze mąż? I pozostałym też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo placa, za mieszkanie, oplaty, dokladaja sie :) czasem pewnie jest ich mieszkanie zawsze miec lepiej 2 niz 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płacą to frajerzy , gdyby moja się puściła to wpakował bym ją milionowe długi a sam żył jak pan.Oczywiście dodatkowo wp*****l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
placa bo nie wiedza a nie ze frajerzy a ty pewie jestes taki zazdrosnik i kontroler ze twoja panna tez bedzie miala dosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak nie wie to frajer ,tylko frajer nie wykapuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×