Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobić w takiej głupiej sytuacji

Polecane posty

Gość gość

Z góry mówię że nie jestem osobą asertywną i nie wiem co w takiej sytuacji zrobić. Mam dziewczynę i małe dziecko, jestem szczęśliwy. W pracy w pewnym sklepie w którym bywam z racji obowiązków jest dziewczyna która od jakiegoś czasu zaczęła do mnie mówić "na cześć". Od jakiegoś czasu czułem że jej się podobam. Nie dawno dała mi swój numer telefonu pod pretekstem że coś tam chce załatwić w mojej firmie i powiedziała mi że prosi mnie o to żebym to załatwił i dał jej znać. Powiedziałem jej że nie ma problemu. Wiadomo że chodzi o to że chciała mi dać numer ale nie wiedziała jak więc wymyśliła głupi powód żeby mi dać numer. Teraz nie wiem co zrobić, ona chyba sobie myśli że jestem wolny. Ja mam dziecko małe i dziewczynę. Co mam zrobić żeby ona widziała że nie jestem nią zainteresowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojawić się w sklepie z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia twoja
opowiedz jaki jestes zadowolony z obecnej dziewczyny i dziecka na pewno ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załatw jej tą sprawę o którą Cię poprosiła , i poproś swoją dziewczynę żeby ją o tym poinformowała . Np : - cześć , nazywam się Anna Kowalska i dzwonię na prośbę mojego faceta , żeby Cię poinformować , że sprawa załatwiona . Tamta się dowie , że jesteś zajęty , a dziewczynę utwierdzisz w przekonaniu , że nie masz przed nią tajemnic i nie szukasz przygód na boku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×