Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krokus83

Mamy na rynku pracy, prośba o wypełnienie

Polecane posty

Kochane Mamy, już wkrótce dołączę do Waszego gronabardzo interesuje mnie problem łączenia pracy zawodowej z wychowywaniem dziecka, jak też ogólna sytuacja matek na rynku pracy. Aby zgłębić temat postanowiłam napisać pracę licencjacką na ten temat. Zapraszam do rozwiązania ankiety, po opracowaniu chętnie podzielę się wynikami. Jestem bardzo ciekawa jakie Wy miałyście doświadczenia po powrocie do pracy po przerwie spowodowanej macierzyństwem. Za pomoc będę bardzo wdzięczna. [http://www.ankietka.pl/ankieta/145894/matki-na-rynku-pracy.html]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ankieta jest trochę źle skonstruowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem jaki promotor zaakceptował tak słabą ankietę. Jest tendencyjna, w wiekszości punków nie maszerokiego spektrum odpowiedzi, widać już w jakim kierunku zmierza autorka. Nie podobał mi się punkt co wg mnie poprawi sytuację kobiet na rynku pracy, bo żadna z tych odpowiedzi jej nie poprawi. Odpowiedzi były od strony matek, a nie pracodawców. Jak moja sytuację poprawi fakt, że mi będę miała żłobek w firmie? To udogodnienie, ale nie poprawa mojej sytuacji na rynku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×