Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

buty lasocki dla dzieci wasze opinie

Polecane posty

Gość gość

Jakie macie opinie o tych butach dla małych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mielismy kozaczki i ok minus tylko cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj wiek, bo dla kilkulatków to szkoda wydawać kasę na lasockiego, takie starsze to rozumiem, ale małe dziecko i tak nie wie co ma na sobie i na pewno nie ma pojęcia o marce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj wiek, bo dla kilkulatków to szkoda wydawać kasę na lasockiego, takie starsze to rozumiem, ale małe dziecko i tak nie wie co ma na sobie i na pewno nie ma pojęcia o marce xxxxx A słyszałaś o czymś takim jak wygoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lasocki to marka, która powstała dobrych kilka lat przed tym jak pojawiło się CCC akurat. Pamiętam miałam kiedyś genialne trzewiki Lasockiego na "świńskiej skórze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam kozaczki dla 1,5 rocznego dziecka dla mnie nie ważna cena.Kupuje to co mi sie podoba,wiadomo że dizecko nie wie co nosi ale jak sie nosi.Co mam kupić w markecie za 10 zł i co tydzień bede musiała mu nowe kupować wiec na to samo wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sorry ale dla dziecka do 3 lat nigdy bym nie kupiła drogich markowych butów, w jakim celu? te tanie tez się dobrze i wygodnie nosi, a póki dzieciak nie kuma co ma na nogach to może choć w bamboszach śmigać po dworze. dla 1,5 rocznego dziecka to aż szkoda kupować markowe buty, takie widzimisię mamusiek się włącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ma 12 miesięcy, niedawno zaczęło pewnie chodzić i chcę mu kupić odpowiednie skórzane buty, żeby potem nie było żadnych problemów. Tu nie chodzi o markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Cie nie stać to nie kupujesz:) Chciałam dziecko i nie żałuje na niego kasy :) pewnie wypuszcze dzieciaka na dwór tak jak powiedziała pani wyżej w bamboszach.masakra co za patologia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś głupia czy tylko udajesz ? Jakie widzimisię? Chodzi o komfort i zdrowie stóp malucha. Jeśli chcesz to zakładaj dziecku badziewie za dychę, ale nie obrażaj matek, które dbają o swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla roczniaka szkoda kasy na skórzane, lepiej sobie coś fajnego kup. takie małe dziecko i tak będzie częściowo raczkować a ty chcesz je wciskać w skórzane buty? głupota. kup zwykłe tenisówki w jakimś normalnym sklepie i nie przesadzaj z ceną bo nodze nic się nie stanie, nie popadajmy w paranoję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani kupuje pewnie bambosze po pewnie boi się ze na papierosy jej nie starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dychę to żadne badziewię, jakoś nie widziałam żadnego dziecka ze zdeformowanymi girami więc odpuśc sobie. ja wolę sobie kupić jakiś fajny ciuch niż dziecku które na razie jest na to za głupie, będzie starsze to owszem dostanie jakieś markowe ciuszki czy buty ale teraz nie widzę w tym sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dychę to żadne badziewię, jakoś nie widziałam żadnego dziecka ze zdeformowanymi girami więc odpuśc sobie. ja wolę sobie kupić jakiś fajny ciuch niż dziecku które na razie jest na to za głupie, będzie starsze to owszem dostanie jakieś markowe ciuszki czy buty ale teraz nie widzę w tym sensu MAMA NADZIEJE ŻE NIE MASZ DZIECI>???????!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupują dzieciom markowe rzeczy od 1 miesiąca a potem zdziwione ze gowniarz chce coraz wiecej nawet gdy ich na to nie stac. logika matek polek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gówniarz,dziecko za głupie co tu za kretynki piszą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologiczna idiotko tu nie chodzi o markę, tylko,o to, że dziecko, które już pewnie chodzi potrzebuje odpowiedniego obuwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014-04-29 19:10:22 [zgłoś do usunięcia] gość Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zimow kozaczki lasoki kids o były bardzo fajne. Jakieś sandałki teraz tez kupię dla młodej. Szkoda tylko ze mają albo białe albo różowe nic innego;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości Ale sie uśmiałam hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiednie obuwie? każde jest odpowiednie, na skarpetach też niektóre lubią chodzić, nie każde musi być ubierane w niewiadomo jakie wymyślne buty, kiedyś w dawnych czasach dzieci nie miały nic, chodziły w butach po rodzeństwie albo rodzicach i jakoś zdrowe były, tylko teraz rośnie nam durnowate pokolenie które się trzęsie nad dziećmi jak galarety a potem wyrastają niedorajdy życiowe. buty lasockiego dla 12 miesięcznego dziecka hahaha zabiłaś mnie tym koleżanko, przynajmniej można się tu z niektórych pośmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynym powodem do śmiechu w tym temacie jest Twoje krytykowanie matek, mających inne zdanie niż Ty. Jeszcze jaka nerwowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko sobie kup te buty bo dla dziecka na prawdę szkoda. I tak nie doceni tego co ma na sobie. Kapcie w Pepco byłyby o wiele lepsze dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pośmiać można się ztych ludzi co mówią o swoich dzieciach gówniarz,głupek itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lasocki to jakaś ekskluzywna marka, że tak się burzysz :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kapcie w pepco byłyby o wiele lepsze dla niego. masakra , dla siebie nic bym tam nie kupiła a co dopiero dla dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam już, że nie będziesz mi dyktowała w czym będzie chodzić moje dziecko. Sama kupiłam sobie wczoraj trzy pary sandałów Lasocki i widziałam dziecięce buty. Zastanawiam się czy są dobre jakościowo, a jakieś śmierdzące trepy z pepco mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze kupuje w Pepco, dla siebie, dla dziecka a także prezenty dla chrześniaków, coś w tym złego mamuśki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w biedronce można korzystać z Internetu? Koleżanki kasjerki faktycznie będą miały ubaw :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×