Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

buty lasocki dla dzieci wasze opinie

Polecane posty

Gość gość
co tu za patologia siedzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014-04-29 19:19:42 [zgłoś do usunięcia] gość A lasocki to jakaś ekskluzywna marka, że tak się burzysz smiech.gif ? x dla małych dzieci aż nazbyt ekskluzywna, że tak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, które piszą, że nie warto kupować dobrego obuwia dla dzieci poniżej 3 lat, to chyba po prostu nie mają na takie buty kasy i zżera je zazdrość. Albo same sobie nie kupią dobrego buta, to dziecku też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość co tu za patologia siedzi ? x cóż siedzisz tu więc sobie chyba odpowiedziałaś na pytanie patologio. polecam głębsze zapoznanie się ze słowem patologia, a nie powtarzanie go co słowo jak małpa na sznurku. gimby mają już chyba wolne, smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sobie jak najbardziej bym kupiła dobre drogie buty ale małemu dziecko to się zwyczajnie nie opłaca, za szybko wyrasta, marna inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko to ogólnie marna inwestycja,dlatego mogłaś sie zastanowić wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zdrowie dziecka to najlepsza inwestycja także moglibyście przestać kwestionować moją decyzję? Idźcie już po te "bamboszki" do Pepco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie kupujcie te bamboszki i zmieńcie forum na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niziny społeczne :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje ze złamie noge w nich To juz było bezczelne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko to po co tu przylazłaś? chcesz to kupuj jakie chcesz i wypad stąd, usłyszała parę słów prawdy i się burzy paniusia jedna. mozesz zmiec forum na inne jak sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, czy ty też wyrównujesz do dołu? Za mądry dla ciebie, kto mądrzejszy od ogółu matołów? Za bogaty ten, kto bogatszy niż ty? Ludzie zachowują się jak ogrodnika psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie jest kwestia marki. naprawde nie rozumiecie, że teraz kształtują sie Wasze dzieci? to, jakie bedą miały problemy ze zdroweiem w przyszłości? no buty niby bzdura, ale to jak dziecka stawia stopy, jak te stopy się 'zbudują" (patrz np. płaskostopie) decyduje o ewentualnych problemach ze stawami, kręgosłupem. ja mam 33 lata, jak byłam mała to rodzice nie mieli kasy/świadomości i kupowali mi buty takie, jak się udało. mam tak paskudne stopy, że wstyd japonki założyć. w paskowych sandałach nie wyjdę między ludzi bo palce podeformowane. i to nie moja wina, boja sobie tych butów nie wybierałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy konkkretnie lasocki to dobra firma dla dzieci- nie wiem. wiem, że warto zainwestowac w dobrze wyprofilowane i stabilne buty. nie są one tanie, ale po co dziecku kłopoty fundować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to po co? Założyłam temat, poprosiłam o opinie na temat obuwia dziecięcego marki Lasocki, a Ty kwestionujesz moje decyzje, każesz kupować jakieś bamboszki, na dodatek obrażasz mnie i moje dziecko. Doprawdy jesteś niziną intelektualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29.04.14 - nie przesadzaj bo bajki pleciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super buty, chętnie kupuje mojemu dziecku. Cena w porównaniu do innych- firmowych, skórzanych jest przystępna a jakość celująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko idź do Pepco i nie zawracaj nam gitary już bo jesteś nudna z tym swoim super dzieciakiem i wywodami na temat śmierdzących stóp małego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja przesadzam? może inni nie zauważają, ale dla mnie pokrzywione palce to jest jednak problem. a z ortopedami miałam dosyć do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam kozaczki dla 1,5 rocznego dziecka xxx Nieporozumienie. Dziecko w tym wieku powinno nosić wyższe, wyprofilowane trzewiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieporozumienie. Dziecko w tym wieku powinno nosić wyższe, wyprofilowane trzewiki Ciekawe jakie ty nosiłaś jak byłaś mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie takie. A wiosną i jesienią tzw. zdrowotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
XXI wiek, a ktoś jeszcze nie wie, jak powinny wyglądać właściwe buty dla małego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Emele ? Są przepiękne, z tym, że jeszcze nie widziałam ich na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombiesammmi
lasocki jest drogi... ja inwestuję od lat dla moich syn ów w Kornecki ego, jest tańszy a uważam że jakość podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalne buty Nike w bardzo niskich cenach? To możliwe! Zajrzyj na http://sklep-air-max.pl i przekonaj się sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem po pierwsze Lasocki Kids nie są żadnym cudem obowniczym, nie są drgie. Za butki dla rocznego dziecka zaplacilam 120zl, skórzane cieple dobrze wyprofilowane, but dla takiego dziecka musi dobrze trzymac stopę podeszwa nie musi mieć odpowiednia miękkość i musi zginąć sie w palcach a nie jak tobw przypadku tanich butow czesto zgina sie na środku, malemu dziecku krztaltuje sie stopa, to w najmlodszych latach kiedy uczy sie chodzic dobre buty są najwazniejsze, unika sie platfusa, skręconych kostek a i poważniejszych problemow z kolanami,biodrami czy kręgosłupem. Wspininane emelki są świetnym obowiem ale są czesto trzykrotnie droższe od Lasockiego. Buty z najwyższej jakości skóry ręcznie robione profilowane na specjalnie robionych kopytkach skora na,nich lezakuje. Mimo ze mi sie bie przelewa to kupuje dla córki buty emel na droga parę stawiam,na,lasockiego za przystepna cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy Lasocki to markowe buty. Ecco, geox, emel, a nie Lasocki. Czasem kupie dzieciom do smigania po podwórku, ale żeby to był szał to nie powiem. Widać marną jakość wykonania, ale skóra. ja kupuje tylko skórzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja buciki dla swych malców kupuję na stronie allinside.pl. Jest tam bardzo duży wybór fajnych i tanich bucików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety za jakością obuwia idzie także jego cena. Zawsze kupuję dla dzieci buty ,które są dobrej jakości - nie mam tu na myśli marki ale przede wszystkim wykonane są z odpowiedniego materiału (żadne nie oddychające sztuczności) i posiadają dla danego wieku odpowiednie cechy takie, które pomagają w formowaniu prawidłowego modelu ruchu stopy, stymulują tworzenie się wysklepienia poprzecznego i podłużnego stopy oraz mają sztywny zapiętek. Nie prawidłowo dobrane obuwie, szczególnie w młodości może (choć to nie zasada) doprowadzić do wad stóp a następnie wad postawy. Moim zdaniem nie ma co ryzykować przyszłości dziecka. Zgadzam się jednak z tym, że nie trzeba wydawać na buty po 200 zł żeby kupić dla dziecka coś co będzie przede wszystkim wygodne a w dalszej kolejności spełniało walory estetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×