Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misienta67

zwiazek a facebook potrzebuje rady.

Polecane posty

Gość misienta67

Potrzebuje Waszej opinii neutralnej na ten temat i rady. Bo ja pod wpływem emocji nie potrafie racjonalnie patrzeć na pewne kwestie. Ale od początku. Jakis czas temu rozstałam sie z moim facetem po ponad roku, przypadkiem zupełnie wyszło na jaw ze mnie zdradza. Ok uspokiłam sie zeszło to ze mnie i w moim zyciu pojawił sie P. Znalismy sie juz jakiś czas, on rozmawiał ze mna duzo na ten temat wiedział jak cierpiałam bardzo i kiedy wyszłam na prostą zdecydowalismy sie spróbować. Duzo było rozmów prosiłam go tylko aby nie zranił mnie bo tym razem sie nie pozbieram po tym... Było idealnie. Pierwszy miesiac potem pojawiły sie lekkie kłotnie on jest bardzo zazdrosny. Jego ex dwie umilały nam zycie on o wszystkim mi mówił, przy mnie załatwiał te sprawy. Jak przyjezdzał telefon lezał na stoliku nie chował go. Ale ostatnio znów jego była nasłała jakaś kolezanka aby zaczepiała piotrka na fb , olał to wiec ona dalej pisała : odpisał jej ze nie znamy sie i pozdrawiam. a ta dalej ze pisali kiedys ze soba. nie odpisał jej az do przedwczoraj... zapytał skad ona go zna i jak go znalazła, odpowiedziała mu i to koniec rozmowy juz nie pisał. Ale oczywiscie ta serdeczna osoba do mnie napisała ze mam fajnego faceta skoro on dzis pierwszy do niej napisał. Wysłalam przebieg rozmowy P i poprosiłam o wyjasnienie. pokazał cała rozmowe powiedział dlatego tak zrobił przeprosił mnie i mówił ze nie chciał mnie martwic bo juz przezywałam te poprzednie ekscesy. Myslałam o tym troche, ja mam negatywny stosunek do poratali ale coś mnie tkneło. Mówie ustawie sobie ten status w zwiazku z.... do mnie przestana facec***isac i on bedzie miał spokoj przeciez obojgu nam na tym zalezy. Ja mu wczesniej juz proponowałam ze skasuje swoje konto bo mi to nie jest potrzebne to sam mowił aby zostaiwiła a wiec zrobiłam tak ustawiłam i czekam. mineła godzina dzwoni i rozmawia jak gdyby nigdy nic słoneczko to słoneczko tamamto. Mysle sobie jest dobrze. Był w pracy to pewnie nie reagował. umówilismy sie na spacer 1.ja czekałam na pociag o 21 on skończył prace i przyszedł do mnie chcial mnie do domu odstawić ale mowie muz e zaraz pociag bedzie przytulił mnie pocałował na ucho powiedział dziekuje. Wieczorem siedze zadzwonił, wchodze na tego fb on tez był i nie reagował NA TO CO ZROBIŁAM. nie zmienił statusu jedynie na jego tablicy sie wyswietlało ze ja go oznaczyłam iz jestem z nimw w zwiazku i mysle sobie jest dobrze po chwilikomentarz od jego kolegi najlepszego : o jak dlugo ??? nic sie nie chwailiłeś :) a mi mówił co innego ze jak jego kolega przyszedł to tak sie mna chwailił :) itp . no ok dzwoni do mnie i mówi ze on tak zartuje. a ja mu mówie ok mi mówiłeś cos innego a ten odrazu zaczyna kłótnie to mu powiedziałam ze czemu to olał przeciez dzień wczesniej tiwerdził ze tak mu zalezy i jest zazdrosny. zapytałam go wprost czy ukrywa cos albo wstydzi sie?? odwracał kota ogonem pokłócilismy sie rozłaczył sie a ja tylko napisałam mu zeby przemyslał sobie czego w zyciu chce i czy zalezy mu na powaznym zwiazku.teraz jes cisza nie odezwał sie ja pisać tez nie bede mam swoj honor. on ogólnie dziwnie sie zachowuje. ostatnio w piatek zrobił scene ze godzine nie odbierałam a tak sie martwił. nie wiem co mysleć. te wszystkie portale to nie dla mnie ale czasem sporo to daje do mysleni i ogólnie wyznawanie miłosci czy czułosci na tego typu stronach nie jest dla mnie . tylko ze przez to pojawiaja sie coraz to nowsze fakty.a . co sadzicie o tym wszystkim? ja pierwszy raz mam taki facebookowy dylemat nigdy wczesniej nie zwracałam na to uwagi. dlatego Was prosze o opinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też by mi sie przykro zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dużo do czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PASIOR
nie zrozumialem, tez nie lubie fb, ale ja i moja partnerka nie mamy nic do ukrycia, rozumiem ze ona pierwszy napisal do jakiejs dziewczyny? w jakim celu? zapytalas wprost czemu nie zaznaczyl ze jest z Toba w zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×