Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znoszek

Epapierosy a zdrowie

Polecane posty

Gość znoszek

Czy zauważyliście różnicę w zdrowiu po przejściu na elektroniczne palenie? Czy raczej nie ma żadnej różnicy jeśli chodzi np. o wydolność oddechową, samopoczucie itp. Epalenie stało się bardzo modne ostatnio i zastanawiam się czy ma to też jakiś wpływ na zdrowie. Nie chodzi o wyniki jakiś badań tylko o Wasze doświadczenia. Czy olejki do epapierosów owocowe czymś różnią się od tytoniowych? Czy tylko chodzi o smak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bardzo duża różnica jeśli chodzi o zdrowie. Czuję różnicę w mojej kondycji, cerze, świeżym oddechu. Palę e-papierosa od dopiero 3 tygodni ale już widzę jak dużo ma to zalet. Oczywiście, że najtaniej i najzdrowiej jest rzucić w cholerę i nic nie palić. Ale zestawienie z tradycyjnymi, papierowymi papierosami jest bardzo na korzyść elektroników. Ciekawostka: zapaliłam niedawno zwykłego papierosa od chłopaka, to aż mnie zemdliło i nie mogłam do końca wypalić, taki to syf (a przecież sama paliłam po kilkanaście dziennie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejki różnią się smakami ale też mocą tj. zawartością nikotyny. Tak samo papierosy zwykłe możesz kupić mocniejsze lub lighty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z powodu choroby musze przejsc na to cale epalenie i coz moge powiedziec? To nie to samo co prawdziwy, smaczny papierosek:( ale niestety dla wlasnego dobra musze sprobowac. Na poczatek pomecze sietroche a potem jak sie da to wbede palic mieszanie. Co do olejkow to sa rozne smaki ale wazna tez jest firma, sa tansze i drozsze, powiem, ze te tansze sa jednak borsze. Lepiej zapla i 10zl wiecej za lepszy olejek. I ttzeba tez dopasowac sobie zawartosc nikotyny w takim olejku, ale to juz orzy zakupie papierosa powinni pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam ani jednej osoby której nie udało się skutecznie rzucić palenia używając Desmoxanu. Większość po 5-7 dniach kuracji żegnała się całkowicie z fajkami. Kosztuje 50-70 zł, więc k***a nie rozumiem po co kupować e-papierosy za kilka stówek których wkłady nafaszerowane są nikotyną? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedstawiam się: nie udało mi się rzucić przy pomocy Desmoxanu, choć znam blisko kilka osób, którym się udało. Tabletki są skuteczne - zgadzam się, ale w moim przypadku problem był taki, że celowo odwlekałam wzięcie tabletki, żeby sobie zapalić :). Problem jest w głowie, uzależnienie psychiczne. Wiem, że to nie wina produktu, a moja. Ale skoro już, wolę palić e-papierosy niz zwykłe. Po co palić i wydawać kasę? Bo się jest uzależnionym i np. mi nie jest tak łatwo pożegnać się z uzależnieniem, chociaż mam świadomość, że byłoby to dla mnie i tańsze i zdrowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd naprawde wstyd
zgadzam sie, wszystko w glowie. przede mna trzecie :o podejscie z desmoxanem. boje sie, ze w koncu przestane na niego reagowac i nic mi juz nie pomoze... :( xx myslicie, ze to bardzo niezdrowe tak sie bawic, juz 2 terapie przerwalam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauważyłam różnicę. Przede wszystkim: nie boli mnie codziennie głowa. A bywało tak że i przez 2 tygodnie dzień w dzień mnie bolała. Żołądek nie robi mi cyrków i znów mogę jeść wszystko. Co do liquidów (nie olejków) różnią się tylko smakiem. Ale między różnymi liquidami są też różnice w gęstości, aromacie itp. Ja np. lubię liquidy Ciggera - mają dla mnie odpowiednią gęstość. A nie przepadam za RM1 - mimo że pachną naprawdę super dla mnie są zbyt rozwodnione i szybciej schodzą. Można tez samemu robić liquidy - baza plus aromaty. Ale to dla bardziej doświadczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokahontas
Ja zdecydowanie bardziej wolę olejki owocowe niż tytoniowe. Ale tytoniowe są tylko z nazwy bo przecież tytoniu w epapierosie nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tytoniu nie ale nikotyna owszem chyba ze kupisz liquid bez nikotyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku będziesz musiała trochę się przyuczyć i pewnie trochę czasu minie, zanim zorientujesz się ile i jakiego olejku kupić. Doradcy w sklepie mało konkretów mogą powiedzieć, zwykle: to zależy co kto lubi, to zalezy ile kto pali. I mają rację, bo naprawdę to zależy :). Trudno dokładnie przeliczyć ilość wypalanych papierosów na ilość liquidu. Na początek możesz kupić jednorazowy papieros elektroniczny (kilkanaście zł) i spróbować, czy ci to odpowiada. Co do olejków: kup kilka smaków różnych firm i wypróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam o liqudiach bez nikotyny. A po kiego grzyba go kupować ;)? Przecież nie oszukujmy się - palimy dla nikotyny a nie dla szpanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokahontas
Kupuje się liquidy bez nikotyny wtedy gdy chcesz rzucić palenie. Schodzisz pomału z zawartości nikotyny aż dojdziesz do 0. Jak organizm już się nie buntuje że nie dajesz mu nikotyny możesz powalczyć z odr****** palacza. I całkowicie rezygnujesz z palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znoszek
Tak wiem że są liquidy 0mg nikotyny i zamierzam do takiego stanu dojść. Ale na pewno będę zaczynać od jakichś mocniejszych. Czy 24 mg nikotyny to bardzo mocne? Jeśli palę czerwone papierosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 mg to bardzo dobry wybór na początek, gdyby był za mocny, drapał w gardło możesz kupioną w aptece gliceryną rozcieńczyć płyn do akceptowalnego poziomu, kilka kropel do klirka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilna
U mnie róznica jest, jeśli chodzi o zmiane na e-papierosy. Nie mam takiego kaszlu, nie męczę sie tak szybko. Poza tym nie śmierdzę. Kupuje liquidy smakowe Lime o niskiej zawartości nikotyny, ale też zaczynałam od 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×