Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego w Polsce jest tylu oszołomów religijnych?

Polecane posty

Gość gość

Na okrągło tylko religia kościół, religia kościół. Wszędzie w komentarzach na różnych w portalach religijne lub antyreligijne podteksty. Ludzie co wy macie fioła na punkcie religii!!! Wszędzie nawiązania do religii w szkołach księży, kościoła, nawet jeśli treść artykułu z religią nie ma nic wspólnego. Wypowiadają się albo katolickie oszołomy z radia Maryja albo antykatolickiego oszołomy zionące nienawiścią do religii i kościoła. Dlaczego kościół,religia i księża budzą w tym żałosnych kraiku tyle emocji!!! Mnie kompletnie wisi czy w miejscach publicznych będą wisieć krzyże, czy będzie religia w szkołach i czy księża będą na uroczystościach państwowych. Chore z nienawiści są obydwie strony: katolicy, i wcale nie nie lepsi od nich ateiści. Jedni i drudzy mają problemy z logicznym myśleniem, emocjami, widzą tylko czubek własnego nosa, wszystko postrzegają jednowymiarowo. Religijnych oszołomów powinno się zamykać w wariatkowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wziąć tyle psychiatryków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie to zastanawia i bawi jednocześnie, że dzisiaj to i ateiści urządzają krucjatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jeśli temat budzi emocje to sie go wałkuje jest większa oglądalność, więcej wejść , więcej zarabia sie na reklamach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od zawsze tak było przecież. Poczytaj historię od średniowiecza te wszystkie religijne wojny, palenie na stosie, historię Watykanu przestudiuj. Dziwie się że się dziwisz. Bo zawsze nauka i wiara to diw sprzeczności. I fanatyczni wierzacy są wszędzie U nas i tak spokojniej niż w islamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie mnie za oszołoma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko fajnie,tylko mi akurat nie podobaja sie krzyze w instytucjach swieckich.takie miejsca powinny byc neutralne.zaraz ktos powie,ale przeciez to moja wiara i mam do tego prawo!! zgadza sie,ale moim zdaniem wiara powinna byc czyms osobistym,ja nie chodze po ulicy/instytucjach i nie opowiadam,ze jestem ateistka,bo to moja prywatna sprawa. krzyze wiszace poza kosciolem i cmentarzem nie maja racji bytu.po co wieszac krzyz wisial w miejscach dla niego nieprzeznaczonym.to poprostu narzucanie swojej religijnosci innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no gratuluję wpisu hbfsdyf... Pewnie zwolennik PiS albo inny katol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy czarny przestanie być bezkarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prędzej wygrasz w totolotka niż cie spotka łaska boska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsoassodikj
A ty co, autorze, nie masz własnego zdania? Świat nie jest czarnobiały jak o postrzegasz, wszędzie są fanatycy, al to że np. ja uważam że kościół nie powinien istnieć, nie oznacza że jestem oszołomem. Trochę kultury, jak coś ci sie nie podoba, to po prostu nie wchodź na takie strony i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×