Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość old fashion man

serial z lat 92,93 czy mój wymysł?

Polecane posty

Gość old fashion man

Witam, chciałbym zapytać o serial, który nadawany był w zakresie lat podanych w tytule. Szukam już jakiś informacji od dłuższego czasu i nie wiem czy ja sobie wymyslilem ten serial albo coś przekręciłem ,czy z czymś pomyliłem, wszak widziałem go jak miałem ok.8-9 lat. A pamiętam niewiele - serial był zagraniczny, raczej mini-serial, kilka odcinków. I pamiętam jeden motyw - gruby facet w średnim wieku, który w pewnych momentach przebierał się za babę, narzucał jakąś suknię itp. I działo się to zawsze w momencie zwrotu akcji. Był to serial raczej od lat 18, kryminalno-sensacyjny-obyczajowy prawdopodobnie. A może ten motyw to ja zle rozumiałem? No ale pamiętam przecież ze ten facet cos na siebie zarzucal, jakąś suknie, i jakby woalkę czarną na glowe.. Przeglądałem już sporo ramówek tv z tych lat ,szukałem na rozne sposoby ale nic. Jeśli znajduje jakies mini seriale,mało znane, nadawane w tamtych latach to albo historyczne, albo typowo kryminalne albo fabuła nie pasuje. dlatego proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Batman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość old fashion man
:D dobre. doceniam humor ale pytam serio. choć raczej wątpię ze ktoś coś będzie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako dziecko mogłeś żlle odbierac to co widzisz...moze to był taki serial o księdzu i zakonnicy? made in usa i jedno i drugie w sukience, a jedno z nich grube:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
detektyw w sutannie byl o ksiedzu i zakonnicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano własnie...tytułu mi brakowalo:p ale to raczej był tasiemiec niz mini serial no ale dzieci maja inne poczucie rzeczywistosci:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość old fashion man
hehe no był taki serial - detektyw w sutannie , ale to nie to. Poza tym miałem wtedy z 9 lat to księdza bym rozpoznał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kodźak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość old fashion man
hehe nie to nie kojak . To był krotki i nie powtarzany potem serial, mało znany, ale wtedy , na początku lat 90 tych , po otwarciu się na świat, telewizja brała dużo zagranicznych seriali, wiele z nich już nie było powtarzanych później. Dlatego jeśli już, to będą go pamietac ludzi urodzeni na początku lat 80, lub starsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem 77 ale nie kojarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×