Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brokeinside87

Chyba mam grzybicę pochwy

Polecane posty

Bo mnie strasznie swędzi od środka, wkładałam ząbek czosnku na noc ale niezbyt pomogło i teraz się tego przykrego zapachu pozbyć nie mogę. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włoż se granat i wyjmij zawleczkę ,gwarantuje natychmiastowy wybuchowy efekt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marny z ciebie podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup tantum rosa + sprzęt do irygacji, płukanie 2xdziennie, do tego na noc iladian direct plus, jak nie przejdzie po 5-6dniach, to koniecznie wizyta u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrumkaHa
Idź do ginekologa, żeby Cię zbadał, bo jeśli to grzybica to musisz dostać leki. I podmywaj się płynem do higieny intymnej lacibios femina protecta, który fajnie koi, odświeża i daje poczucie czystości na cały dzień. A przy tym zawiera substancje aktywne i ma pH 3,5, dzięki czemu działa przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie. Nie zawiera SLS, PEG, sztucznych zapachów, więc Cię nie podrażni i nie uczuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifijonka
Idź jak najszybciej do ginekologa, to najlepsze rozwiązanie. Powinnaś przejść leczenie, bo ząbek czosnku nie da sobie z tym rady. A do podmywania stosuj lacibios femina protecta o pH 3,5 z kwasem mlekowym i chlorheksydyną, który hamuje rozwój patogennych bakterii i grzybów, łagodzi podrażnienia i pieczenie. Dodatkowo świetnie nawilża okolice intymne i daje uczucie świeżości na cały dzień. Już nie będziesz się przejmować przykrym zapachem, a że jest bardzo delikatny, bez SLS, SLES, PEG to Cię nie uczuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest od antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z irygacją mam bardzo złe doświadczenie, teraz biorę iladian i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iladian bardzo mi pomógł w pozbyciu się infekcji, teraz stosuje profilaktycznie np. po saunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×