Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jtyj

Jak odzyskać zaufanie kobiety

Polecane posty

Gość jtyj

Hej. Spotykam się z pewną dziewczyną która jest ode mnie o 3 lata starsza. Parę razy załamałem jej zaufanie, ale nie, że ją zdradziłem tylko parę głupich błędów zrobiłem jak raz mogła uznać, że jest zapchnięciem czasu dla mnie czy powiedziałem jej, że wziąłem numer od pewnej dziewczyny w klubie na zabawie ( z którą się nie spotkałem poza klubem ). Nie ma do mnie zaufania mimo, że już się znamy około 2 miesiące. Jak mogę odzyskać lub nabyć zaufanie ? Rzadko z nią pisałem, ale teraz od paru dni częściej to robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej za kase biznes jest biznes, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtyj
Jeśli ktoś jest wstanie to proszę o normalną odpowiedź, jestem wstanie opisać więcej jeśli ktoś ma jakieś pytanie. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Ja dużo potrafię zrozumieć a mimo tego w moich oczach byłbyś spalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtyj
Wiem, dla większości dziewczyn byłbym spalony, ale jednak ta dziewczyna jakoś dalej jest wobec mnie cierpliwa przez co jestem bardzo zaskoczony jej zachowaniem. Chce to naprawić, zależy mi na niej choć nie chce tego za bardzo pokazywać, bo też nie chce na nią naciskać. Jak mogę zbliżyć się do niej ponownie aby mi mogła zaufać? Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtyj
Pomożecie dziewczyny? Najlepiej się spytać jej wprost jak mogę odbudować zaufanie czy spytać się jej koleżanki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassieainsworth
trzeba było myśleć za wczasu.. a jeśli Ci tak bardzo zależy na niej to zrób jakiś konkretny krok, bo jeżeli nie to jesteś zwykłą cipką a ona nie będzie czekać wieczność aż Ty zdobędziesz się na odwagę Ty nawaliłeś nie ona, więc *******leży do Ciebie, jak będziesz zwlekać to za niedługo znajdzie sobie kogoś nowego i będzie już za późno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtyj
Ok, więc co powinienem zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×