Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam kłopoty i to spore.

Polecane posty

Gość gość

Jest taki mężczyzna. Niestety ma nade mną władzę i jestem od niego w jakimś stopniu zależna. Była kiedyś taka sytuacja. Poznałam go zanim wiedziałam, że będę od niego zależna. On wtedy mnie podrywał, zaproponował mi randkę ale ja nie chciałam romansu i odmówiłam mu grzecznie. Teraz ten mężczyzna cały czas się na mnie mści, wyżywa się i nagminnie mi utrudnia życie. Nie wiem co zrobić.. Dlaczego on to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od uzależnić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwierzchnik - pracownik, stosunek pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest moim szefem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa jest niestety bardziej pokomplikowana. Jestem sekretarką w kancelarii adwokackiej, szef jest adwokatem i to bardzo dobrym i gdyby chciał to mógłby mi zaszkodzić więc nie wiele zdziałam. Z pracy zrezygnować nie mogę. Jestem w trudnej sytuacji. Dostałam bardzo dobrą pracę mimo bardzo młodego wieku i bez większego wykszatałcenia. Zarobki też są bardzo dobre. Zrezygnować nie mogę.. Bo nie będę miała z czego żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałaś prace za wyglad i teraz on chce to "skonsumowac" przykro mi ale z adwokatem nie wygrasz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie. powiedz coś więcej, co on takiego Ci robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjście jest jedno, odejść. ustal priorytety i wybierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiera
Możesz dostać inną pracę. Roześlij CV i czekaj na propzycje a jak coś znajdziesz to odejdź. Chyba lepszy spokój i mniej kasy niż kasa i strach. Czemu w Twojej głowie obraz szczęscia = dużo kasy? Jak jesteś młoda to masz czas na karierę. W ten sposób nie będziesz szczęśliwa, kasa to nie wszystko. Zrujnujesz swoją psychikę i połowa zarobków pójdzie na lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas się na mnie wyżywa, notorycznie mnie krytykuje, utrudnia moją pracę w taki sposób, że "gubi" moje dokumenty, "zapomni" mnie o czymś poinformować. Oczywiście takich sytuacji jest dużo więcej, nawet gorszych. Często mówi mi jakieś dwuznaczne rzeczy i grozi mi, że jak nie będę posłuszna to narobi mi problemów. Nie mam nic na sumieniu ale ten mężczyzna z racji swojego fachu może mi zaszkodzić. Mówi mi, że zawsze może coś na mnie znaleźć i mnie uwalić więc lepiej żebym się nie wychylała. Po za tym widzę jak ślini się do mnie i próbuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję pieniędzy. Jestem bardzo młoda. Studiuję zaocznie, w tygodniu pracuję w kancelarii. Nie mam wsparcia rodziny. Sama muszę się utrzymać. Mieszkanie, jedzenie, ubrania, kosmetyki, studia i cała reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porada u innego adwokata? pewnie raczej nie wchodzi w grę:O nie masz wyjścia , zaciśnij zęby i pracuj jak długo się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio sobie wymyślił, że mam mu prać koszule i prasować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że nie mam wyjścia. Mogę nie znaleźć lepszej pracy na ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile masz lat autorki?Ale co sie dziwisz dostalas prace za wyglad i myślisz ze za nic?Nie ,no chyba ze facet znajdzie inna na twoje miejsce,ale Ciebie uwali ze pracy juz nie znajdziesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadaj to pytanie na forum prawnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagraj jego zaloty na dyktafon albo najlepiej kamerkę i będziesz go miała w garści.Chyba, że cię zabije i zakopie wtedy będziesz w trudniejszym położeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz sobie, że ja tam tylko sobie tak siedzę przy lusterku, maluję się i nic nie robię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę tutaj zdradzać żadnych szczegółów jego pracy i spraw, którymi się zajmuję ale on jest naprawdę bardzo w tym obrotny i ma do tego głowę. Można spodziewać się po nim wszystkiego. Ja nie mam z nim szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wiecie co? Najlepsze jest to, że poznałam go gdy jeszcze nie był moim szefem zupełnie przypadkiem. Spędziliśmy chwilę na kawie, pózniej on dzwonił do mnie proponował spotkania ale odmówiłam. Po czasie potrzebowałam pracy i pamiętam jak byłam na rozmowie. Byłam w szoku gdy okazało się, że to on jest szefem ale pomyślałam sobie, że może zapomniał o tamtym spotkaniu przynajmniej na rozmowie nic nie powiedział. Przyjął mnie bezproblemowo i zaczęły się kłopoty. Jedno jest pewne! On podkłada mi nogi, wyżywa się ale wywalić mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdego można zmiękczyć, wystarczy go przywiązać do podłogi w ciemnej piwnicy pełnej szczurów i po kilku dniach charakter mu złagodnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znajdzie łatna i chetna to wylecisz za pierwszym obrotem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, nie interesowałam się jego życiem prywatnym ale nic mi o tym nie wiadomo żeby kogoś miał. Obrączki też nie nosi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba czas się dowiedzieć i zacząć robić mu koło tyłka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×