Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 50Latek

CZY MOJA ŻONA MNIE NAPRAWDĘ ZDRADZA

Polecane posty

Gość 50Latek

Zwracam się do was z pytaniem, które coraz bardziej mnie trapi. Ostatnio z moją żoną trudno się porozumieć, unika mnie. Ona ma 42 lata a ja 50. Mogę wam przytoczyć sytuacje z czwartku: ona niby nie miała planów, ja wyszedłem na jakies 30 minut z domu do mojego taty, któremu zaniosłem zakupy. Kiedy przyszedłem żony już w domu nie było. W domu była tylko córka, bo syn wyjechał. Powiedziała mi,że mama poszła z koleżanką z pracy ( pracuje w biurze) na spacer i grilla. Nie wiedziałem nic o tym więc bylem wkurzony,że żona ma mnie w d***e, myślałem, że spędzimy ten czas razem w domu. Dzisiaj przeżyłem szok. Widzałem, że żona się pakuje i spytałem po co to robi a ona ,że z koleżanka wyjeżdża na Mazury. Tak właśnie jutro jedzie a ja zostalem na tydzien sam. Przez ostatnie miesiace nie ma czasu dla mnie i rodziny wychodzi i nic nie mówi.Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiałbym z nią szczerze robiłam tak samo......przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możesz z Nią porozmawiać? To nie jest normalne, na pewno coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50Latek
Oczywiście,że próbowalem ona odpowiada mi ,,nie mam czasu,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba, że stać Cię na detektywa, to obejdzie się bez rozmowy podczas której i tak może ściemniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamiipp
Z calym szacunkiem ale w tym wieku to kobiety bardziej się rodziną zajmują a nie koleżankami .Oczywiście ze zdrowym rozsiądkiem ale co ja tam mogę wiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie te chlopy glupie. Powiedziales jej pewnie cos przykrego,ze nie masz czasu i ona sarkastycznie ci odp.tak samo,lub traktowales ja per noga,nie poswiecales czasu,uwagi. Na pewno cos przeskrobales. Pomysl. Zachowanie jej bez podstaw nie jest. Sluchaj jej i nie gadaj za duzo i nie smec nad glowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie, ze zona ma dosc tego wszystkiego i teraz postanawia inwestowac czas w siebie, w swoje marzenia i rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malamiip wyobraz sobie,ze "kobiety w tym wieku" maja swoje swiaty z kolezankami,wychodza na balety raz w miesiacu bez meza tylko w babskim gronie, nie spedzaja calego dnia w kuchni,nie sa matkami polkami,kwokami. Co za ciasnota umyslowa jak w jakims sredniowieczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamiipp
Nie chodzi mi pustaku o to ,że caly czas w domu przy garach tylko z rodziną czas na spacery itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×