Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LoOoOser

Piękna aptekarka chyba jednak dalej tam pracuje

Polecane posty

Gość LoOoOser

Kupowałem i widziałem, że chyba szła korytarzem na zapleczu. Pewnie przenieśli ją tam za karę. Za dużo ze mną flirtowała. :classic_cool: Ciężka sytuacja logistycznie, bo tam inne aptekarki ciągle są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie flirt ha ha kmiot, ona gadala też z innymi, żeby korzystali z apteki i wracali do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli Cie, że do Ciebie nawet brzydkie nie zagadują? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagadują frajerze i nie w miejscu w którym pracują i muszą zdobyć klientów, MIAŁEM ZAWSZE KOLEŻANKI i SAM potrafiłem zacząć rozmowę,,a ty frajerku zawsze się wstydziłes i siedziałes cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha koleżanki i dawałeś im ściągnąć na zajęciach. Takie to koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A np. z aptekarką pierwszy zacząłem flirt, też zagaduje i to nie w sprawach ogólnych, czy służbowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZA SZKOŁĄ frajerku. a że cie wykorzystywały to widać nie uczysz się na błędach ha ha, aptekarka robi tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A np. z aptekarką pierwszy zacząłem flirt, też zagaduje i to nie w sprawach ogólnych, czy służbowych. x spotkaj się z nią na mieście, np piwo, pizza, zobaczymy czy będzie chętna, mi koleżanki nie odmówiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, ale osiągnięcie. :D Mieć koleżankę to coś najgorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, jasne. Od szybkiego flirtu, a nie od koleżeństwa. Też miałem powiedzmy koleżanki, przez net też się kilka razy umówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looooser Ta, jasne. Od szybkiego flirtu, a nie od koleżeństwa. Też miałem powiedzmy koleżanki, przez net też się kilka razy umówiłem. x kto tu ma problemy? mając koleżanki TEŻ FLIRTUJESZ, a przez neta to sobie możesz ha, zainteresuj kogoś REALNIE, a nie czepiasz się aptekarki która łapie klientów, DZIW/KI TEŻ TAK ROBIĄ, miłe , uśmiechnięte, rozmowne STARY FRAJERKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
definicja koleżanki ... rzeczownik, rodzaj żeński (1.1) towarzyszka pracy , nauki lub zabawy ... i trzymajmy się głównie trzeciego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zagaduje i to nie w sprawach ogólnych, czy służbowych. x a co do tego, nawet osoba wciskajaca ci ubezpieczenie na życie, naprawiajaca komputer w domu itp ZAWSZE BĘDZIE ROZMAWIAĆ TEŻ O CZYMŚ INNYM, a później już nie myśli o tym, to są relacje międzyludzkie, STARY A GŁUPI, gdybyś nigdy z domu nie wychodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, jasne. Po prostu jej się podobam. Tak się czasem zdarza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu jej się podobam. Tak się czasem zdarza. x piszesz jak fiku ha ha, ona też TAK twierdzi, jesteś poje/bany ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież możliwe, że nic z tego nie będzie, bo możliwe że ona ma męża. Chętnie zaproponuje, jak będzie okazja, ciężko w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odmówi nie że względu na męża, A DLATEGO ŻE NIE BĘDZIE CHCIAŁA IŚĆ Z TOBĄ, ciężko zrozumieć, wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty masz kryształową kulę? W ogóle mnie nie widziałeś, a piszesz takie bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 30 i nigdy nie miałeś kobiety, żadna cie nie chciała, nie trzeba być jasnowidzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Loos jak się będziesz tak zabierał do sprawy jak rak do p.o.j.e.b.u. to ktoś c***iękną aptekarke sprzed nosa sprzątanie i ani się obejrzysz a ona z wózkiem będzie chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×