Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kochacie się z mężem

Polecane posty

Gość gość
A kto tu się żali? To jest tylko odpowiedz na pytanie czy się kochamy czy nie. Jedni się kochają częściej, inni rzadziej a jeszcze inni w ogóle. Każdy ma inne potrzeby. Mi wystarczy raz na 2-3 miechy. Nie czuję potrzeby częściej, nie chce mi się. I nie ma to nic wspólnego z brakiem miłości do męża. Kocham go, uwielbiam się przytulać ale nie chce mi się kochać. I naprawdę dajcie sobie na luz z tymi analizami psychologicznymi bo kompletnie ona nie wychodzi. Każdy ma inny temperament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój chce a ja nie mam ochoty na ogół :D po pierwszym dziecku libido mi spadło a po drugim jeszcze bardziej,wieczorem padam i seks to ostatnia moja myśl hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko 3 lata, kochamy się ok 3 razy w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ślubem było super potem ciąża, urodziłam bliźnięta. Dużo pracy mało seksu. Dziś dzieci mają po 13 lat. U mnie prawdziwy sex zaczął się po 30 jest namiętnie i intensywnie. Czasem z rana i tego samego dnia wieczorem. I naprawdę nie fantazje bo niby po co. Męża też się nie brzydze on mnie także. Droga do sypialni prowadzi przez łazienkę. Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ma 1,5 miesiąca kochamy się 3-4 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×