Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szajnlajkastar

Czy istnieją romantyczni mężczyźni?

Polecane posty

Gość szajnlajkastar

Od pewnego czasu stwierdziłam, po ciężkim rozstaniu, że trzeba żyć dalej i wyjść w końcu z domu, na jakąś randkę, spotkanie, coś w tym stylu. Spotkałam się z 3 facetami, który po jakimś 6 spotkaniu mówili mi, jaka to ja nie jestem fajna, cudowna z charakteru i piękna.. ale oni chcieli z mojej strony tylko i wyłącznie seksu... juz się podałam, odpuściłam sobie spotkania, bo może coś ze mną jest nie tak, albo jestem staroświecka, bbo mi zależy żeby kogoś poznać i przywiązuje się do ludzi.. absolutnie nie mam sobie nic do zarzucenia w tej kwestii, że nie oddaje się ludziom których nie znam, ale chcę wiedzieć co jest nie tak ze nie mogę trafić na kogoś kto szuka miłości a nie tylko i wyłącznie pieszczot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złyfacet
Posłuchaj, jest taka sprawa...muszę Ci powiedzieć niestety, ze tacy mężczyźni zdarzają się bardzo rzadko. Masz bardzo fajne oczekiwania, ale życie jest brutalne. jest jeden na sto, a czasami myślę, że na tysiąc. Więc spokojnie :)Wszystko z Tobą jest ok. Wiec to, że nie możesz trafić to witaj w klubie :) Dzisiaj wszystko można sprowadzić do seksu w sekundę, ale czy warto to sama będziesz wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jem stokrotek
Istnieja. Jesli chcesz takiego spotkac, podazaj za jednorozcem;-) a powaznie, mam podobne odczucia. Tez jestem po rozstaniu i po kilku pozornie udanych randkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrwawyNos
Romantyzm jako usposobienie męźczyzny do kobiety to cecha osoby niedojrzałej, która rzadko kiedy spotykała się z kobietami i nie ma z nimi obeznania. Męźczyzna, który miał dużo styczności z kobietami wi,e, jakie z nich są niewydarzone kur/wy i dokładnie tak jak na to zasługują, je traktuje (przedmiotowo). O ile nie jestes kobieta bez skazy, czysta jak lza nie mozesz liczyc na mezczyzne, które cb pokocha tak jak ma to miejsce w bajkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, mężczyzna dojrzały i obeznany, szerokim łukiem omija proste zdziry i utrzymuje kontakty jedynie z wartościowymi kobietami. Wsadź sobie w d**ę takie mądrości z przedszkola. Żenada, dno. Jakaś forma pseudointeligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
romantyczni mężczyźni są zwykle wolni, porzuceni, zdradzeni itd. swoim zachowaniem pokazujecie, że takich nie chcecie chyba, że jak sama napisałaś "po ciężkim rozstaniu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli przeważnie jest sam bo spotkać wartościową kobietę jest tak samo ciężko jak spotkać romantycznego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego właśnie są tylko nie liczne pary, które świeca przykładem przy okazji dla całej reszty pospólstwa. Jakaś selekcja gatunku musi być. Nie każdy potrafi wybrać tą jedyną. I to ogarnąć przez lata :) Pokonać big problemy, które są zawsze, nie do przejścia przez słabe jednostki. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak się składa, ze to romantyczni mężczyźni podkreślam..mężczyźni. Zapytajcie starych szczęśliwych małżeństw to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo mówicie, że chcecie romantycznych a jak przychodzi co do czego to nazywacie ich ciepłymi kluchami. Zdecydujcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie cieple kluchy to facet nieporadny zyciowo. Z romantyzmem nie ma to nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA PODAJĘ DEFINICJĘ
Romantyczny męćzyzna = mężczyzna, którego wybranka umie docenić jego romantyzm. Kropka. Reszta to tępe babochłopy, albo to dla nich nie ten facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba proste, dokładnie o to chodzi, ale jeszcze jedno, każda ma takiego do jakiego dorosła i On ma wgl ma ochotę z nią być. Romantyczni faceci chronią uczucia swojej kobiety. To coś podobnego do ochroniarza :) Jeśli bez sensu chcesz się go pozbyć to zrobi ci wykład lub awanturę, jeśli go zwolnisz to odejdzie, woli chronić coś cenniejszego na tyle na ile się czuje i ma umiejętności. To on ocenia czy w tej robocie będzie się czuł dobrze czy lepiej puścić wolno oszołoma. On tez chce się spełnić, nie każdy chce chronić kupę złośliwego g***a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyksamotny
Prawdziwy romantyk patrzy na wnętrze kobiety. Czy isnietją prawdziwi oczywiście między nim ja nim jestem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co...nie trzeba być romantykiem żeby patrzeć na wnętrze kobiety. Ani żadnego innego człowieka, z którym wchodzi się w bliższe relacje. Romantyzm to nie jest to, ze sie nim nazywasz chłopcze. To jest coś takiego, taka chwila kiedy druga osoba odczuwa przy Tobie taką wyjątkową chwile szczęścia, która sie pamięta.I I to nie muszą być durne świece przy kolacji, ale pewnie nie rozumiesz to taka chwila, która chce się powtarzać i ten ktoś to potrafi. Zamiast pieprzyć, ze jest romantykiem na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyksamotny
Bo wybierasz takich partnerów a jak trafi sie jakiś normalny to nie bo jakiś podejrzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz wziąć pod uwagę, ze jej się po prostu nie podoba ? Czy to wychodzi poza zakres twoich romantycznych mozliwości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyksamotny
To co mam być chamem? Wybieracie takich co już po twarzy widać a potem płacz i zgrzyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffggg
Czyli kogo szukasz, impotenta, pedała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni to knury i prostaki, którzy myślą tylko rżnięciu i maja za nic wyzsze wartosci, tylko wyglad sie liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Pewnie istnieją, ale kończą ze swoimi utopijnymi ideałami o komunizmie czy miłości jak ten od Madzi i Werki :) Nie ma zapotrzebowania na romantyków. Facet ma mówić dziewczynie to, co ona chce słyszeć i zaspokajać inne jej potrzeby - nie ma tu miejsca na romantyzm, epoka rycerzy i jakiejś donkiszoterii ma się dobrze tylko w serialach i książkach dla kobiet :) Ostatni raz miałem do czynienia z romantykiem jakieś 20 la temu, w szkole - koleś pisał wiersze i coś tam wzdychał, ale wyglądało to jakby miał astmę. Dzisiaj nie spotykam takich na treningach, w pracy czy na eventach. Świat idąc do przodu zgodnie ze swoimi nieubłaganymi prawami strącił romantyków w niebyt :) I tak na marginesie - jeśli nie chcesz podrywacza to czy zdajesz sobie sprawę z tego, że romantyk to pewnie nie podrywacz? Jeśli chcesz takiego faceta to musisz go sobie wyszukać, wybrać i uwieść. Nikt tego za Ciebie nie zrobi - jakbym miał zlecenie na romantyka tobym go dawno znalazł a nie czekał aż się jakiś przypałęta i jeszcze przedstawi. Trzeba wiedzieć czego się chce i obrać w adekwatnym towarzystwie. Gdzie szukasz tych romantyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×