Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DariaPora

Szukam dobrej karty kredytowej

Polecane posty

Gość DariaPora

Polecacie jakąś dobrą kartę kredytową? W którym banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzwbk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są dwie do wyboru - co tu polecać? Visa i Master, w każdym banku takie same, albo podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sygma bank-za każdą transakcję nabijasz sobie punkty, które wymieniasz na nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zewka
Mam też z sygma bank, bo zbieram punkty, ale też dlatego, bo mam zniżki w wielu, wielu sklepach, wejdz sobie na ich strone i sprawdz-teraz w maju kupowalam rower na komuńie-na kredyt, placac karta mam nieoprocentowany kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie sa dobre jak bierzesz, gorzej jak musisz oddawac kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dutek
Odpuść sobie karte kredytowa, bo to pułapka-robisz zakupy, a potem musisz oddac wiecej kasy niz wydales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola44
Ja korzystam z karty sygma bank, bo nabijam sobie punkty w programi z nagrodami oraz mam zniżki w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz chemika spytac z jakiego stopu sa zrobione:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
placac karta mam nieoprocentowany kredyt boze widzisz i nie grzmisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ Pola44 , Zewka a chciecie jeszcze 1 karte , ale nie z banku... . Mozna wykorzystac 2 karty na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@pola44 ... u i tak dalej miałem ja napisac , a wyszło gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folii
Teraz w sygma bank jest fajna promocja, ze jak wyplaca sie gotówkę z karty kredytowej, to sie nabija dodatkowe punkty domtego programu. Tysiąc punktów za każdą transakcję, a nagrody w programie ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kartę WWF MasterCard założoną w banku millenium. Wybrałam ją ze względu na to,że samymi swoimi transakcjami płatniczymi wspieram fundację chroniącą środowisko. Dodatkowo dostają też 50% mojej opłaty rocznej za prowadzenie karty. Karta jest estetyczna, w tle mam wilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscju
unikaj sygma banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek2
Ja polecam sygme .dobry program lojalnościowy rabaty w licznych sklepach i promocje nagrody za punkty które są za każdą transakcję ,sygma powiększa cały czas grono partnerów zachęcam do zapoznania się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hektor Bąk
Ja również zachęcam do sygmy dobre parametry karty wiele ciekawych nagród spore rabaty i fajne promocje. Szczególnie ,że program jest właśnie non stop rozwijany ciekawe jest też ,że punkty nie tylko wchodzą za każdą transakcję ale i też podczas zakupów internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oskar3
Ja polecam sygme jest chyba najatrakcyjniejszą kartą jak na razie i możesz ją dostać przy zakupie czegoś na raty albo iść do placówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenek5
Ze swojej strony również mogę polecić sygme wydaje i się, że to najlepszy bank z jakim się spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kail88
Witam chciałem się zapytać jakie warunki można spełnić aby móc korzystać z tego programu rabatowego przejrzałem stronę naprawdę dużo sklepów z dużymi rabatami chciałbym skorzystać z tej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Łuczyn
Możesz po prostu iść do placówki z dowodem i zaświadczeniem o zarobkach i o ich wysokości ja polecam zrobiłem to jakiś czas temu i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kail88
No to nic strasznego jak tylko znajdę czas na pewno pójdę ,a jak z tymi nagrodami szybko się zbiera punkty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Łuczyn
Tak jeśli zawsze płacisz kartą nie gotówka to owszem w pierwszym miesiącu korzystania z karty na pewno odbierzesz coś za punkty zależy jeszcze na co chcesz uzbierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kail88
To bardzo ładnie w takim razie w sumie racja wiadomo trochę głupie pytanie bo każdy robi zakupy inaczej i zależy na co się zbiera ,ale jednak i tak ma znaczenie jak szybko bo w końcu różnie mogą punkty naliczać trzeba chyba w końcu się pokusić o założenie tej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Łuczyn
Naprawdę się opłaca jeszcze zależy właśnie jak kto co i ile kupuje ,ale z czasem i tak mu się opłaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kail88
No nic w każdym razie dziękuję odłączam się od tematu aby nie robić spamu mam nadzieję rozpocznę korzystanie bez problemów bo brzmi naprawdę nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi zakupami w internecie to obojętnie gdzie się kupuje i tak naliczają punkty tak ? Bo takie droższe zakupy to tylko przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Łuczyn
Tak kupując przez internet również można zbierać punkty to również duży plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ładnie nie wiem jak tam z innymi kartami kredytowymi w innych bankach w moim nie było takich bajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Łuczyn
Bo to chyba jedyny bank z takim programem lojalnościowym więc nie ma się co dziwić przynajmniej ja nigdy nie spotkałem się z taką korzystną ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×