Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martyna_szuka

FOTOGRAF ŚLUBNY MAŁOPOLSKIE

Polecane posty

Gość Martyna_szuka

Szukam dobrego fotografa ślubnego w województwie małopolskim. Oprócz ciekawego portfolio zależy mi na kimś kto ma doświadczenie, indywidualne podejście, ciekawe pomysły i dobry sprzęt. Chciałabym kogoś sprawdzonego jednak im bardziej przeszukuję internet tym bardziej czuje się niepewna kogo powinnam wybrać. Czy mogłybyście kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ale ze śląska więc musiałabyś zapytać czy jest dojazd. Ma fajny sprzęt i widać że ma zapał do tego co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salimka
Moi znajomi robili zdjęcia u Anny Szczurkiweicz i byli bardzo zadowoleni. Ja nie znam się na fotografii ślubnej i nie do końca wiem na co zwracać uwagę, ale zdjęcia wydawały się profesjonalne i faktycznie fajnie ujęcia. Znajoma wstawiła swoje zdj na fb więc jeśli chcesz mogę zapytać czy mogę Ci je pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam zdjęcia robił Sordyl z Lea - jestem zachwycona albumem - robi też sesję m.in. do gazet z modą ślubną, sesje mody więc doświadczenie ma spore http://www.ksstudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_szuka
Salimka - jeśli byś mogła zapytać to byłabym bardzo wdzięczna. Daj znać co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaaaMolo
Moja siostra korzystała z usług tego fotografa http://sluby.kochanscy.com.pl/. Możesz popatrzeć na stronę, naprawdę świetne sesje robi. Miała próbną sesję przedślubną i drugą już w dniu slubu. Była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salimka
Znajoma powiedziała, ze nie ma problemu, bardzo była zadowolona z tej sesji także podaj @ to Ci wyślę zdjęcia, sama ocenisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_szuka
Salimka mój @ : martynique87@gmail.com. Dzięki pięknie, czekam na obiecane zdjęcia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym znał termin ślubu zaproponował bym swoje usługi :) a przynajmniej bym poprosił o przeglądnięcie portfolio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_szuka
Salimka, przejrzałam zdjęcia Anny Szczukiewicz i tę stronę, którą mi podesłałaś i powiem szczerze, że KUPIŁAŚ MOJE SERCE! ;) Ta sesja jest niesamowita: http://www.fairytale.pl/reportaz-slubny-ewelina-michal/ W piątek dzwoniłam zarezerwować termin i już się nie mogę doczekać sesji! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronaax
Ja właśnie jestem podczas poszukiwań fotografa ślubnego, wesele w marcu dopiero, ale szukam kogoś dobrego. http://www.fairytale.pl - portfolio faktycznie mają bardzo dobre, czy ktoś jeszcze może kogoś polecić z okolic Krk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem że pani fotograf płaci Ci za polecanie jej na forum? A może po prostu to Ty jesteś tą panią fotograf? Obstawiam to drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaŻonka86
my skorzystaliśmy z polecenia znajomych i wyszło rewelacyjnie, śliczne zdjęcia dostaliśmy bardzo szybko a robiła je Dominika Tatoń z domi-foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zebserbanfoto.com foto-albumy.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyma

Dobry fotograf i kamerzysta dojedzie w każde miejsce w Polsce, dlatego ja nie rozumie jak ktoś mieszka np. w Krakowie i szuka firmy wyłącznie z KRakowa.

My mieszkamy w nowej hucie, a na nasze wesele ściągaliśmy ekipę Remake-Studio aż z Grodziska. No i opłacało się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

A u nas zdjęcia robił Łukasz Ostrowski i jesteśmy nimi zachwyceni. Cenowo wyszło super, a jakość zdjęć i niektóre ujęcia są niesamowite. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na weselu zdjęcia robił fotograf z Black Wolf Studio. Można u niego wybrać pakiet w zależności co chcemy i ile chcemy wydać. Ogólnie zdjęcia i fotoksiążka wyszła bardzo dobrze. Uroczystość super sfotografowana i ze współpracy z fotografem też jestem zadowolony.

 

Podaje kontakt 

Black Wolf Studio Photography

blackwolfstudio.pl

info@blackwolfstudio.pl 

Adres: ul. Nowotarska 19 lok 4 34-500

Zakopane Telefon: +48 600 011 745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek

Najlepszy fotograf ślubny, to Marek Wolan, laureat nagrody najlepszego fotografa ślubnego.

technikibezpieczenstwa . pl / polecany - fotograf - slubny         -usuńcie spacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ja polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/fotovideo

Mają obszerną listę fotografów i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×