Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stotrak

Które garnki wybrać z oferty Welmax?

Polecane posty

Gość stotrak

Szykuje się nam niedługo ślub znajomych i zastanawiamy się z Darkiem co im kupić. Na liście życzeń są garnki Welmax - nie znałam ich wcześniej - i po przejrzeniu wyglądają nieźle, ale chcielibyśmy poznać zdanie kogoś, kto ma albo zna i mógłby nam coś powiedzieć, a najlepiej pomóc wybrać, który warto kupić. dzięki bardzo za pomoc. Ślub jest w lipcu, więc nie ma spiny. Ja po prostu nie lubię tak na ostatnią chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam rondel. Nie wiem co chcesz wiedzieć o tych garnkach, ale sprawują się dobrze, fajnie się je myje, jedzenie nie przywiera i wyglądają ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolitka56
Złóż się z innymi gośćmi, to im komplet kupicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, te garnki naprawdę się sprawdzają, są świetnej jakości. Jeżeli młodzi zażyczyli sobie, to będzie to naprawdę dobry pomysł na prezent. Ktoś dobrze podpowiedział - możesz złożyć się z innymi gośćmi i wtedy kupić komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żuber
Nie kupuj garów - to sobie sami mogą. Wybierz coś bardziej co się będzie z tobą kojarzyło, to im będzie miło. Kupujecie takie użyteczne rzeczy i fajnie, ale potem człowiek szybko zapomina od kogo co dostał, a taki prezent z intencją to się pamięta i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donatan
Ty się skup na kiecce, a nie zawracaj sobie głowy prezentem - wsadź w kopertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugagi
mam zestaw premium w domu - to taki bardzo podstawowy zestaw: garnek, patelnia, miska i coś tam jeszcze, ale już nawet nie pamiętam co. Najbardziej zadowolona jestem z patelni grillowej, dlatego ją z czystym sumieniem mogę polecić. Co do jakości - to wydaje mi się ok, po przeszło 3 latach intensywnego użytkowania komplet dalej wygląda jak nowy. Pokrywki z termometrem mają wygodne uchwyty, i takie brzegi wyprofilowane, że po podniesieniu nic nie kapie na blat. gary wyglądają ładnie. jeżeli młodzi mają welmax na liście to może faktycznie warto zrobić zrzutkę na cały komplet niż kupować jeden garnek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapousza
Pomysł ze złożeniem się jest chyba najlepszy. Wyobraź sobie, że ktoś Ci daje w prezencie jeden rondel czy patelnie. A wiadomo, że cały komplet to duży wydatek jak na jedną osobę/parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giorgiona
My też dostaliśmy na wesele garnki z Welmaxu. Na liście nie mieliśmy konkretnej marki, ale przyjaciółka je używała wcześniej i była mega zadowolona, dlatego też nam z mężem taki sprezentowali. Które garnki welmaxa wybrać? najlepiej cały zestaw tak jak pisało tu już wiele osób, ja mam komplet lux, środkowy. jest ok, używam ich na co dzień i są dalej sprawne. koszt może nie najniższy ale moim zdaniem warto. welmax jak dla mnie godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toć już skończta z tą reklmą Welmaxu sraxu.Tu na kafe swój rozum mamy i nikt na te g***a sie nie nabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Skakanka Sasanka
Gość, a Ty co? Z konkurencji, że Cię to boli, że ktoś chwali jakąś markę? Idź trollować gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolaLo
stotrak, zdecydowałaś się na coś?? widziałam opinie o welmax i też się nad nimi zastanawiam, u mnie to z kolei ma być prezent dla siostry na nową chałupę, nie wiem już sama czy polecieć z zestawem czy na początek jeden gar i np. patelnię. napisz czy coś podziałałaś w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie chcecie sie osmieszyc prezentem to nie kupujcie takich beznadziejnych garów,pół Polski juz wie ze to badziew i reklama. W normalnych sklepach jest pełno różnych garów,naprawde dobrych,polskich firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaWx
Czytanie ze zrozumieniem nie boli, pytanie było, które garnki wybrać z oferty Welmax, a nie jaką masz opinię o nich. skoro młodzi chcą garnki z Welmaxu, to ich wybór. Ja mam jeden garnek od nich już b.długo i do tej pory nic się z nim nie dzieje, ale cóż się dziwić jak ma gwarancje na 100 lat albo jeszcze dłużej. jeżeli chcecie zrobić taki prezent to zawsze możecie zacząć od kompletu Premium, a później mlodzi będą mogli sami sobie komplet rozszerzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha,młodzi chca garnki welmax,przeciez w tej bajce nie ma zadnych młodych tylko reklama tego badziewia. Ja tez mam z 20 lat gary i nie z zadnego welaxu tylko z Olkusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Multiwar Welmax. Polecam bo naprawdę to wielka oszczędność czasu. Gotowałam bigos i rzeczywiście trwało to 15-20 minut, a nie cały dzień jak to wcześniej bywało. Opinie użytkowników na temat tego naczynia są bardzo dobre i ja się do nich dołączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zecik
Widzę, że tutaj o Welmax opinie macie kontrowersyjne:) Osobiście znam kilka osób, które zakupiły coś z tej firmy a wśród nich nikt nie był jakoś specjalnie rozczarowany.Ale faktycznie temat nie jest o firmie ale o tym, jaki produkt z ich asortymentu wybrać na prezent. Może wielopoziomowa brytfanna i patelnia grillowa wystarczy...Mają najlepsze opinie a inni goście wcale nie muszą być chętni by się organizować i składać na cały komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam patelnię grillową Welmax. Nie dość, że można grillować w domu to jeszcze potrawy są naprawdę zdrowe czego nie można powiedzieć o tych z tradycyjnego rusztu. (są odtłuszczone). Opinie innych użytkowników też są zachęcające także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazel113414
Mam te gary od roku (też prezent) - nie zaglądam często do kuchni i nie wiem co tam się dzieje, czasem tylko obserwuję jak żonka je układa w różne dziwne piramidki - do wędzenia to tak, do suszenia siak, itp. Okiem laika - to są naczynia inteligentne;) A jedzenie? Na pewno smaczniejsze, dzięki wyeliminowaniu tłuszczu z niektórych dań na pewno też zdrowe. Mimo wysokiej podobno ceny - u mnie mają plusika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AemonTargaryen
Kochani, zamiast się przepychać nad zlewem;) Odpowiedzcie na pytanie tytułowe. Też mnie ciekawi, szczególnie ta patelnia grillowa - ma świetne recenzje, a sam Welmax opinie ma nienajgorsze. Cena ceną ale nikt przecież nie zmusza do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różazdzika
Zdecydowałabym się na wybrane 3 naczynia. Wielopoziomową brytfannę, duży garnek i patelnię a resztę niech sobie kupią sami;) To spory wydatek więc może nie warto kupować od razu wszystkiego. Zadowolenie uzależnione jest zapewne od nawyków gotujących i sposobu odżywiania. Ja lubię te kombinacje z wielopoziomowym gotowaniem dlatego, że cenię sobie mocno podgrzane posiłki. Gotując osobno trudno koordynować gotowanie. Nie dodaję też tłuszczu więc dobra patelnia jest ważna. Wiem jednak, że nie wszyscy przywiązują taką wagę do jedzenia. Takie osoby, które, dla przykładu, robią wszystko szybko, nie będą wykorzystywały możliwości tego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to dobry pomysł. Będą mieli prezent na całe życie, bo naczynia Welmax są naprawdę świetnej jakości. Myślę o takim prezencie dla rodziców na rocznice ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam brytfannę i przyznam, że stała się jakby motywacją do zmiany nawyków. Skoro sporo wydałam to przynajmniej 4 razy w tygodniu robię mięso , ryby lub warzywa na parze. Póki co od 2 miesięcy jakoś się to udaje i mam nadzieję, że pozytywnie wpłynie na moje zdrowie. W sumie sama świadomość, że jem zgodnie z zaleceniami wpływa na psychikę ;) Generalnie mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne. Nie warte tej ceny. W sklepie identyczne będą o połowę tańsze. Jak mają się ceny "WELMAXU" polecam temat "Oszukana przez "Welmax:. Tam na końcu drugiej strony macie porównanie cen oferowanych do cen rzeczywistych ich towaru. Chodzi dokładnie o odkurzacz i pościel. A ten temat widać, że jest założony przez naciągaczy z "Welmaxu" plus komentarze pracowników. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest już lipiec, ale mam nadzieję, że się nie spóźniłam z komentarzem :P Polecam!!! Zdecydowanie polecam garnki Welmax na prezent- będą służyć jeszcze im dzieciom i wnukom :D Solidna firma, naczynia naprawdę świetnej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zecik
Co do ceny garnków a wartości to nie warto czytać takich niemerytorycznych opinii. Cena w sprzedaży nie uwzględnia tylko ceny wykonania ale także cenę obsługi czyli marże sprzedawcy również. Często spotykam się z dziwną mentalnością, że jak ja mam zarabiać to jak najwięcej bo za mało to naiwność ale jeśli firma, czyli inni ludzie tam pracujący zarabiają sprzedając coś mnie, to już jest co najmniej podejrzane. Ciekawe, że takie podejście zależy oczywiście od marki. Są takie, np. w odzieży, dla których, uwielbienia nie zniszczyły informacje o tym, że t-shirt robią za kilka złotych a sprzedają za kilkaset. Może zatem zamiast wybiórczo krytykować warto zerknąć w co jesteśmy dziś ubrani i co nas otacza. A na ślub to faktycznie wypada iść z prezentem o połowę tańszym albo lepiej bez i po miskę ryżu, jak w Uzbekistanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam patelnie grillowa Welmax- szczególnie teraz jako alternatywę dla tradycyjnego grilla. Dużo zdrowsze takie grillowanie, a jedzenie smaczniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MGNZ
Z tym welmaxem to wogóle jest kocioł - opinii dwojakiego rodzaju jest sporo, ciężko jest znaleźć coś merytorycznego. Zauważyłem jednak jedną prawidłowość - zazwyczaj narzekają ci, którzy po czasie stwierdzili, że ich na taki wydatek nie stać. Nie masz pieniędzy to nie kupujesz, a sam produkt? Jeżeli mało jest urządzeń tej klasy na rynku to cena mogłaby być odpowiednia. Polecam prawo podażu i poytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tych nagonkach na różne firmy zazwyczaj jest frustracja. Ktoś słabo sobie radzi na wolnym rynku to wszędzie widzi wrogów czy krętaczy. Widziałem ostatnio na jakimś forum takiego dumnego ze swojego sprytu użytkowania linkującego do artykułów o rzekomych przekrętach firm sprzedających w sprzedaży bezpośredniej. Patrzę a tam pod artykułem same sprostowania czyli informacje były nieprawdziwe. A co do ślubu, to jeśli chcą garnki, to daj ich tyle, na ile możesz sobie pozwolić, czyli albo cały komplet albo ze 3 niezbędne w kuchni naczynia i powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak myślę, że na prezent lepiej kupić cały zestaw, zrzucić się z kimś żeby było taniej. ( zestaw Premium np) Czytam opinie o firmie Welmax i te złe za zwyczaj nie mają racjonalnego uzasadnienia- oprócz wysokiej ceny. O tym nie ma co dyskutować skoro ktoś ma i chce wydać takie pieniądze to jego sprawa. Szanujmy swoje opinie po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×