Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stella621

Ból podczas seksu, skąd tak nagle

Polecane posty

Gość Stella621

Cześć, piszę tutaj i liczę na wyrozumiałość i odpowiedzi, które będą mogły mi pomóc. Problem tkwi w tym, że współżyje z chłopakiem od marca. Jest on moim pierwszym partnerem seksualnym. Oboje byliśmy bardzo zdziwieni, bo podczas 1 razu nie czułam prawie żadnego bólu, krwi również nie było. Przez 2 msc sprawy łóżkowe miały się rewelacyjnie. Ostatnio podczas kilku stosunków czuje ból, który z czasem się zwiększa. Gra wstępna i wszystko inne wygląda dokładnie tak samo, więc nie rozumiem dlaczego teraz jest gorzej niż na początku. Fakt, kochamy się codziennie i seks nie należy do delikatnych, dlatego chciałam spytać was o opinie. Skad taka reakcja mojego organizmu i czy są może na to jakieś sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może masz jakąś infekcję pochwy, stan zapalny? to zdarza się od czasu do czasu każdej kobiecie, a może być przyczyną bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella621
Dokładnie, może to być prawda, ponieważ przy oddawaniu moczu odczuwam tam ogromny ból. Zastanawia mnie jeszcze jedno, czy infekcje uda się zwalczyć bez wizyty u ginekologa, czy jest to raczej niemożliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może być drożdżyca, chlamydia , rzeżączka jeśli nie współżyjesz z nikim innym to najprawdopodobniej Twoj partner Cie zaraził. U faceta objawy chorób nie występują a może być nosicielem. Niestety wizyta u ginekologa jest obligatoryjna, bo będziesz potrzebowała antybiotyku i w dodatku jesli nie wylaczysz partnera dalej będzie Cie zarażał. Więc musicie sie wybrać oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współżyje z obecnym chłopakiem od 2 miesięcy, więc gdyby miał mnie zarazić to infekcja wystąpiłaby już na samym początku. Możliwe że sama się jej nabawilam, ale mam nadzieje że będzie dobrze. Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ale okres karencji danej infekcji trwa zazwyczaj ok. 2-3 tyg. Może Cie zdradza? Masz pewność? Ja bym nie miała i najszybciej zapitalała do gina. Ból przy stosunku to infekcja, tylko jaka i czym spowodowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×