Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny, doradźcie proszę jakąś sukienkę albo spódnicę mini ale nie tandetną

Polecane posty

Gość gość

Jakoś tak miniówki kojarzą mi się z tandetą, a chciałabym pokazać nogi póki jestem w miarę młoda :P szukam sukienki na co dzień, na uczelnię, ale jak patrzę na all to albo imprezowe, albo bawełniane takie tanie i na oko widać, że dziadostwo jak z bazaru. Doradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedeowa402
ja bym proponowala klasyczna mini, czarna, bez zadnych cudow :) taka do fajnej bluzki bedzie wyglada ok.. ale na pewno nie na uczelnie ;) na wyjscie na miasto, na zakupy, na spotkanie ze znajomymi, na impreze - jak najbardziej tak! ale nie na uczelnie.. mimo, ze bylaby bardzo fajna, to mimi na uczelnie jednak nie pasuje ;) wiem co mowie, sama jestem w wieku "Studenckim" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedeowa402
w takim wypadku nie powiedziane, ze na uczelnie masz chodzic zamaskowana od glow - do stop ;) mozna ubrac fajna spodniczke przed kolano, a nawet troche bardziej niz przed. ;) a taka mini to na inne okazje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, no nie mówię, że ma mi ledwie tyłek zakrywać, a czarna to jednak chyba zbyt klasyczna, chciałabym zwykła ładną sukienkę z fajnego materiału, nie jakąś badziewną, na lato albo ewentualnie spódnicę. czasem widuję takie fajne, zwykle w TV :P a nie wiem gdzie szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie na stronie allinside.pl tam jest bardzo duży wybór tanich i modnych ciuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam ten sklep allinside, świetna sprawa. Kupuję tam sporo i polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×