Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Udzielają porad prawnych ZA DARMO

Polecane posty

Gość gość

Hej, znalazłam taki portal: www.szybkapapuga.pl Pojawia się tu sporo problemów prawnych, więc wrzucam informacyjnie. Może pozwoli którejś z Was zaoszczędzić parę groszy na poradzie. Ja miałam początkowo jakieś problemy z połączeniem, ale finalnie się sprawdziło. Tak jak mówię, wrzucam informacyjnie, nie czerpię z działalności portalu żadnych korzyści etc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olitaaaaa
Z ciekawości zadzwonilam i kurde, nawet dziala Mecenas na tyle dobry, ze gdyby nie moj M. to bym go na kawusie wyciagnela :) ale najwazniejsze ze costam podpowiedzial... a moze i tak wyciagne :P co sadzicie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkilopez
zajete :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest czysty trik marketingowy. Ludziow stwarza sie iluzje porady prawnej, ale tak naprawde to wyglada tak, ze moze cos ci powiedza, ale zeby sie cos wiecej dowiedziec, to oczywiscie trzeba zamowic wizyte. Nie wierzcie w cos takiego, bo zaden prawnika za darmo nie bedzie udzielal porad kompetentnych. zreszta za taka porade to ja dziekuje, bo zwykle idzie sie do prawnika z jakiegos powodu, zeby napisal pismo, a nie powiedzial mi, ze nalezy napisac dane pismo. Mieszkam w Niemczech i kiedys mialam male dochody i dali mi bezplatnego prawnika. Nic, naprawde nic nie zrobil w mojej sprawie. Po jakims czasie mialam juz lepsze dochody i zalozylam sobie specjalne ubezpieczenie prawne, za ktore place co miesiac. I sprawa wygladala zupelnie inaczej. Nagle zalaj sie sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje sprawdzic, zanim sie wypowiesz fantastyczne domysly, a nie chcialo sie poswiecic 3 minut na weryfikacje. sorry, ale zajeloby Ci to mniej czasu niz napisanie tego calego poematu, ktory kompletnie mija sie z rzeczywistoscia. porada jest za free, nie ma tam żadnych kruczków typu "po konkrety zapraszamy na platna wizyte" etc mi pomogli i dlatego z czystym sumieniem polecam "pozdrawiam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.rzetelnyadwokat.pl POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Bociany (2016) dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Bociany_2016 Bociany przynoszą dzieci... A przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu. Przypadkowo jednak ur******* Maszynę Produkującą Dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia — musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulip, jedyną dziewczyną na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koperan84
Ostatnio jest całkiem sporo takich kancelarii które udzielają w poszczególnych godzinach darmowych porad prawnych. Jak ktoś jest tym zainteresowany to polecam zerknąć tutaj - http://simplum.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam: porady-prawne-online@wp.pl Prześlij swoje pytania do wyceny, opłać i otrzymasz odpowiedz na swoje pytania od jednego z prawników naszej kancelarii. Serdecznie zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z papugi nie korzystałam, ale mieszkam na stałe w uk i polska poradnia online www.tipcapital.pl jest tania i mają płatności przez paypala i nie muszę płacić za przelew międzynarodowy. Odp szybko, dokładnie i na dodatkowe pytania już gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×