Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy będąc w związku można umówić się z innym facetem na kawę ?

Polecane posty

albo osobą manipulatorką: bądź ze mną na naszych zasadach mimo, że ja je łamię. dla mnie takie zachowanie jest nieczyste i nie fair nie osądzam jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ale czemu wszyscy sprowadzaja takie spotkania do jakiejs zaraz sfery erotycznej, to juz nie moga sie spotkac jak czlowiek z czlowiekiem? x bo facet spotykając się z kobieta myśli o seksie, przecież od rozmów ma się kumpli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko upieram sie przy swoim zdaniu, bo wiem, ze jakby sytuacja byla odwrotna, tzn. facet by chcial sie spotkac na kawe z inna kobieta, to nie pytalby swojej dziewczyny o pozwolenie, bo jego ego by mu nie pozwolilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie byłby nie fair ego, cóż, do związku trzeba pokory i upokorzenia ale to moja opinia, raczej osoby w związku cieszą się tą "słodką niewolę" jak to kiedyś powiedział pewien autorytet, cytowany wiele razy: "w związku jest dwóch panów i dwóch niewolników:". więc w sumie, nie powinna się autorka czuć upokorzona, bo jej facet ma do nie identyczne zobowiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. facet by chcial sie spotkac na kawe z inna kobieta, to nie pytalby swojej dziewczyny o pozwolenie, bo jego ego by mu nie pozwolilo x bo znałby odpowiedź - NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra broken, przekonalas mnie, choc to pytanie o pozwolenie faktycznie troche kojarzy mi sie z relacja pan - niewolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko jest to relacja zwrotna i nie ma co się przejmować:) naprawdę. pozdrawiam osoby w związku i zazdroszczę życia, naprawdę:) nie jestem godna takich wspaniałych wyrzeczeń. pozdrawiam, singielka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazienka, ale to się nie kłóci z tym co ja napisałam. jeśli nie masz nic przeciwko (w tymczasowej roli pani) i jeśli Twój partner (w tymczasowej roli niewolnika) o tym wie, to faktycznie nie ma problemu;) nie mieszajmy do tego zaufania, heh. to temat na inną rozmowę, nie sądzisz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bazienka ty tępaku nie z kolegą ale z obcym facetem Najpierw przeczytaj topik a potem się mądraluj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broken ty jesteś miła, przeszłaś jakąś terapię u psychiatry/psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michał, jestem GRZECZNA. dostosowuję sie do forumowego światopoglądu, żeby uniknąć represji;) masz jeszcze tego kotka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że mam i kicia chowa się super. Nawet taraz siedzi mi Zuzanna na kolanach. Ale mnie zaskoczyłaś, ze pamiętałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzielny motyl
Ha...to jak macie takie sztywne poglądy to nie rozumiem co robią mężatki na forum erotycznym kafeterii.....rozwijam skrzydła i odlatuję.....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli w związku już nie można zdobywac swoich znajomych bo trzeba sie pytac o pozwolenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli w związku już nie można zdobywac swoich znajomych bo trzeba sie pytac o pozwolenie ? x to zależy jak sobie ustalicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można, jeśli masz pewność, że partnerowi to pasuje, nie musisz się pytać o co, na co ustaliliście, że się zgadzacie KOOOOTTTT:) :D ale piękna, duża i dorodna tygrysica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brok też sobie takiego kota przygarnij, zobaczysz ile to stworzenie potrafi dać radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie do qas kobietki nie ttpowe pytanie poniewaz do mojej zony zarywal facet po moim zwroceniu zonie uwqgi zona mu powiedziala ze miga zostac przyjaciółmi i ze na kawe moga sie co jakis czas umawiać i dzwonic moze jak bedzie chcial. Co sadzicie bo moze ja juz jestem nje normalny... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×