Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

kurki domowe jak dbacie o siebie

Polecane posty

Gość gość
A to kura domowa myje zeby? Lal ! :-D Ja bylam na macierzyńskim wychowawczym i nie uwazalam sie za kure. Za to bratowa uwazam za kure. Siedzi 15 lat w domu bo przecież 15 letniemu dziecku trzeba banana obrac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie relaks i dobry wygląd a to zależy od dużej ilości czynników, np staram się w miarę reguralnie pojawiać się na siłowni ale także odwiedzać salon medycyny estetycznej, ja korzystam z MO beauty academy na jana pawła i jestem bardzo zadowolona, uważam, że każdej kobiecie należy się wizyta w tym miejscu i chwilka tylko dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja lubię od czasu do czasu przejść się do profesjonalistek na różne zabiegi na twarz, ostatnio zdecydowałam się nawet na microblading czyli makijarz stały na brwi i efekt jest przepiękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam zabawę z jogą, gimnastyką angażując dzieci i wykorzystujemy pomoce sensoryczne które świetnie się sprawdzaja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja zaczynam zabawę z jogą, gimnastyką angażując dzieci i wykorzystujemy pomoce sensoryczne które świetnie się sprawdzaja 

też zaczynam zabawę i staram sie z dziećmi, możesz coś więcej o tych pomocach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

też zaczynam zabawę i staram sie z dziećmi, możesz coś więcej o tych pomocach 

Oczywiscie miło że pytasz, dzieci korzystaja w przedszkolu i okazało się że są równiez stworzone do jogi. Wypełnione są gryką, przyjazny materiał różne kształty kolory. Wejdz na www.lyke.dk mozna tam wszystkiego się dowiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×