Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość imbir13

Ubezpieczenie

Polecane posty

Gość dellak
tyle tylko, że dzisiaj każdy bank powinien stawiać na wysoką jakość usług i ciągle rozwijac aktualne, im lepsza i bardziej nieprzeciętna oferta tym wiecej chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys2
To prawda ale niestety nie każdy bank ma takie podejście jak sygma ,ale cóż ktoś musi górować na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
mam nadzieję, że dzięki takiemu podejściu sygam wyznaczy nowy standard obsługi klienta, wszytskie banki powinny trzymać taki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys2
Zobaczymy jak na razie jest to przykład jak powinien wyglądać dobry bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
to fakt sygma bank na pewno wyróżnia się na tle innych banków jeśli chodzi o poziom obsługi i jakosć ich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys2
Jak na razie jedyny taki bank na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
w sumie jedyny bank który stawia na profity dla klientów, bo żaden z innych banków nie ma podobnej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys2
Też nie widziałem by jakiś bank dawał warunki tak korzystne dla klienta ale może kiedyś się to zmieni jak na razie sygma jest dla mnie numer jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
najważniejsze, że widzisz korzyści płynące z sygmy dla siebie, jeśli tobie jest dobrze to na pewno nie znajdziesz u konkurencji lepszej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys2
Nie ma mowy bym czegoś szukał u konkurencji ,wcześniej już nie byłem zadowolony z usług ,a sygma spełnia moje wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
a w innych bankach korzystałeś z takim samych usług z jakich korzystasz w sygma banku, czy stopniowo przekonywałeś się do oferty banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys2
Tak jak napisałem wcześniej nie byłem zadowolony ,też korzystałem z karty. Teraz jestem zadowolony mam rabaty ,za punkty czasem mam nagrodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
na nagrody mozna szybko zapracować jak często dokonuje się płątnosći kartą, jak praktycznie cały czas płacę karta dlatego szybko zbieram punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys2
Jeszcze te przeliczniki które czasem rosną ,można uzbierać na naprawdę coś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123654789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oneironauta
Teraz na święta będzie chyba ten przelicznik właśnie zwiększony ,przydaje się po zakupach można jeszcze coś sobie z katalogu nagród wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja odkąd zobaczyłam ile można mieć korzyści dzięki karcie sygma banku staram się gdzie to tylko możliwe płacić właśnie kartą sygmy żeby sobie punkty zbierać w programie lojalnościowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu masz porównywarkę ubezpieczeń: http://confronter.pl/. Porównaj sobie różnych ubezpieczycieli i wybierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w EuCo. ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Europejskie Centrum Odszkodowań :) Szybka pomoc , wszystko sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W razie wystąpienia problemów z wypłatą odszkodowania warto się zgłosić do EuCO! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Euco Legnica usuwa negatywne opinie na stronie "Go work Euco Legnica" z kolei na głównej stronie Google w opiniach których jest tam ponad 400 po wpisaniu ich centrum " Euco Europejske Centrum Odszkodowań" ukryto moja opinie. Jest ona widoczna jedynie dla mnie z konta google z którego ją dodałam. Nikt inny jej nie widzi. Strach myśleć ile osób nie jest świadoma ze ich negatywne opinie w ogóle nie są widoczne dla nikogo innego poza osobą ją wystawiającą.
Wystarczy to sprawdzić wchodząc na tą stronę w dział "opinie" korzystając z innego telefonu np męża/żony (lub z trybu incognito). Ciężko uwierzyć jak można taki los świadomie zgotowywac

Widziałam materiał Interwencji na Polsacie który okazał się kilka dni temu odnośnie praktyk Euco. Radzę obejrzeć jest wiele poszkodowanych rodzin. Materiał pt"firma wywalczyła odszkodowanie, pieniędzy niema".

Brat uczestniczył w groźnym wypadku komunikacyjnym. Po wypadku był wiele miesięcy w stanie śpiączki, przez cały czas od dnia wypadku zapewniana była przez przedstawiciela Euco pomoc w znalezieniu odpowiedniego ośrodka leczniczo rehabilitacyjnego aby brata stan sie poprawił, nam powtarzane było aby nie szukać ośrodka na własną rękę aby brat nie trafił w zle ręce. Gdy już po kilku tygodniach i  miesiącach zaczynaliśmy się niecierpliwić bo stan brata w dalszym ciągu się pogarszał nadal systematycznie zapewniano nas o tym że już niemal znaleziono ośrodek i abyśmy nie szukali go sami. I tak przez kolejne tygodnie, po naszych telefonach lub próbie ponaglenia nadal utrzymywano nas w nadzieji że już prawie znaleziono ośrodek,  że już na dniach przedstawiciel Euco jedzie na spotkanie z profesorem w sprawie brata itp. Brat po wielu miesiącach zmarł, nie doczekał znalezienia ośrodka. Żadnego ośrodka Euco również nie stworzono do tej pory nie wiem skąd zapewnienia pracowników Euco o tworzeniu ośrodka przez Euco. Brat zmarł. Nadal jest problem z wypłaceniem odszkodowania które ponad rok temu zostało zasądzone sądownie. Mimo wielokrotnych interwencji rodziców  wciąż słownie przekładane są terminy przelania odszkodowania. Rodzice nie otrzymali do tej pory zasądzonego im rok temu odszkodowania, nadal są zapewniani że już lada moment otrzymają swoje pieniądze które sądownie zasądzone były im rok temu. Po kolejnych interwencjach rodziców w centrum Euco w zeszłym tygodniu twierdzono że przelew odbędzie się w poprzednią środę gdyż ktoś jest na zastępstwie, później były problemy z księgowa, teraz znów twierdzą iż muszą porozmawiać z Panem prezesem itp od tygodni kontaktu brak. Za każdym razem rodzice są zbywani i zapewniani o tym że już na dniach zostanie przelew wykonany. I tak od roku ... Ze względu na rażące niekompetencje firmy Euco z Legnicy poinformowaliśmy różnych reporterów telewizyjnych, min P. Małgorzatę reporterkę wrześniowego wydania reportażu (odnośnie Euco pt "wywalczyli odszkodowanie pieniędzy nie ma", radzę też obejrzeć kolejny reportaz tym razem Uwagi Tvn która także nakręciła reportaz o ich praktykach. ) Interwencji na Polsacie kolejnym krokiem jest złożenie zawiadomienia w prokuraturze odnośnie możliwości popełnienia przestępstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×