Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość imbir13

Ubezpieczenie

Polecane posty

Gość Misiek333
I tak jest już ich dużo i dość ciekawi są to partnerzy ,a te rabaty dość wysokie ,nie ma na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabaty są duże, niektóre nawet do 55% poza tym co jakiś czas dołączają do programu sygmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek333
Właśnie zauważyłem ,że jakiś czas temu coś tam doszło ,to dobrze że bank rozwija się oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bank rozwija ten program lojalnościowy cały czas, ale to dobrze, bo jest coraz więcej partnerów i coraz więcej nagród do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys2
Można gdzieś znaleźć informacje na temat tego jakich mają nowych partnerów ? zastanawiam się nad tą kartą ale chciałbym najpierw przejrzeć do których z tych sklepów uczęszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys2
O to mi właśnie chodziło dziękuje ,jak tak przeglądam to się nieźle reprezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredkaaa
masz sporo nagród do wyboru, więc na pewno jest to kuszące dla wszystkich, którzy chcą korzystać z tej karty kredytowej. Bo tutaj praktycznie za to, że nią płacimy możemy dostać coś za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys2
To fakt a niektóre nagrody są naprawdę świetne i dodatkowo ile za co poniektóre trzeba by było zapłacić w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarlettt
przejrzałam sobie ich katalog i rzeczywiście katalog nagód jest bardzo wartościowy, nie są to jakeiś byle jakie prezenty. A biorąc pod uwagę fakt, że mozemy dostać je za darmo dzięki temu, że płacimy za pomocą karty kredytowej to już w ogóel duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys2
No niektóre rzeczy są naprawdę ciekawe ja za pierwszym razem jak zobaczyłem to aż się zdziwiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarlettt
ale z jakiego powodu się zdziwiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys2
Może źle się wyraziłem ,byłem po prostu pod bardzo pozytywnym wrażeniem nie często widuje się takie rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoś
to prawda akurat jeśli chodzi o tą ich kartę to niestety nie ma podobnej oferty obecnej na rynku, żaden bank nie punktuje w programie lojalnościowym zakupów tak jak robi to sygma bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys2
No jak widać sygma dba o klientów ,plus dla nas i oby tak już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejla
ale to jest całkiem proste, jak bank będzie dbał o klienta to klient zawsze wróci do takiego banku. Im mamy wiecej korzyści ze współpracy z bankiem tym chętniej korzystamy z usług takiego banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wyjeżdżałem do Uk to ubezpieczałem się w rankomacie na krótki okres. Nie było to ubezpieczenie palatinium czy gold ale dzięki niemu czułem się bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys2
No tym jest to napędzane ,akurat sygma ma ten plus że dba o klienta i wychodzi na tym lepiej niż inne banki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejla
mnie się podboba w sygma banku to, że przynajmniej starają się być bardziej kreatywnie jeśli chodzi o usłui niż inne banki, mają produkty i oferty któych nie znajdziemy w innych bankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys2
No jakby nie patrzeć to faktycznie jest sporo takich usług których nie posiadają inne banki i to dobrze ciekawe czym jeszcze sygma zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba się ubezpieczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys2
Zgadzam się z tym każdy powinien mieć jakieś ubezpieczenie nie wyobrażam sobie by ktoś teraz nie miał w ogóle ubezpieczenia jakiegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
dla mnie to też dziwne, że można nie mieć jakiegokolwiek ubezpieczenia, jest to raczej niemożliwe, każdy ma jakieś, jedni więcej inni mniej, wszystko zależy od naszych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys2
To prawda dlatego do wyboru jest tak dużo możliwości ubezpieczenia w sygmie co nadal mnie zaskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serocki
w sumie to taki już standard że oferta ubezpieczeniowa powinna być raczej rozbudowana, teraz ludzie sporo ubezpieczają bo różnie to w życiu bywa, wiec im więcej ofert ubezpieczenia tym tak naprawdę lepiej dla banku który te ubezpieczenia oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys2
No jednak nie każdy ma tak rozbudowane i opłacalne ubezpieczenia jak sygma wystarczy popatrzeć ,niektóre rozbudowane może i są ale raczej nie aż tak i na pewno nie aż tak opłacalnie przynajmniej według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalk
z tego co piszesz to chyba dobrze znasz produkty sygma banku, z jakich ciekawych ubezpieczeń sygmy korzystasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys2
No ja jestem fanem zdecydowanie multigwarancji jest to świetny pomysł na ubezpieczenie wystarczy tylko popatrzeć jak są teraz sprzęty robione nie wiem czemu ale u mnie w domu ciągle się coś psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóżmy, że będziesz pracował 40 lat i co miesiąc wpłacał 50 zł. Daje to nam 40 lat x 12 x miesięcy 50 zł = 24 000 zł. I teraz pomyśl, ile z tego kasy wyciągniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×