Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet chce zrobić roznegliżowane zdjęcia swojej siostrze

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, mam taką zagwostke i nie wiem jak sie do tego ustosunkowac. Moj facet ma mlodsza siostre, ktora postanowila sobie na 25 urodziny zrobic sesje zdjeciowa powiedzmy w negliżu bo jak sama się wyraziła ładniejsza już nie będzie. Mój facet, który trochę interesuje się fotografią powiedział, ze w takim razie on jej tę sesję zrobi. Koniec końców po awanturze, która mu urządziłam powiedził siostrze, że on jednak nie da rady i skierował do swojego kolegi. Na tym sprawa się jednak nie skończyla - siostra zaczela mu przysylac fotografie znalezione w necie w jakich pozach chcialaby byc fotografowana z prosba o ocene. Troche juz zdenerowana ta sytuacja zapytalam go czy jak siostra bedzie juz miec ta sesje czy zamierza ogladac te zdjecia. Na co moj facet odpowiedzial Oczywiscie ! Moje pytanie Czy to jest wogole normalne, zeby w takich sprawach rodzenstwo az tak mocno sie angazowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze normalne to przeciez sioostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widze problemu - zawodowi fotografowie robia takie ujecia wielu kobietom i wcale nie znaczy to nic niestosownego - ja sama lecze sie u mojego brata ginekologa. Uwazam go za doskonalego fachowca, na wizyte chodze razem z moim mezem i jestem mu wdzieczna, bo dzieki jego trafnej i odpowiednio wczesnej diagnozie i rozpoczetym leczeniu (nowotwor) jestem teraz zdrowa i zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez wszystko zostaje w rodzinie.Patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzenie do brata ginekologa normalne nie jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jest chyba nawet chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jest chyba nawet chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×