Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tworzenie CV

Polecane posty

Gość gość

Szukam jakiegos fajnego sposoby, by w miare szybko stworzyc cv, ktore bedzie ladne, schludne i zapewni mi zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba najlepiej Twoje prosby spelnialby generator CV. Sam z takiego korzystalem i wyszlo mi bardzo ladne cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakiego dokladnie korzystales i czy placiles cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystalem z szybkiecv.pl – zaplacilem 5 zl, zeby mieć dostęp do lepszych szablonow, ale jest tez opcja za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosław 2
Witam mogę polecić fajną stronkę www.PlanPraca.pl, po zalogowaniu otrzyma się poradnik pisania CV bardzo pomocny i do tego parę wzorów CV do pobrania za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na www.PlanPraca.pl polecam poradnik, który pomoże wam stworzyć CV. dostępny za darmo po zalogowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Dobry kreator masz na stronie www.mycv.pl . Wystarczy kilka chwil, żeby Ci wygenerowało profesjonalny dokument. Trzeba tylko podstawić swoje dane do formularza i się generuje. Proste, ale bardzo pomocne, zwłaszcza jak ktoś tak jak ja nie lubi się bawić w ręczne tworzenie takich rzeczy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amajka
Prawidłowy wzór CV jest na stronie http://pracastala.pl/. Mi bardzo pomógł podczas pisania swojego cv i jest czytelnie zbudowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przetestuj sobie generator szybkiecv.pl ja zrobilam cale cv w niecale 10 minut i wyszlo super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idb93
Witam serdecznie, zapraszam do skorzystania z oferty https://www.recrutizer.pl/ ułatwiającej stworzenie profesjonalnego CV i tym samym zwiększyć szanse na uzyskanie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o CV to najlepsza opcja to skorzystanie ze strony: https://www.recrutizer.pl/ Mi bardzo pomogło. Myślę że innym także pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta28989
najprostszy generator cv jest tutaj http://cvgenerator.pl w kilka minut można zrobić ciekawe cv.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozzzka
Tutaj https://poradnikpracownika.pl warto sobie zerknąć. Macie tam bardzo przydatny i praktyczny poradnik dla pracowników. Jest tam wiele bardzo pomocnych artykułów. Uważam, że zawsze warto weryfikować czy pracodawca działa zgodnie z prawem czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5TT
Aby firma szybko się rozwijała, warto inwestować w jej promocję. Najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie usług w zakresie reklamy Lublin. Jest to dobry sposób na poprawę pozycji firmy. https://reklama-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam szybkiecv. Program bardzo łatwy w użyciu, szablony przyjemne dla oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaGrol
Według mnie jednym z fajniejszych kreatorów jest szybkieCV, szablony są super w szczególności na premium, a sam kreator jest przejrzysty i bardzo prosty ,,w obsłudze" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie spamowac goownem nikt sie nie bedzie na to nabieral za darmo sa wzory cv a na rozmowe zapraszają zawsze tych co przesylają merytoryczne tresci a nie tylko schludne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marioleczka

Ja jestem zwolenniczką ułatwiania sobie życia i korzystam z programu szybkiecv. Wy tylko musicie wnieść od siebie jakieś doświadczenie, resztę program robi za was sam. A tak serio to super szablony, bardzo estetycznie wyglada moje cv, a to jednak jest ważne - pierwsze dobre wrażenie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALDONAaaa

Przepisem na udane CV jest program szybkiecv. Babeczki jest tak prosty i fajny w u życiu, będziecie zachwycone. Ja teraz chodzę i szukam czegoś dla siebie, co będzie mnie cieszyć i da spełnienie. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barto

Zamiast od razu inwestowac gruba kase w kreatory sprawdzic ten darmowy na pracujpl , ja tam robie i wychodzi bardzo profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szafran
Dnia 23.09.2019 o 06:33, Gość barto napisał:

Zamiast od razu inwestowac gruba kase w kreatory sprawdzic ten darmowy na pracujpl , ja tam robie i wychodzi bardzo profesjonalnie

Ta, ma się tam też szablony dla account menagerów albo techniczne studenckie itp. w conajmniej 5 wariantach. Warte uwagi, prezentują się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dade

Kreator cv na pracuj.pl na przygotowane takie przykłady nw ukończonych kursów wtedy i wtedy, szkoła wyższa itp. Można się tym posiłkować w trakcie pisania swojego cv, jeżeli kończą się pomysły. Całkiem, całkiem fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatek
Dnia 27.10.2019 o 23:37, Gość Dade napisał:

Kreator cv na pracuj.pl na przygotowane takie przykłady nw ukończonych kursów wtedy i wtedy, szkoła wyższa itp. Można się tym posiłkować w trakcie pisania swojego cv, jeżeli kończą się pomysły. Całkiem, całkiem fajne

oo spoko opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×