Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koszt wesela w remizie a lokalu

Polecane posty

Gość joan247
Cześć, myślę, że za lokal nie zapłacisz dużo więcej niż za remizę. My wyprawialiśmy wesele tutaj http://www.imprezy-perla.pl/ i cena była bardzo przystępna. Mieliśmy około 100 gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i taniej w remizie ale nie wiele, po za tym tam jest z reguły syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletka 1995 wwa
Remiza u mnie na wiosce jest ohydna, bez Klimy, brudna kuchnia i NIE ma klimatyzacji. Po za tym widziano tam szczury, a dodatkową atrakcją jest wychodek na dworze-typu latryna. Więc nigdy nie zajrzę do takich miejsc, a w moim powiecie wszystkie podobne sa. Syf i malaria. A wynająć kelnerki, katering i pomocników, dekoratorów, to i tak różnica będzie max 2tys. Szkoda nerwów, w lokalu masz wszystko i wyjdzie może taniej nawet przy takiej ilości osób. Kwestia lokalu, ja nawet nie tknę tych zapyziałych remiz osp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz znaleźć niedrogą salę, polecam sprawdzić tutaj http://bankietyikonferencje.pl/ ja jestem wymagająca a znalazłam naprawdę fajną i tanią opcję z której jestem szczerze zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz podkarpacie
My za wesele metodą w remizie zapłaciliśmy 41 tyś. zł.(2016r) wszystko, łącznie z obrączkami strojami i wszystko, wszystko , na weselu było 160 osób i bawili 2,5 dnia :-) porównywaliśmy standard z restauracją i w takiej wersji by nas wyszło około 80tyś. z tym że tydzień przed weselem trzeba naprawdę mieć bardzo dobrze rozplanowany i wszystko perfekcyjnie synchronizować szczegółowiej temat rozpisaliśmy : http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=13439

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś się wypowiada, że robiąc wesele w remizie oszczędza 3tys to zupełnie się nie orientuje ile to naprawdę kosztuje, ja (woj. Świętokrzyskie) wraz z narzeczonym zamówiliśmy sale, która na dwa dni wyjdzie nas ponad 30 tys doliczajac alkohol tort obrączki itp. jest to ponad 60tys, gdzie w wyremontowanej remizie będzie nas ze wszystkim kosztowało 30tys. fakt nie ma jakiegoś ogromnego parkingu, ale to chyba nie wystarczający powód by płacić dwa razy tyle, wynajęcie dekoratorki dekoracja światłem to koszt Max. 2000 zł, gdzie wyglądem będzie dorownywalo super pięknym lokalom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już chyba nie czasy robienia imprez w remizie, zwłaszcza że są świetne sale w dobrych cenach. My się trochę naszukaliśmy ale w końcu trafiliśmy w Chmielnie na Krzewi Róg - http://www.krzewirog.pl/ i zarówno cena jak i sam wygląd i obsługa były super. No i nie trzeba się martwić o organizację wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmiechu warte

Spójrzmy na to z dystansu . Przeciętny mieszkaniec wsi który spędził swoje dzieciństwo i młodość ślizgając się na odchodach zwierząt gospodarskich  oraz z determinacją i odwagą równą orkiestrze z Titanica próbuje skończyć gimnazjum w swojej miejscowości (której nie ma nawet w Google Maps ) będzie uważał wesele w remizie OSP za wydarzenie godne uwagi niczym koronacja królowej brytyjskiej .Natomiast wokal wiejskiej solistki weselnego zespołu będzie ucztą dla jego uszu niczym "Bohemian Rhapsody " wykonany na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasza biedronka

Napisano Czerwiec 6, 2018 - taaa serio,to w lokalu po 600zl od osoby;) a w remizie po 300zl os lub 300 a remiza 150zl;). A te dekoratorki za 2000zl to szczyt szczytow pewnie byl. Czyli firanki w remizie i laser taki jakimi bawia sie dzieci albo choinka z "mango". Litosci,nie wyjdzie ci w remizie 2x taniej. Nigdy bajkopisarzu. Remiza z zewnatrz pewnie konkurowala z okolicznymi nowoczesnymi oborkami:) .  Tak to jest gdy czlowiek swiata nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta Nie chodzi o kase

W weselu nie chodzi o zysk. Sorki. U mnie byl zespol za 5tys plus gwiazda przyjechala za 10tys zl. Wesele na 150 osob. Bo wiekszego nie chciałam. Nie chciałam na siłę prosić wszystkich sąsiadów itd jak to bylo kiedys w zwyczaju. Pałacyk, ceny od 165zl os, i potem rosly po 20zl wzwyż, kwestia ilości dań. Do wyboru, do koloru,w cenie wiejski stół. Ustrojony, wystrojony, klimatyzacja, 3apartamenty noclegowe dla mnie i męża oraz naszych rodziców. Pokoje noclegowe na miejscu, parking strzeżony. Nigdy nie myśleliśmy by zrobić wesele i na nim zarobić. To nie, o to chodzi. Jednak patrząc na niektóre komentarze, wydaje mi się, że wiele osób myśli inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strazok spod sklepu

Gość gość   

 

Napisano Czerwiec 6, 2018-jak masz robic byle gdzie wesele, to lepiej sie nie osmieszaj i wcale nie rob,skoro cie nie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejwidd

Moim zdaniem jednak lepszy jest lokal zwłaszcza, że róznica cenowa nie jest już tak ogromna. My robiliśmy w sali Wróblówka w Bielsku Białej i wesele było świetnie zorganizowane a nie zapłacilismy majątku. Wszystko pyszne, ładnie podane, na bieżąco kontrolowali kelnerzy co jest potrzebne na stołach itd. Na remizie sam bym tego tak nie ogarnąl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonak

liczyłam ostatnio to, my robiliśmy małe przyjęcie w krakowie w piwnicy pod złotą pipą i wyszło nas porównywalnie jak wesele mojej siostry w remizie, a jakość i cała oprawa i komfort o niebo lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jany bez kasy

Jak ktos pyta, o koszt, to juz wiadomo, ze dz@ddduje. W sumie na lawce upchnac mozna i 5 osob ii 10, jak w puszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Ja miałam wesele w wynajętej sali, a za jedzenie był odpowiedzialny Catering Arts. To chyba była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Jedzenie było fenomenalne, teraz każdemu w rodzinie polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Moim zdaniem nie ma co oszczędzać tylko zrobić w jakimś porządnym lokalu/hotelu, ja miałam swoje w Best Western Premier i dzisiaj ciesze się, że nie oszczędzałam na tym, żałowałabym do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×