Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

strój do pracy opiekunka dziecieca

Polecane posty

Gość gość

Pracuję jako opiekunka i mam problem z ubiorem. Ogólnie mam styl taki dość elegancki, trochę sportowy, zależy jaka pogoda i nastrój. Ale chodzi o to, że jak jest gorąco to lubię nosić krótkie spodenki, lub sukienki, spódniczki. A do pracy niani jakoś tak się krępuję. Jestem młoda, szczupła, wysoka. Boje się, że mama mojej podopiecznej jakoś źle to odbierze. Ona sama jest teraz w ciąży, nosi się bardzo skromnie, dlatego głupio mi jakoś tak odstroić się, ale bardzo lubię modę i mam całą szafę ubrań, szkoda by było, żeby leżały w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stroić się możesz po pracy. W pracy masz wyglądać skromnie a nie jak dz/i/w/k/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem niania i do pracy ubieram sie wylacznie na sportowo. Zadnych spodnic czy sukienek. Z dziecmi lezysz na podlodze ,siadasz na trawie itp .po pracy na wieczor - wysokie buty i spodnice czy sukienki jak najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezpruderyjne szmaty, może najlepiej z dekoltem po pas idziecie z dzieckiem na plac zabaw, i najlepiej w czerwonych szpilach i w stringach prześwitujących przez białe pasko-mikrospudniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohoho widzę, że nianie lubią wyjadać budyń z pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łopiekunka smarkaczy
Goscie pewnie tez marzycie o jakiejs opiekunce, co wam wsadzała smoczek w buzie lub gdzies indziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, mnie nie obchodzi w co się ubierasz ale gdybyś była opiekunką kilkuletniego dziecka to przecież nie założysz mini kiecki i wysokie szpilki? Zależy w jakim wieku jest dziecko. Jeśli niemowlak to wiadomo, nie trzeba za takim biegać bo prawie wiecznie śpi. Ale gdy dziecko umie już dobrze się poruszać, jest jak żywe srebro bo raczej obcasy i sukieneczki nie są zybt dobrym wyborem. Zależy też jaką jesteś nianią; liczysz na to żeby dziecko wiecznie spało i nic nie robiło, czy szczerze lubisz z takim szkrabem pobiegać po trawie, pobawić się w piaskownicy, pograć w piłkę itp. Jeśli jesteś aktywna, to raczej zwykłe "trampki" i krótkie spodenki nie są problemem. Nikt Ci się nie każe "pocić". Ubieraj się wedle pogody i czynności/zajęć jakie planujesz z dzieckiem. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam, że nie chodzi o szpilki :) Buty noszę do pracy płaskie, bo tak jest mi wygodnie. A co do tego jak spędzamy czas, to oczywiście tak jak piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytaj swojej pracodawczyni .Lepiej nie podpaśc jesli jest zazdrosna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie powinnaś wyglądać ani elegancko, ani seksownie. Ubierz spódnicę czy spodenki ale w dobrym tonie, nie za krótkie i seksowne. Nie ubieraj również wydekoltowanych bluzek tylko np. t-shirt. No i płaskie obuwie, wygodne. Sama jestem teraz w fazie zakupu ubrań na lato i to co widzę w sklepach to porażka. Spodenki takie odsłaniające pupę, zamiast spódniczek opaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna to na serio fajny stroj na spokojnie :) www.youtube.com/watch?v=-3J8KSM8Zeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×