Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

9letni dzieciak rządzi w domu

Polecane posty

Gość gość

tak się złożyło, że przez jakiś czas mieszkam z moim bratem, jego żoną i 9-letnim synem. młody to jedynak i jest strasznie rozpieszczony. rządzi w domu, wstawanie rano, kąpiel, odrabianie lekcji, dosłownie wszystko kończy się krzykiem i płaczem. brat pracuje od rana do wieczora i prawie się tym dzieckiem nie zajmuje, ale moja bratowa pozwala temu dzieciakowi na wszystko. młody zawsze stawia na swoim, a jego matka kiedy już nie daje rady wychodzi i płacze. słyszałam kilka razy. jak jest brat w domu to mały się troche uspokaja. słowa z ust tego dziecka takie jak "odp***dol się" "jesteś głupia" "nienawidzę cię" do matki są na porządku dziennym. dzisiaj odebrałam go ze szkoły, dałam mu obiad, on zaczął pluć. powiedziałam żeby się uspokoił i że jak napluł to musi wszystko posprzątać, a gówniarz zrzucił talerz na podłogę i powiedział do mnie "spi**dalaj". no sorry ale ja na takie traktowanie ze strony 9latka sobie nie pozwolę. zadzwoniłam do brata żeby przyjechał się zająć tym dzieckiem, a on, że nie może bo jest w pracy. zadzwoniłam do bratowej, przyjechała, zabrała go do babci. głupio mi tak się zachowywać, bo u nich mieszkam, ale przecież nie dam sobie wejść na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×