Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwia_kolez

Jaki prezent kupić...

Polecane posty

Gość Sylwia_kolez

Jaki prezent kupić maluchowi, dziecku koleżanki, chłopiec ma 4 miesiące. Co można kupić? Są jakieś zabawki dla takich maluchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile chciałabyś przeznaczyć na taki prezent? Ostatnio widziałam w sklepie promocję karuzel nad łóżeczko bodajże z baby ono. wydawała się solidna. Ewentualnie jakieś grzechotki, gryzaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta 88
4 miesiące to jeszcze maluch, ale już są rzeczy dla takich, ja zawsze chodzę do toys'r'us i tam mi pomagaja wybrac, bo sie nie znam ,ale tez szukam inspiracji dzis. ekologiczne, edukacyjne - fajnie brzmią takie zabawki i uczą wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawek dla takich maluszków jest cała masa. Ja Ci polecam ze stronki allinside.pl, w tym sklepie jest cała masa ciekawych rzeczy, które są dobrej jakości oraz tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kierunek - https://prezentmarzen.com/poznaj-strzelanie/ Świetny pomysł, ewentualnie cokolwiek innego, co jest związane z relaksem i odpoczynkiem. Nie róbcie prezentów byle jakich - one mają przede wszystkim robić duże wrażenie i to jest kluczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupiłam kubek niekapek :) na pewno się przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiina
Takiemu maluchowi to raczej tylko jakieś gryzaki, grzechotki, ewentualnie maskotki. Nie wiem ile chcesz przeznaczyc na prezent, ale ja swojej przyjaciółce kupowałam elektroniczna nianię w sferisie za jakoś ponad 2 stówki, a dla jej córeczki misia z grzechotkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galdenna
Takim maluchom nigdy nie kupuję zabawek i tak mają tego masę. Ostatnim razem dla córeczki koleżanki kupiłam na kuchnianawidelcu.pl piękny dziecięcy zestaw sztućców. Przyznam, że koleżanka się ucieszyła bo zamierzała sama taki kupić, więc udało mi się ją ubiec. Wart poszukać i dobrze się zastanowić taki praktyczny prezent zawsze się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dziecko ma 4 miesiące, to najlepiej zaopatrzyć się w elektroniczną nianię, będzie monitorowała zachowania dziecka oraz trzymała nad nim pieczę, na Alletaniej.pl są bardzo dobre ceny takich sprzętów, czas wysyłki jest szybki, jak najbardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damira 33
Mój synek ma 5 miesięcy i niedawno kupiłam mu na jagodowykot.pl fajnego szmacianego zająca z długimi uszami. To taki przytulas. U nich warto kupować zabawki i w ogóle rzeczy dla dzieci bo wszystko ma atesty i naprawdę jest bezpieczne. Spory wybór mają i dość ciekawa oferta, dużo rzeczy takich innych niż w tych sieciówkach i nawet taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cila
Takiemu maluszkowi zawieszka to fajny pomysł, sama ostatnio kupiłam podobną na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponila
Zawieszki zawsze się sprawdzają:) tak samo jak łuki do wózka z zabawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje prezenty na https://www.youpibag.pl/ Dla chrześniaka kupiłam małe delikatne filcowe puzzle, a jego tacie blaszany obraz z zdjęciem synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puzzle to dobry prezent na każdym etapie życia :P ja często też kupuje puzzle na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na www.Sezamek-zabawki.pl gdzie znajdziesz szeroki wybór zabawek dla dziecka w rozsądnej cenie, często u nich zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirna
Mój synek uwielbia puzzle drewniane takie z uchwytem, ciągle ktoś przynosił w prezencie i trochę się tego nazbierało. Na szczęście lubi układać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent Marzeń - macie tam pomysły dopasowane pod każdy klimat. Dla każdego można znaleźć coś ciekawego, trzeba to tylko jakoś rozsądnie rozegrać. Najważniejsze to nie stawiać na prezenty byle jakie. Szukajcie takich pomysłów, którymi zrobicie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla takich maleństw to super zabawek jest do wyboru do koloru :) Ja bym poleciła coś co chyba każdy zna https://www.al.to/p/155022-zabawka-dla-malego-dziecka-fisher-price-garnuszek-na-klocuszek-sorter.html ! W prawdzie jest niby od 6 mc ale dzieci w tym wieku rosną tak szybko... poza tym każde rozwija się inaczej a chyba lepiej kupić coś czym będzie się bawił dłużej niż jakaś grzechotka na przykład, która zaraz pójdzie w kąt. Poza tym garnuszek również uczy a moim zdaniem takie zabawki są najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunka f
Pewnie, że jest z czego wybierać, ale ważne aby były bezpieczne. Dlatego ja dla dzieci kupuje tylko w jagodowymkocie oni tam mają wszystko z certyfikatami, więc mam pewność. Wczoraj akurat dotarła paczka z takim przytulańcem, fajny duży, kolorowy zając. Mój maluch ma skończone 5 miesięcy i wszystko wkłada już do buzi, a ten zając chyba mu się spodobał bo nawet nie da go sobie wyjąć z łóżeczka, zaraz jest płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilika
Ostatnio dla półrocznego siostrzeńca zamawiałam na sferis.pl zabawki do kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×