Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
axxk

klimatyzacja czy klimatyzator przenośny?

Polecane posty

Mnie bardziej odpowiada klimatyzator przenośny, bo jest łatwiejszy w użytkowaniu i można go przenieść w dowolne miejsce w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam firmę z wieloletnim doświadczeniem i nie próbowałam załatwić klimy na swoja rękę. Nie znałam się na tym, a szkoda było mi wyrzucać pieniądze w błoto. Mi polecono tą www.rewitalizatory.pl , działa bez szwanku do tej pory. Bardzo duża wygoda, naprawdę. Upały i mrozy nie są już tak uciążliwe jak były do tej pory. Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia, ma moje słowo – ze warto. Polecam firmę, dysponują dobrym, niezawodnym sprzętem i doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OrianaMaraina
NA pewno o wiele wydajniejsza jest standardowa klimatyzacja stacjonarna niż przenośna. Niestety jest to dosyć duży sprzęt, musi być zrobiona dziura w ścianie i skraplacz na zewnątrz. Jeżeli ktoś chce się z klimatyzacją poruszać, to przenośna też jest dobrym wyjściem. Proszę na ten temat poczytać http://www.meblebiurowe-info.pl/wybieramy-klimatyzacje-klimatyzator-kompaktowy-dwuczesciowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zainwestować w kilmatyzacje, zerknij na http://bud-went.com.pl profesjonalna firma zajmująca się takimi rzeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem klimatyzacja jest lepszą decyzją choć klimatyzator przenośny w niektórych przypadkach też jest dobrym rozwiązaniem. Wejdź np. na www.klima-premium.pl. Mają szeroki asortyment klimatyzacji w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwi38
Do mieszkania na poddaszu idealnie sprawdzi się dobry kilmatyzator, montowania klimatyzacji raczej bym nie polecała. Ja też mam poddasze zagospodarowane na pomieszczenia użytkowe i kupno klimatyzatora okazało się niezbędne, na szczęście udało się znaleźć taki dobry jakościowo : http://instaltech24.pl/klimatyzatory.html . Wybrałam taki z filtrem antybakteryjnym, sadzę że posłuży mi długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas zdał egzamin klimatyzator stały. W końcu w mieszkaniu jest odpowiednia temperatura w zimę jak i latem. Mamy mieszkanie wysunięte wprost na promienie słoneczne, z jednej strony jasno, natomiast z drugiej strasznie się nagrzewa i gdyby nie klima chyba długo byśmy nie podołali :P Polecam firmę z Łomianek pod Warszawą, super obsługa i niezawodny sprzęt www.progressklima.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wentylator w dobrym standardzie sprzedaje hurtownia Swatt na pewno. Niedawno się do nich przeniosłem ze swoją firmą i rzeczywiście można zaoszczędzić. Dobre rabaty dla instalatorów, robią szkolenia, jest profesjonalnie realizowane wsparcie techniczne. Jak na razie nie mam uwag. Na stronie www.swatt.pl jest do nich tel, mail i opisy produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem za dużo zachodu z klimatyzatorem przenośnym, to już bardziej opłaca się zrobić klimatyzację. My mamy klimatyzację od LG https://airengineering.pl/klimatyzacja/ i super działa. Cieszę się, bo zaraz znowu będzie w użytku i nie będę się w domu gotować jak będzie 30 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak zdecydowałbym się na klimatyzację. Możesz założyć ją w kilku pomieszczeniach. Chodzenie z klimatyzatorem nie jest ani wygodne, ani przyjemne. Zresztą sam możesz wybrać lub zapytać ekspertów. Wejdź np. na www.chlod-klim.pl. Ja stąd mam klimatyzację w biurze i domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem klientem hurtowni Swatt od zeszłego roku, sprzedają internetowo przez serwis www.swatt.pl Uwag większych do jakości klimatyzatorów nie mam, odpowiadają aktualnym standardom. Powoli wdrażam się w ich program lojalnościowy i tak jak na początku miałem dużo wątpliwości i sceptycyzmu tak teraz widzę że to rzeczywiście ma sens i jest profesjonalnie zorganizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie klimatyzacja. Klimatyzator przenośny to nie jest najbardziej funkcjonalne rozwiązanie. My mamy klimatyzację z http://www.firmaszalek.pl/oferta/klimatyzacja-serwis/ Można u nich kupić, zajmują się także montażem i serwisem, u nas szybko zamontowali i efekt jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, myślałam że ktoś rzeczowo doradzi, ale widzę sam marketingowy bełkot:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno i drugie rozwiązanie ma swoje plusy i minusy więc musisz się dobrze zastanowić. Ja wybrałem klimatyzację marki Fujitsu i jestem z niej bardzo zadowolony. Urządzenie w dobrej cenie zamawiałem z www.klima-premium.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już właściwie od Ciebie zależy. Ja wybrałem klimatyzator ścienny i jestem zadowolony z jego działania. Z przenośnym i tak nie chciałoby mi się chodzić po domu. Klimatyzator zamawiałem od firmy http://www.barterm.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvinka_
A co sądzicie o wentylatorach przenośnych? Widziałam takie tu http://www.airnaturel.pl/ . Chodzi mi konkretnie o wentylator kolumnowy. Czytałam, że nadaje się do pomieszczeń do 30 m2, więc u mnie w mieszkaniu by wystarczył. Do tego bardzo fajnie wyglą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam skorzystanie z usług firmy DTSSERWIS - zakładałem za pośrednictwem tej firmy klimatyzacje i był to strzał w 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tę firmę z opowieści od mojego znajomego, który jakiś czas temu zakładał u siebie w mieszkaniu klimatyzacje - chwalił sobie usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałem z usług DTSSERWIS, co prawda w kwestii chłodnictwa, choć teraz zamierzam za ich pośrednictwem zainstalować klimatyzatory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klimatyzacja
Witam polecam klimatyzację firmy Airwell mam u nich duże rabaty więc mogę państwu sprowadzić urządzenie i potem zamontować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klimatyzator przenosny tak naprawde na dłużsża mete sie nie sprawdzi. Lepsza byłaby po prostu kliamtyzacja, nawiew. Kiedys uwzalam to za zbedny wydatek, le dw lata temu zdecydowałam się na założenie jej przez firme www.climag.pl i już w życiu bym jej nie oddała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie klimatyzacja. Wydatek większy ale tak samo większy komfort. Klimatyzator hałasuje, trzeba i tak znaleźć mu wyjście albo na zewnątrz albo do wentylacji (do tego jest taka rura- mało to komfortowe). Jest mniej wydajny. I zajmuje miejsce w pomieszczeniu. A klimatyzacja zamontowana pod sufitem, nie kradnie miejsca na podłodze. Nie buczy tak strasznie, no i jest spoooro wydajniejsza. Trzeba tylko odpowiednio zamontować część zewnętrzną, ale to firmy zajmujące się montażem będą wiedziały co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam Wam klimatyzację, ząłóż lepiej cały system. W http://www.klima-venta.pl/pl/ na pewno znajdziesz odpowiedni system do domu! Polecam bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolymis
Przepraszam za 3 krotne wysłanie.Problem z internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×