Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gałazkawisni

40 latka a foty w bikini na fb

Polecane posty

Gość gałazkawisni

Moja ciotka ma 40 lat, ale trzeba przyznać, że ma znakomitą, szczupła, zgrabną figurę i swietnie się trzyma. Nikt jej tyle nie daje i raczej ludzie nie wierzą, że to czterdziestka. Ostatnio na swój profil fb wrzuciła zdjęcie w kostiumie bikini, gdy opala się na łódce na jeziorze. Zebrała mnóstwo lajków i komplementów, ale jedna z koleżanek wpisała " w twoim wieku nie wypada wrzucać takich fot, pomimo, ze wyglądasz dobrze". Zastanowiło mnie to, czyżby dobrze wygladająca, zgrabna 40-stka nie ma prawa się odsłonić w bikini ? Już nie wypada ? Nie wypada wkleić takiej fotki na fb, a niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież 40latka to jeszcze młoda kobieta... co innego jakby miala 80. Co w tym ziwnego, że 40latka ma super figurę? czemu teraz 40latka uważana jest za starą babe, ktora powinna polozyc sie do trumny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisiczkaaaa
Dokładnie , jeśli jest tylko zgrabna to nawet i 50 może się pokazać w bikini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie że może a jeśli jakas zawistna baba zwróciła jej uwagę to jest zacofana kretynką za granicą grube baby w majtach sie pokazuja i nie maja kompleksów a w polsce mają jakąs shizę na punkcie wieku i wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tej kolezance to gowno do tego jakie zdjecia ktos sobie zamieszcza widocznie zazdrosci jej figury i tyle w temacie 2 sprawa to taka ze ludzie afiszuja sie ze swoja prywatnoscia na prawo i lewo a to nie jest dobre okazuje sie z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gałazkawisni
ona to wstawiła dla swoich znajomych, a nie na publiczne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie rozumiem idei dawania zdjęć w bikini publicznie, żeby pochwalić się figurą, w ogóle nia mam konta na żadnym fejsie, s\rejsie i żyję szczęśliwie, nie obchodzi mnie co kto o mnie myśli i nie mam myśli samobójczych z powodu jakiegoś komentarza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlatego jej nie wypada, bo ta koleżanka co jej to napisała już nie może się pokazać bo z niej stara melepunda zazdrosna i pies ogrodnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie blagam was co znaczy dla swoich znajomych? po co? nie mogla w ladnej sukience ? nomalnie jak czlowiek ? jak Kobieta inteligentna kulturalna ? Tylko tylek wywalac po co? Dla mnie tacy ludzie sa plytcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galazkawisni
ale ona nie wywaliła tyłka, normalne zdjęcie zrobione bokiem jak oparta o maszt się opala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba cześc postów tutaj pisze jej kolezanka ... no niestety polska rzeczywistość , krytykowac za ubior kazdego, nawet jak jest ktoś ubrany .... Na plazy w sukience jak człowiek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tylko jedno po kiego ludzie w ogole wystawiaja takie zdjecia ? dla mnie to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×