Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego niektórzy faceci biorą numer i potem nie dzwonią?

Polecane posty

Gość gość

Niektórzy dzwonią co prawda, ale zdarzyło mi się kilka razy ,że facet wyglądał na zachwyconego wrecz mną , ciagle komplementował i wreszcie chciał sie umówić, poprosił o numer i.... nie odezwał się. Rozumiecie coś z tego? generalnie uważam ,ze jakbym była brzydka to raczej nawet nie zwracaliby na mnie uwagi i nie podrywali ,a już napewno jeśli zdarzyło sie to ileś tam razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazł inna głupsza lub ładniejsza ,albo chciał sprawdzic swoja atrakcyjnosc.A gdzie Cie podrywali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nazbierał przez calydzkeń kilka numerów i wybrał tylko jedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie tylko od Ciebie spisał numer ,i pewnie inna sie odezwała lub poderwał tyle kobiet ze nie trafil na twój numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mnie podrywali? Różnie, np w kawiarni jak siedziałam sobie z koleżanką, Na ulicy się zdarzyło, na uczelni, w klubie też ,ale tego nie liczę... Niektorzy pisali, a niektorzy już nie mimo pozornego zachwytu mną , mowienia jaka to jestem ładna itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nawet dzisiaj podałam numer takiemu jednemu bo był przystojny i mówił jak mu się bardzo podobam, chciał sie umówić na kawe dzisiaj ,ale ja sie wykreciłam , powiedziałam mu ,że innym razem bardzo chetnie i pytał sie czy to nie bedzie natretne jak bedziemy pisać to powiedziałam ,że nie i... narazie się nie odezwał :( mam dziwne przeczucie ,że się nie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicaaaaaaaaaa
Nie wiem ,ale faceci często postępują nielogicznie, być może coś w twoim zachowaniu było nie tak, uroda to wbrew pozorom nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz sie ze masz takie powodzenie że nawet na ulicy wszedzie Cie podrywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaź
ale głupia panna z ciebie. heh. ci wszyscy co cie prosili o numer to byli żonaci lub zajeci przez swoje kobiety, SAMOTNY FACET NIGDY nie poprosi cie o numer telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ulicy może się zdarzyło ,ze 2 razy... więc nie wiele, tego poznałam jak byłam z koleżanką na piwie dzisiaj... i mówił jaka to jestem śliczna itd ,a nie pisze :( chciał ze mną gdzieś wyjść dzisiaj ,ale nie wiem dlaczego odmówiłam , ale też powiedziałam ,że innym razem bardzo chetnie wiec nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy on był zajety czy nie, ale może racja ,że glupio ,że mu podałam ten numer, teraz żałuję bo bede patrzec w telefon i sie martwic czy zadzwoni czy nie... mogłam mu podać jakiś zmyślony nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twojej kolezanki nie podrywał? Zreszta może pił cos,mozliwe ze jutro zapomni o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pił bo był samochodem ... koleżanki nie podrywał widocznie akurat nie była w jego typie choć nie brzydka z niej dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hah wiesz ile jezdzi w Polsce popijaku? Nie badz naiwna po kilka piwach nie raz prowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale on nie wyglądał jakby był po kilku piwach, raczej był trzeźwy... wiec tym bardziej mnie to zastanawia dlaczego jeszcze nie dzwonił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaź
Ja po pijanemu tez bym cie prosił o numer, ale wiedzac że mam kobiete w domu to straaach... bu....tacy to odważni jesteśmy, heh co tu dużo gadać. Jak otrzeźwieję i moja panna zakręci mi przed nosem swoją dupcią to zapominam o takich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat jak ktos wypije parę piw to czasami tego nie widac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no może i nie ,ale dlaczego zdarza mi się to któryś raz? niby wszyscy i na uczelni nawet byli pijani? W klubach ok, może byli choć jak widze ,że ktos jest nachlany to nawet z nim nie gadam ,ale na uczelni? Nie rozumiem facetów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na uczelni chcieli twój numer z prostego powodu fajnie miec duzo znajomych bo wtedy moga poprosic kogos o zadanie albo sciage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemu się tak niecierpliwisz
Skoro to było dzisiaj to może się odezwie, poczekaj, a nie panikujesz dziewczyno :) do mnie czasem i po kilku dniach się odzywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W****** Cie i kopnie w tyłek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie, ale na uczelni w sensie obcy facet i to z wyższego roku więc... nie rozumiem tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaź
Taaakk... ja bym zadzwonił żebyś mi zrobiła loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz oś takiego w sobie ,że myślą, o fajna dziewczyna ,ładna ,ale nie czują potrzeby dalszej znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dzwoni odrazu bo widocznie szuka innej.Jakbys mu sie spodobała to by odrazu dzwonił.Ten kto dzwoni po kilku dniach znaczy ze jestes dla niego ławka rezerwowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nie grzeszysz uroda i mysla ze jestes łatwa.Jakbys była ladna to by odrazu dzwonili.Dla nich brzydka=łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a np mam brzydką koleżanke i jakos jej w ogóle nie podrywaja więc dziwne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po długim poscie kazda poderwia.A to ze nie dzwonia to swiadczy ze nie jestes taka sliczna i liczyli tylko na szybki seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaź
bo ta brzydka się nie nadaje na lody, tylko ty, proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kniaź skoro nie dzwonia znaczy ze jest brzydka lub przecietna.Dlatego podrywaja inne żeby nie skończyc na ławce rezerwowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×