Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trishy

Kto chętny schudnąć? Ja zaczynam od dziś dietą MŻ i więcej się ruszać!

Polecane posty

Gość gość
Brawo .! gratuluje .:D Ja jestem dosyć szczupła ponieważ ważę 52 kg przy 172 cm wzrostu. Moja sytuacja jest dziwna ponieważ jem naprawdę, naprawdę bardzoo dużo. Ćwiczę tylko wtedy, kiedy mam na to fazę.:D Czasami tydzień regularnie, a niekiedy dzień i dwa tygodnie przerwy. Ćwiczę nie po to żeby schudnąć bo wiem że tego nie potrzebuje, ale po prostu. Chce być fit ale nie zawsze mam mobilizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brendunia ja nie liczę kaloryczności swoich posiłków. Przygotowuje je według sb1 do tego każdy posiłek ładuje do pojemniczka o poj 250 ml szklanka i staram się do każdego wrzucić sałatę aby oczy samym widokiem się najadly Jutro będzie mając 2 tygodnie jak będę na sb1 jutro rano postaram się Wam napisać z jakim skutkiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dużo schudłaś :) Ta dieta jest rewelacyjna z tego co wiem, zdrowa i bez jojo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko202
Dziękuje za przyjecie- wierze ze mi się uda a i moimi jedynymi ćwiczeniami to stepper ( jak znajdę czas to robię sobie 3x po 50 min cw). Choc teraz planowałam sobie dołożyć mel b nogi i pośladki ( chociaż po dwa razy). Moim celem to wazyc 53 kg. Ale jak będzie 55 kg to może przystopuje na nich( może do końca sierpnia osiągnę cel). FILI--> wielkie gratulacje ubytku tylu kg:):) mega !! ile czasu ci to zajelo i jak tego dokonalas? brendunia--> grtuluje tych 3,5kg na minusie-- damy rade!!! A co zawsze pijecie? Bo ja za woda to nie bardzo bardziej uwielbiam czerwona herbate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez czytalam o diecie sb i przymierzlam sie do niej nawet... wiem ze jest skuteczna ale chyba nie dla mnie:( Stosowalam ja przez tydzien i zle sie czulam i pozniej przez 3dni wymiotowalam po kazdym posilku.. Wole swoja mz- choc teraz planuje nie jedzenie chleba tylko pieczywa chrupkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona herbatka jest ok, mi się nigdy nie chce po niej jeść , ale smakowo- średnio. Wypiję, ok, ale dużo bardziej wolę zieloną. Moim problemem w diecie są wieczory, zrobiłam więc coś takiego: do małego dzbanuszka (ok 1 l ) daje saszetkę mięty i zielonej herbaty. Zaparzam ok 5 min. I taki, bardzo smaczny napój, popijam wieczorami. Poza tym woda, czasem mleko (lubię) albo dietetyczne koktajle np pół szklanki mleka, 2 łyżki twarogu, owoce- miksujemy. Może być też: jogurt naturalny z suszonymi śliwkami i łyżką otrębów- miksujemy. Druga wersja dobra na przemianę materii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko202
brendunia brzmi smacznie twoj pomysl na koktajle:) moze wyprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropla Minerałów
Gdyby nie ta dupa to by była złota chałupa he he Ja póki co wszelkie diety sobie odpuściłam, kończe studia i nerwy jedzą za mnie. Czasami się czuje jak głupia ale nie daję rady sobie cały czas wszystkiego odmawiać. Kilka lat studiowania a człowiek jest z 10 kg większy. Nieraz się zastanawiam jak to mozliwe że tu i ówdzie troszkę przybyło ;-P. Mam nadzieję , że za jakiś czas się ogarnę bo aż mi samej przed sobą głupio jest. A jakie sytuacje sprawiają, że wam apetyt rośnie? Też nerwy czy są jakieś inne przyczyny? Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie ta dupa to by była złota chałupa Dziewczyny czy wy też jesteście nerwusami i zajadacie się smakołykami dla uspokojenia swoich rozkołatanych nerwów? Ja to czasami po fakcie dochodzę do wniosku, że głodna nie byłam a zjadłam coś bo po prostu się wkurzyłam. No nie mam panowania nad tym, czsami mi głupio przed samą sobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi apetyt rośnie gdy: 1. Opuszczam, lub jem bardzo małe śniadania (w ciągu dnia "nadrabiam" potrójnie") 2. Jak jest zima. 3. Gdy nie piję kawy. Ta jedna gorzka czarna rano musi być. 4. Gdy jem słodycze (tak, apetyt rośnie w miarę jedzenia) 5. Jestem zestresowana, ale czasem mój apetyt wtedy spada do 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko202
Kropla Minerałow--> czasmi mi sie zdarza ze zjem cos gdy jestem zdenerwowana(ale nie czesto) bardziej czasem " ze tak powiem z nudow do kawki ciasteczko" alep owiedzialm sobei koniec z tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropla Minerałów
serduszko202 jedzenie z nudów he z kąd ja to znam:P. Jak człowiek nie ma czasu to skubnie ciut i leci dalej a gdy się siedzi bez zajęcia to lodówka się często otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko202
dokladnie tak- musze z tym skonczyc... a wlasniwie juz skonczylam.. KONIEC Z PODJADANIEM: wieczorem i miedzy posilkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczełam się odchudzać 3 tygodnie temu, jak dowiedziałam się, że mój cholesterol osiągnął poziom - 300! To bardzo dużo. Teraz ważę o 5 kg nmiej, dzisiaj byłam u lekarki, napomknełam o tym spadku wagi, uważa,że to za szybko. Ja tak już mam, że - lubię się odchudzać. I, jak mówi mój mąż(z zawiścią) - wystarczy, że tylko pomyślę o odchudzaniu,i już mam Kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idris
Hej. Dziewczyny to i ja sie dolacze. Mam 29 lat i 168 cm wzrostu, waze 70 kg. Od 4 tyg.biegam ale z dieta gorzej. Sport jako tako mnie wciagnal wiec czas na diete. Nie mam pomyslu ja.jem co 3 h ale duzo i nie zdrowo i jeszcze podjadam slodyczami. Ale przynajmniej nie dziwie sie ze.nie chudne mimo biegania. Najchetniej bym chciala schudnac 10 kg w.miesiac ale.wiem ze.to nie mozliwe i bez sensu. Dziewczyny niektore z was sa dla mnie juz przykladem, inne na poczatku drogi mam.nadzieje ze.nam sie uda i bedziemy sie wspierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko202
Bindi--> a ile wazysz? i witam cie bardzo i trzymam mocno kciuki:) Idris--> witam:) trzymam kciuki mocno i ile pragniesz wazyc by czuc sie sie piekna w swoim ciele?? Bedziemy sie wspierac i szybko sie nie poddamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko202
moim marzeniem jest tez miec dlugie zdrowe wloski- ale to inna bajka. Naajwazniejsze to wazyc wreszcie chociazby 55kg.. pokazac swojemu chlopakowi szczuply, plaski brzuszek, smukle uda i ladna pupe( bo narazie to nie ma na co popatrzec) i ja tez nie mam:(:( . Moze wreszcie bede kupowac takie ciuchy ktore sama wybiore a nie takie ktore na mniej pasuja. Chociaz mam sporo ciuchow w szafie ale sie nie mieszcze w nie _ NARAZIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ciezko stwierdzic bo ostatnia waga jaka utrzymywalam to 56-58, potem jadlama w knajpach nocami i duzo slodkich napojow, brak ruchu i w 4 miesiace doszlo mi 10 potem dwa i tak trzymam od 6 lat. Teraz waha mi sie 68-70 skonczylam szybko z knajpami itp ale waga zostala niestety. Teraz to nawet 62 wydaje sie wow. Pierwszy cel wyznaczam sobie 65 bo na poczatku czlowiek chudnie najszybciej, potem 62 ale moze nabiore smaka na wiecej. Zobaczymy, wolnymi kroczkami do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko202
Idris--- uda sie zobaczysz. A mialas moze stycznosc z jakimi cw? Bo ja zastanawiam sie nad mel b oprocz stepperka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pomysl, moze zrobimy sobie w stopkach wage, wzrost i cel? bo tak nie z pamietam ktora ile wazy a ciagle nie bede szukac po watku. To propozycja a kazdy zrobi jak chce:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez myslalam o mel b nawet sobie juz dodalam kanal na youtube do ulubionych. Znalazlam jakies 35 minutowe i na brzuch. Niestety u mnie caly tluszcz glownie w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko202
Idris- siwtny pomysl z ta stopka. Ja planuje robic z mel b: nogi, posladki- to obowiazkowo( kiedys probowalam brzuch- srednio mi wychodzil z abs sobie poradzilam ale nie wiem czy jej cw na biust cos daja). moj problem: brzuch, biodra i uda. ( chocic troche sie to wszystko wyszczuplilo to nadal sa ogromne ilosci tluszczu w nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 kilogramów 163 cm wzrostu chciałabym ważyć 43 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wstepny plan: 8:00 sniadanie 11:00 2 Sniadanie 14:00 obiad 17:00 Podwieczorek 20:00 Kolacja w postaci jakiegos koktahlu na kefirze O 20 usypiam dziecko a biegam tak ok 22 wiec kolacja pozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze zmniejszyc ilosc i przypuszczam ze bede chodzic glodna. Nie pracuje i siedze z dzieckiem w domu wiec o zagladaniu do lodowki z nudow moge wiele powiedziec, wiec bede musiala wymyslic sobie wiele zajec na najblizsze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie zjesc 4 posilki dziennie i wieczorem zawsze cwiczonka i kubki czerwonej herbaty. Cos czuje ze nie znalazlabym miejsca na piaty posilek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×