Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka333

Plank czyli deska jaki jest wasz rekord?

Polecane posty

Gość Anka333

Duzo ćwicze praktycznie przez całe zycie uprawiam jakis sport. Ostatnio zaczełam robić plank codziennie i niestety nie wytrzymam dłużej niz minuta trzydziesci a wydawało mi sie ze mam takie mocne miesnie brzucha. Ile wy wytrzymujecie w tej pozycji? Po ilu tygodniach zwiększałyście czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie wytrzymuje 2:48 (mierzone jakos 2 tyg. temu) po 6 miesiącach regularnych codziennych ćwiczeń. Zaczynałam od 30 sekund. To samo z pompkami. Zaczynałam od kilku dziś zrobię 40 bez przerwy ale pod koniec łapy już się trzęsą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3:48 z wczoraj, planki ćwiczę od dość dawna, w sumie nigdy nie robiłam klasycznych ćwiczeń na brzuch bo mi szkoda było kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezle a ile razy dziennie cwiczyłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bbbbllll
Hej, ja robię deskę 4-5 razy w tygodniu jak kończę ćwiczenia z Toffany. mój rekord w desce to 3:40. ostatnio jednak coś 'nawalam' bo daje radę tylko niecałe 2 minuty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bbbbllll
*Tiffany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 3:48: plank robię 2 razy w tygodniu, po treningu na siłowni. Może jakbym robiła oddzielnie to byłoby jeszcze lepiej (bo podczas ćwiczen siłowych mięśnie brzucha się spina, więc na koniec mają już nieźle w kości), ale w sumie jakoś nigdy nie próbowałam. Ale poddałaś mi pomysł, w przyszłym tygodniu przetestuję bez niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kama
od stycznia br. robie non stop zaczynalam, od 30 s.... teraz nie schodze ponizej 5 minut obecnie moj rekord to 7 min 01 sek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo już nie robiłam regularnie, niestety -pamiętam mój rekord pobiłam latem 2014, było to 4:20 :) teraz jak czasem robię to daję radę max 1:15 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut w zeszłym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie efekty daje sam plank? Bez imnych cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że nie ma zawodów w planku. Jedyne jakie znalazłem w 2017 roku są w Bydgoszczy a to trochę daleko ze śląska jakby jechać specjalnie na tę zawody.... Mój rekord jak na razie to 16 minut. Pozdrawiam. Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ostatnio przestałam robić deske regularnie ale mam 14 lat i ostatnio wytrzymałam 2:01. nie ma się co chwalić ale będę trenowała aby wytrzymać dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ćwiczę "deskę" od dwóch tygodni seriami 5×30sek z 30sekundami przerwy 3-4 razy w tygodniu wynik z wczoraj 3.36.32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do szkoły medycznej Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową ZA DARMO- dwa lata nauki w weekendy lub w tygodniu :) ! NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy! tel. 790-400-178 www.facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 15 lat, jestem słaby, a deskę robię 4 minuty i 20 sekund. Co jest z Wami? Na 100% deske robie poprawnie bo sie pytałem wielokrotnie i sprawdzałem odpowiednia formę. :classic_tongue:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

47 lat, kobieta - mój rekord 6 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×