Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalina123123

milosc do starszego faceta, do facetow pytanie

Polecane posty

Gość kalina123123

od 3 lat kocham starszwgo ode mnie faceta o 18 lat, nie jestem w stanie przestac, jest najwazniejsza osoba w moim zyciu, ja tez nie jestem mu obojetna, ale ma zone, z ktora jest w separacji, mieszka z nia dla dobra syna, zyja obok siebie, widac, ze coraz bardziej sie meczy, niedawno dowiedzial sie o moim uczuciu, ale nie pytalam, co chce z tym zrobic, jestesmy dobrymi przyjaciolmi. czy da nam kiedys szanse? pytanie do Panow, co byscie na jego miejscu zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102
jesli jestes ładna zgrabna to ja na jego miejscu dał ci szanse...gdybym był już w separacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina123123
no brzydka nie jestem, kilku facetow chcialo ze mna byc, ja nie chcialam, bo kocham tamtego. to sie ciesze, bardzo bym chciala, by dal nam szanse ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102
a pytałaś już go o to, rozmawiałaś, bo jak nie to porozmawiaj, niech się wypowie na ten temat, przecież wiecznie nie bedziesz czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina123123
nie rozmawialismy na ten temat, nie chce go naciskac, bo prosto z mostu go nie zapytam, czy da nam szanse, chyba lepiej, jak to sobie pouklada, oswoi sie z ta mysla, ale niedlugo juz musze zapytac, co o tym mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102
koniecznie, żeby później nie okazało się że cię tylko zwodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina123123
ok, tyko nie byla bym w stanie byc z kims innym oprocz niego, mam nadzieje, ze sie uda, jak nie, to zostane sama i tyle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko dzisiaj mówisz, pewnie jeszcze młoda dziewczyna z ciebie ale zycze ci jak najlepiej. Poza tym bądź też przygotowana psychiczne ze jednak nic z tego nie będzie, później rozczarowanie lepiej przeżyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matteoo
ja bym zostawil calkiem zone, bo wg mnie najlepiej byc z kims, kto cie naprawde kocha, powodzenia ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze pomysli i da ci szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×