Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośćOnaZaciekawiona

seks z dojrzalym mezczyzna

Polecane posty

Zaciekawiona, kiedy on będzie miał jakieś smużki cienia, spoglądał na ciebie podejrzliwie albo będzie trochę nieadekwatnie zazdrosny - wybaczaj i przytulaj - inaczej to się stoczy po równi pochyłej. Źle działają łzy, głęboki smutek i izolowanie.

Gość gość
Ciekawe jak to dalej potoczyło się?

Gość Maria O.

Seks że starszym mężczyzną jest tak samo różny jak różni są ludzie z wyjątkiem dbałości o szczegóły i o rozkosz dla kobiety w pierwszej kolejności niż dla siebie. Od 20 roku życia spotkałam się zawsze że starszymi ode mnie mężczyznami,  mieli ok 40- 45 lat . Wtedy było bosko szybko energicznie a dziś sama mam prawie 40 a jeden z nich został moim mężem ma 59 lat a zbliżenie z nim jest zawsze pełne satysfakcji choć seks ewoluował i uspokoił się nieco . Jest wysportowanym facetem i ojcem naszego 11 letniego syna. Nie zamieniłam to na młodszego pod różnymi aspektami życia. 

Dnia 31.05.2014 o 14:10, Gość Gość 777 napisał:

No owszem słonko świeci jest w miarę ciepło. Może gdyby nie ten wiatr to było by w fajniej. Dziś wybieram się na Urodziny do Piotra. Piotr to mąż mojej siostrzenicy. Natomiast jutro wybieram się właśnie do Term na wypoczynek. Szkoda że nie mieszkasz bliżej bo zaprosiłbym cię do Term na wypoczynek. Mam wejściówkę dla 2ch osób na cały dzień. Termy Rzymskie w październiku będą obchodzić 4 rocznicę istnienia. Czyli 4 urodziny!! Wpisz sobie w goglach Termy Rzymskie to wyświetli ci się strona T.R

SPAM 🙋‍♀️

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować