Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ktoś z Was zna się na muzyce poważnej? Chciałby mi pomóc? :)

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym zacząć słuchać klasycznej, a właściwie spróbować się w niej odnaleźć. Znam jedynie kilka utworów - ale w każdym jestem tak zakochana, jak nigdy nie byłam w żadnej z - nazwijmy je -"rozrywkowych" piosenek. Szukam kogoś, kto pomógłby mi wejść w ten świat :) Jeżeli to nie problem - moje gadu gadu 50564065

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teloch
Nie mam gg. Co już znasz? To ledwie kilkanaście wieków (Antyku nie liczę) tradycji muzycznej. W 5 lat się uwiniemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij od popularnych typu Dla elizy, 4 pory roku, mozarta cokolwiek symfonicznego., Beethoven 9 symfonia, brams koncerty skrzypcowe i fortepianowe, jezioro labedzie Czajkowskiego, noc na lysej górze z obrazków z wystawy Musorgskiego , tañce polowieckie z Kniazia Igora Borodina, ...itd. walce straussów janów....Dukas uczeñ czarnoksieznika, wøacz sobie Fantaz******ajke disneya, tam jest pelno klasycznych tematów z klasyki:) Potem - szukaj jest youtube, dostép do klasyki o wieeeele wiekszy, niz 30 lat temu, jak bylam dzieckiem i dalam rade:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym że jestem sierotą jeżeli chodzi o wyszukiwanie czegokolwiek :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erik Satie też jest dobrym początkiem dla jeszcze niezupełnie dojżałych melomanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erik Satie też jest dobrym początkiem dla jeszcze niezupełnie dojżałych melomanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×