Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamadwulatka31

Ratunku nie mieszczę się w moje ciuchy!

Polecane posty

Gość mamadwulatka31

Cześć, jestem mamą dwulatka. Niestety w ostatnim roku strasznie się zapuściłam . Po porodzie szybko wróciłam do wagi sprzed ciązy gdyż karmiłam piersią i już po 3 miesiącach ważyłam 50kg przy wzroście 170cm. A teraz jest dramat, siedzenie w domu z dzieckiem, brak czasu dla siebie m.in. na uprawianie sportów i do tego dojadanie byleczego. Zaniedbałam siebie i chciałabym odzyskać dawną figurę, bo teraz ważę już 64kg. W dodatku bliskie osoby pytają czy przypadkiem nie jestem znowu w ciązy bo przytyłam i powiększył mi się brzuszek. Proszę ratujcie, chcę wrócić do mojej idealnej wagi czyli 55 kg. Jaka dieta bylaby dla mnie dobra? Chciałabym zrzucić 10 kg do końca wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd tu ktos ma wiedziec jaka dieta jest dla ciebie dobra, co my wrozki jestesmy? Nie zryj smieci, zacznij sie ruszac i waga spadnie. Kiedy wszystkie glupie baby zrozumieja ze nie ma diety cud, wystarczy odstawic tuczace produkty, jesc warzywa, ryby, drob, pic wode i wylewac litry potu, a nie ma bata zeby tyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dietę "mniej żreć" się zna? Człowiek się wielorybi od nadmiaru kalorii nie od siedzenia w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60kg to jest idealna waga do tego wzrostu Polki zacznijcie ćwiczyć a nie się głodzić jak przy tej wadze macie brzuszek i jesteście obleśne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 170 waze obecnie 63-64 - kg tak sie waha moja waga najlepiej wygladam jak mam 60 kg , i od dzis zaczynam mz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jak przeczytalam twoj post to tak jak bym czytala o sobie. Nawet wzrost ten sam I waga. Tyle ze ja dokladnie rok temu w ciagu 3 miesiecy przytylam z 50 do 64kg. Tylko ja niestety mam niedoczynnosc I haschimoto I walcze ostro od 2 miesiecy z dieta lecz niestety waga wciaz sie nie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dodam ze przez te 3 mies w ciagu ktorych waga wzrosta wcale nie zmienilam diety. Z dnia na dzien po prostu robilam sie grubsza. Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka40
Dziewczyny ja słyszałam o nie dawno otwartych punktach w galeriach Slim Express . Jeżeli tak szybko tyjecie , albo nie macie czasu na ćwiczenia to przejdźcie się tam . Tam leżysz tylko 20 min i może Ci zejść do -5 cm więc chyba fajne rozwiązanie co? Ja osobiście nie byłam , ale słyszałam od takiej babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)diety a tu ah nastepny temat o zyciu za granica no i jak sie uklada to nigdy tak naprawde nie wiemy 222 www.youtube.com/watch?v=-R6CnSqPnEg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta 27
a tam po co komu wydawac kase na jakies zabiei odchudzajace laserem owszem moze i ma ciekawa oferte i sporo pozytywnych opini ten slim express ale lepiej tak jak moje przedmowcyzni pisza lepiej mniej jesc a nie potem plakac ze sie jest za grubym i nie bedzie trzeba korzystac z zadnych zabiegów :) chyba ze kogos na nie stac to wtedy ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria903
Samanta, ja uwazam ze wszytsko jest dla ludzi i ja z czystym sumieniem polecam slim express wcale nie jest otyla i nie placze ztego powodu ale mam lekki celulit na posladkach i dla mnie slim express jest rewelacyjne skora bardzo jedrna i czuc w dotyku jest przyjemniejsza wiec ja polecam zabiegi laserem bo daja duzo motywacji tez jezeli ktos widzi ze przy lezeniu spadl mi chociazby nawet 1 cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka67
Ja niestety nie jestem zbytnio zadowolona z tego Slim Expres. Bo obstawiali to w galeriach i człowiek się skusił. Pani pow ze na-pewno mi coś spadnie, niestety po wstaniu z łózka było to samo, pani pow żebym się nie martwiła bo to 48 h ma zadziałać, ale niestety chyba nie na mnie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapatryczka2
Autorko ja również jestem mamą dwulatka. Przed ciążą ważyłam 59 kg, w ciąży przytyłam 15 kg i nadal nie udało mi się wszystkiego zrzucić. Przy wzroście 164cm ważę 66 kg. Od dziś zaczęła mniej jeść i mam zamiar ćwiczyć SKALPEL Ewy Chodakowskiej i jeździć na rowerku stacjonarnym. Chcialabvm schudnąć choć te 6 kg ale marzy mi się 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAmonaa809
Lidka to zalezy jaki masz tłuszcz moze u Ciebie trzeba wiecej zabiegów wykonac a nie tylko 1, nie ma ani diety cud ani tabletek cud tak samo laser ze slim express jest tylko wspomagaczem a nie radykalnym odchudzaniem:)) ja nie stosowalam tych zabiegów ale duzo poczytałam w internecie o tym co to za laser i jak dziala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem Ramonka że to nie laser cud. Stosowałam się do zaleceń naprawdę dużo wody pije i staram się nie jeść dużo. Ale zawiodłam się , ze nawet ani 1 cm mi nie spadło. No cóż chyba będę zmuszona trochę poćwiczyć z Ewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka67
Ja wiem Ramonka że to nie laser cud. Stosowałam się do zaleceń naprawdę dużo wody pije i staram się nie jeść dużo. Ale zawiodłam się , ze nawet ani 1 cm mi nie spadło. No cóż chyba będę zmuszona trochę poćwiczyć z Ewa oczko. to miała być odpowiedź do Ramonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×