Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

dietetyk online

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam tą Panią dietetyk http://hb-dieta.pl/ bardzo jestem z niej zadowolona, profesjonalnie podeszła do tematu. Efekt jest niesamowity i z takim podejściem daleko Pani zajdzie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam tą Panią online: www.joladietetyk.pl Skorzystałam z indywidualnie ułożonego poradnika żywieniowego i jestem póki co zadowolona, ubyło mi 3 kg w miesiąc mimo że zdażały mi się małe grzeszki ;) Poza tym ludzkie ceny, bardzo ciepłe podejście tej Pani Dietetyk i ogromna wiedza, zawsze mogę liczyć na odpowiedź na każde pytanie dotyczące żywienia. Nie jest to żadna reklama jak wielu tutaj takich, ale szczerze naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam moja dietetyk z Be Light. Prowadziła mnie przez całą ciążę,a miałam cukrzycę. Jest to dietetyk online więc miałam z nią ciągły kontakt. Swoją drogą bardzo szybko odpowiadał na pytania a dodatkowo przeglądała moje zapiski z cukrem we krwi, które jej wysyłałam. Miałam pełna opiekę, bardzo sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plukijanczuk
A ja dziewczyny nie polecam porad on line Poradnia Dobry Dietetyk Przychodnia Gin Medicus. Zapłaciłam 300 zł za ułożenie diety. Wcześniej był tel do Pani Agnieszki Czajkowskiej żeby omówić co i jak. Dieta miała być max w 7 dni. Nie dostałam nic. Napisałam maila. Cisza. Dzwonię i nie ma ta już takiego nr. Napisłam na FB pani odpisałam że przeprasza i że jutro wyślę. Minęły 3 tygodnie i ani diety ani zwrotu pieniędzy o które prosiłam. Złodziejka i oszustka. Gdyby któraś z Was została również oszukana przez tą poradnie dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plukijanczuk
Dodam że to poradnia z Pułtuska i Wyszkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja88
Osobiście wolę korzystać z usług dietetyka online. Najlepsza dietetyk jaka pomogła mi w stworzeniu prawidłowej diety z nadwagą to poradnia dobry dietetyk Błaszczyk Karolina http://dietetykonline24.pl . Dietetyk wręcz wspaniały, naprawdę rzadko spotykane aby tak dużo czasu poświęcała dla pacjentów. Z tego co wiem również przyjmuje w stacjonarnym gabinecie dietetyczny w Turku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka korzysta z usług tej Pani dietetyk http://hb-dieta.pl/dieta-online/ bardzo sobie chwali i widzę sama po niej jakie zrobiła efekty. Sama się przymierzam do rozpoczęcia diety i zrobienia super sylwetki na lato :) może w tym roku się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ,,,,,,,,,,,,,,,, najlepszy w Polsce gacasystem.Po trzech miesiącach nauczyłem się "świadomego odżywiania"i schudłem sporo,3 mc/25 kg bez efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam darmowe konsultacje online u p. Sylwii Sobczak-Piżuch, akurat można do niej napisać. Piszcie póki jest darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kontaktowałam się w sprawie diety z http://bdieta.pl na prawdę mega sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Ja polecam Panią Dorotę Hucał http://www.eat2bfit.pl/ . Pani bardzo sympatyczna z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nam ułożyła dietę dla rodziny ale z uwzględnieniem potrzeb dla każdego z osobna. Służy radą nawet po konsultacjach. Serdecznie polecam! A dla nieprzekonanych polecam lekturę http://zdrowenawyki.blox.pl/html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 dieta +ćwiczenia ułożone są przez dietetyków.Schudłam na niej 7 kg w krótkim ,można uzyskać dobre efekty jeśli będzie sie systematycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dieta online
Ułożę Ci dietę, pomogę dojść do wymarzonego celu, razem z Tobą będę cieszyła się efektami. Nie będzie łatwo - ale będzie warto. Dostaniesz: plan, listę produktów na dany dzień, zalecenia. Zostaniesz ze mną jak długo bedziesz chciał. Cena ulega zmianie już przy drugim miesiącu kontynuacji. Do lata coraz bliżej. Porozmawiajmy :) Tydzień - 30zl 2 tygodnie - 50zl Miesiąc - 70zl Dodatkowo polecę Ci ćwiczenia, które pomogą z zdobyciu efektów. Odezwij sie na meila 24 godziny na dobę : diet.1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam skorzystać z tej diety online,schudłam dzięki niej 9 kg w ciągu 2 miesięcy.Trzeba za nią zapłacić około 6 zł ale warto ponieważ są efekty :)http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna44
Kilka tygodni temu korzystałam z pomocy dietetyka http://dietetykonline24.pl/formularz-dietetyczny Wypełniłam zgodnie ze wskazówkami, do dnia dzisiejszego mam z tą Panią kontakt. Bardzo miła , mało tego nikt wcześniej z dietetyków nie potrafił mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zależało mi na schudnięciu przed ślubem. Chciałam wyglądać najpiękniej jak się da. Przeszukałam internet i trafiłam na stronę Pani Pauliny Roziewskiej. Dzięki pomocy schudłam i do dzisiaj utrzymuję efekt. Naprawdę polecam tę dietetyczkę. Jej strona www.dietetyka-medyczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly_mee
ja polecam moją dietetyk. Na początku musiałam przyzwyczaić się do przygotowywania posiłków, ale teraz idzie sprawnie i już 10 na minusie. www.fitkuchta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyanna
Świetnym dietytykiem jest Malwina Umiastowska. Nie tylko dobry specjalista, ale i bardzo pozytywna osoba :) Widać, że z pasją podchodzi do swojej pracy. Prawda jest taka, że bez dobrego dietytyka to czasami ani rusz, porad specjalisty nie zastąpi żaden portal ani koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova CE Poznań
Chcesz wiedzieć jak prawidłowo się odżywiać, układać jadłospisy dla osób dbających o sylwetkę lub z problemami żywieniowymi, poznać specyfikę pracy dietetyka, oraz dzielić się tą wiedzą z innymi? Nie czekaj, zapisz się na kierunek Specjalista ds. dietetyki w Nova Centrum Edukacyjne. Pamiętaj, że liczy się kolejność zgłoszeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie problem był odwrotny niż większości ludzi na świecie bo ja chciałem przytyć. Odkąd pamiętam byłem chudy i nigdy nie byłem w stanie nabrać jakkolwiek masy. Dopiero współpraca z dietetykiem zaczyna to zmieniać. Ja korzystam z konsultacji internetowych przez stronę www.e-poradnia.com . Mają tutaj dobrych fachowców z doświadczeniem. Wygodna opcja zwłaszcza dla mnie, gdzie mieszkam i pracuję w Niemczech, także kontakt osobisty w jakimś gabinecie byłby utrudniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Przez miesiąc chodziłam do odpowiednich dietetyków, którzy mieli zmienić moją wagę i nic mi to nie dało. Nie wiem czy chodziłam do nieodpowiednich czy nie działa to na moje ciało.. Ostatnio w sieci przez przypadek znalazłam Dietoholików, którzy posiadają Dietę 21 Dni. Jest to tak super Dieta, że w ciągu 21 dni od rozpoczęcia schudłam 10kg, pierwszy raz w tak krótkim czasie schudłam tak szybko. www.dietoholicy.pl/dieta-21-dni polecam wszystkim dziewczynom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvalkiria
Diet online jest dość sporo bo sama to przerabiałam. Najwazniejsze żebys nie kupowała jakiś ułożonych albo zmieniających się wedle schematów typu 3dchili, dieta oxy czy inne dziwne wynalazki... Najważniejsze żeby dietetyk rozpisał to indywidualnie nawet jeśli zapłacisz troszkę więcej. Ja mogę polecić Pana Mikołaja Chroszczyńskiego, którego kanał znalazłam na YouTube. Bardzo pomysłowy czlowiek układający świetne diety. Jego strona - bdieta.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało schudnąć 8,5 kg w 21 dni dzięki diecie 21 dni. W ogóle nie ćwiczyam bo nie miałam czasu praca itp... próbwałam wczesniej kilka diet i zadna nie dała mi rezultatów. no moze schudłam wtedy 2 kg i od razu pojawiał się efekt jo-jo....ponoc to przez brak cwiczen. jednak dzięki diecie 21 dni dowieidząłam się jak na prawdę można schudnąć i to bez jojo i cwiczen. tutaj macie tą diete 21 dni http://dietoholicy.pl/dieta-21-dni i czym prędzej się za nią wezcie bo szkoda tracić czasu na te inne niesparwodzne rzeczy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super suplement diety z dietą gratis: tiner można kupić na Allegro Dla ograniczenia apetytu: befit lub african mango + chrom oba też na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×