Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks z mężem po porodzie

Polecane posty

Gość gość

już w ciąży skłaniałm się ku cc bo bałam się porodu (mogłam załatwic za kase). oczywiście wszyscy namawiali mnie na sn i ja głupia się zdecydowałam, dziecko wazyło 4 kg . Poród bez komplikacji, z małym nacięciem, po 10 dniach wszystko już się ładnie zagoiło. Mimo to pamiętam poród jako traume i mega ból. Jest 3 miesiące od porodu, ja sie czuję świetnie, ale nie chce mi się w ogóel seksu. moje krocze kojarzy mi się tylko z jednym = okropnym porodem. próbowaliśmy z meżem dwa razy i mnie bolało więc odpusciliśmy. Myslę że to blokada bardziej psychiczna :( co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj w d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt sie nie wypowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam podobny problem, nie wiem czy nie iść do seksuologa bo sobie nie radze :( seks kojarzy mi się tylko z porodem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rana krocza się wygoiła ale psychika musi zapomnieć o porodzie. U ciebie jeszcze za wcześnie na smakowite baraszkowanie bez tła porodu w tle. Odpuśście póki co i odczekajcie. Zwyczajnie. Ja do pół roku po porodzie nie miałam ochoty na seks i choć pierwszy raz miał miejsce na 4 miesiące po to jednak zupełnie nic nie czułam, żadnej przyjemności, stale myślałam o dziecku i czasem też o tym by nie mieć wpadki. Dodam że miałam cesarkę i poród sn i za każdym razem tak czułam więc to nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam c******erwszy stosunek po porodzie mega bolak. Czulam sie jakby dopiero co tracila cnote :) 5 z koleji seks byl juz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z tego co czytam w tytule to mąż jest po porodzie, zatem w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie było to samo, rodziłam 32h... pierwszy raz bolał, drugi też....teraz jest już coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×