Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vikisss8686

Hotel Chrobry Międzyrzec Podlaski

Polecane posty

Gość gość
Będąc w restauracji w ostatnim czasie byłem świadkiem bardzo przykrego wydarzenia. Pomimo iz pracuje tam bardzo miła załoga pan Roman nie szanuje własnych pracowników,wyklina ich w obecności gości. Co jest dowodem jego braku kultury osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W hotelu Chrobry jestem stałym gościem bywam dość często jedzenie jest pyszne, bardzo miła obsługa. Wg mnie innym takim obiektom w okolicy chociażby w Hesperusie to daleko do takiego jedzenia i standardu jaki jest w tym lokalu. Naprawdę polecam a jeśli komuś nie pasuje to niech sobie zrobi wesele lub imprezę w przydrożnej remizie albo w Hesperusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniesławienie lub pomówienie to przestępstwo Pomówienie innej osoby, grupy osób, osoby prawnej (na przykład jakiejś firmy) czy instytucji o postępowanie lub przymioty, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej albo narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, jest przestępstwem wymienionym w art. 212 Kodeksu karnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka kara grozi za znieważenie na forum publicznym lub w internecie Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Natomiast znieważenie za pomocą środków masowego komunikowania podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do 1 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tego hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie na www.gdziewesele.pl, bardzo dużo opinii o nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość567
Jestem gościem który był niejednokrotnie w tym hotelu i mogę powiedzieć z tego co zaobserwowalem że jedzenie jest dość dobre pokoje dobre ale obsługa ciągle się zmienia na gorsze brak chęci i zaangarzowania recepcja nie tak miła i pomocna jak była . Ale polecam restauracje ceny ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lokal najlepszy w okolicy. Poziom na prawdę wysoki. Nie bez powodu mają co tydzień wesela. Hotel bardzo ciepły. Manager spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Właściciele bardzo w porządku. Nie ma się czego przyczepić. Panie na recepcji bardzo mile, kelner na restauracji w osobie młodego Pana bardzo profesjonalny. Obsługa weselna takze profesjonalna. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadko bywam w Miedzyrzecu, mialam okazje dowiedziec sie o hotelu Chrobry ze mszy w kosciola Chrystusa Krola . Otoz wlascieciele swietowali jakos prywatna rocznice i na mszy bylo ogloszenie (byl nawet ksiadz Kazimierz:):)o tym, ze wlasciciele dorobili sie pieknego majatku i pieknego hotelu (czy to nie reklama?)itd . Bylam bardzo zniesmaczona tym przemowieniem, poniewaz uwazam ze kosciol to ostatnie miejsce, gdzie powinny byc podawane takie informacje. Poza tym Drodzy Wlasciciele - Internet to jest potega - pamietajacie -dobre opinie trafiaja do 3 osob, zle do 30. Szanujcie ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Niemiły personel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba najgorszy lokal w Miedzyrzecu. Daje 3 na 10. Na wiecej nie zasluguja poniewaz nie szanuja ludzi i sa wobec nich nie uczciwi. Nie polecam tam robic zadnej imprezy. Szefostwo i menadzer totalne zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze na nich uwazac to zwykli oszusci i falszerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja teraz najgorszego szefa kuchni. Mlody cwaniak bez pojecia o gotowaniu. Totalnee ZERO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to się tam podoba i Szef kuchni wyśmienicie gotuję! A właśnie te obrzydliwe wpisy to piszą Zera i ludzie zazdrosni!!! Pozdrawiamy miły personel:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaste
Nie wiem i nie wnikam jak traktują pracowników... ale skoro jeszcze tam pracują to chyba nie jest aż tak źle jak piszecie. Za to kuchni spróbowałem osobiście. Wyśmienita ! Manager pomocny, sala weselna i obsługa- obłęd ! Aż szkoda, że tak mało poczciwych lokali w okolicy... Chociaż jedno miejsce bez wiejskich "pijaczków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak szacunku, o uczciwosci wobec ludzi juz nie wspominajac. Kuchnia pogorszyla sie a personel jest niestety niemily. Oszusci. Bylem i odradzam korzystanie z ich uslug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tam byłam i smacznie gotują personel krzywdy mi nie zrobil:-) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spa maja tam rewelacyjne można pomoczyc to i owo po całym tygodniu pracy Swietny relax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety oprocz spa nie ma tam nic ciekawego, przecietny hotel jakich pelno. Pokoje nie zachwycaja, juz lepszy standard jest w Folklorze. Natomiast masaze sa rewelacyjne, polecam wyprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Chrobrym bywam od czasu do czasu dla mnie jest ok jedzenie i obsluga naprawdę na wysokim poziomie ale taka mala uwaga dla szefostwa menager powinien bardziej skupic sie na swoim wygladzie ubior zobowiazuje w koncu to osoba ktora ma kontakt z goscmi lokalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to wesele ma się raz w życiu dzisiaj tu jutro tam ale jak robić to polecam w Chrobrym w tym roku mieliśmy wesele to na prawdę jesteśmy mega zadowoleni tak trzymać mega pozytyw naprawde ale co do poprzedniego komentarza to racja jak się gdziekolwiek spojrzy to menager w garniturze "chociaż koszula " a nie podkoszulek i wycieruch to to racja ale tak czy tak jesteśmy bardzo zadowoleni menager na prawdę dopial wszystko tak jak powinno być ale niestety ubiór zobowiązuje to prawda na początku rozmów byliśmy trochę zniesmaczoni ale naprawdę zajefajne lokal obsługa jedzenie mega po prostu mega cieszymy się bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby wymagać trzeba dać przykład pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostaki, chamy i wyzyskiwacze. Z daleka od tych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka zazdrość że ludziom się powodzi:-) Ps: A byle kelnerki nie się zajmą czymś pozytecznym! Z pozdrowieniami obecny pracownik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownicy szkalujacy własne miejsce pracy nie są godni jej reprezentowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniesławienie lub pomówienie to przestępstwo Pomówienie innej osoby, grupy osób, osoby prawnej (na przykład jakiejś firmy) czy instytucji o postępowanie lub przymioty, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej albo narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, jest przestępstwem wymienionym w art. 212 Kodeksu karnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka kara grozi za znieważenie na forum publicznym lub w internecie Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Natomiast znieważenie za pomocą środków masowego komunikowania podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do 1 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim

Również nie polecam. 

Ostatnio z partnerem postanowiliśmy skorzystać z reztauracji w owym hotelu. Było dużo ludzi. Dla nas zabrakło karty z daniami. Czekalismy na kartę z 15 minut. Gdy wybraliśmy, czekaliśmy na kelnera z pół godziny aż przyjdzie i przyjmie zamówienie. Nie doczekaliśmy się i wyszliśmy. 

Widać, że nie równo traktują klientów. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Byłam tam na dwóch weselach jedzenie było dobre obsługa miła. Słyszałam że kiedyś kuchnia była słaba ale to się zmieniło. Ogólnie było fajnie, sala duża na mniejszym weselu młodzi zdecydowali się na okrągłe stoły na dużym były tradycyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×