Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania009

jaka maskę do włosów?

Polecane posty

jaką wybrać maskę do włosów?? jakich wy używacie? Mam włosy przesuszone po ściąganiu koloru, łamliwe i puszące sie... pomóżcie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macadamia. Nie ma lepszej...:-) Kupisz na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byle nie macadamia kativa, bo to nie wiem co to jest, nie używałam, więc nie ręczę. Zaraz podam linka do tej 'WŁAŚCIWEJ' MACADAMII:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BIOVAX do włosów suchych i zniszczonych, choć mają w swojej ofercie też inne ;) kupisz w aptekach albo w necie Czasem w Biedronkach są saszetki tych masek za 1.99 i można wypróbować jaka będzie dla nas najlepsza. Lubię i polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję i jest super MOISTURE KICK Schwarzkopf. Lekka, lecz intensywnie nawilżająca emulsja do codziennej pielęgnacji suchych, odnowionych włosów. Zapewnia optymalny poziom nawilżania włosów. Zawiera: - Aminokwasy-przenikają: głęboko i odbudowują wewnętrzną strukturę wlosów. - Q proteiny mleka: odżywiają i nawilżają. - Pantenol: zapewnia dodatkowe nawilżenie. Zwiększa oraz optymalizuje poziom nawilżenia włosów. Wygładza suche włosy i zapewnia im niezbędne odżywienie. Nie obciąża dodatkowo włosów. Ułatwia rozczesywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eveline 8w1 maska arganowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie na blogach "włosomaniackich" o kompleksowej pielęgnacji (mycie odżywką, unikanie niepotrzebnych silnych deteregentów, olejowanie, stosowanie z głową silikonów...), bo sama maska nic nie pomoże. Tutaj np. masz gotowy plan pielęgnacji: www.anwen.pl/2011/11/pielegnacja-wosow-bardzo-zniszczonych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fryzjerka mi powiedziała, że faceci łysieją, bo szorują ręcznikiem głowę po umyciu... smiech.gif Podrzucam ciekawe porady o tym jak dbać o włosy kręcone, by nie wyłysieć i nie mieć szopy na głowie: http://mlodzinadorobku.pl/jak-dbac-o-wlosy-kr econe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×