Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zmarnowane życie na włąsne życzenie OSTRZEŻENIE DLA INNYCH

Polecane posty

Gość gość

Straciłam już rok życia i pewnie nie ma już dla mnie ratunku... Dziewczyny przestrzegam Was nie wychodźcie nigdy za maminsynka i nie gódźcie się na mieszkanie z teściową. Będziecie się zawsze czuć jak piąte koło u wozu i będziecie mieć poczucie, że mąż nie jest do końca wasz tylko musicie go dzielić z matką. Nie posłuchałam rad i teraz tracę najpiękniejsze lata. Odetchnę jak teściowa umrze ale do tego czasu nie wiem czy się nie wykończę psychicznie. Ostrzegam i proszę Was kobiety. Odłóżcie miłość na bok i nie popełnijcie mojego błedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadulec120
Teź tak mialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
módl się za teściową na roozańcu (nie musisz jej o tym mowić oczywiście) ale zmień w głowie podejście do niej i życz jej jak najlepiej i wówczas wszystko naprawdę się ułoży pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie możecie się wyprowadzić? Ja nie wyobrażam sobie mieszkać z teściową (chociaż akurat mam w porządku i ją lubię) ani nawet z własną matką, mając już własną rodzinę. Z synową też nie chcę mieszkać (mam syna :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zyczysz tesciowej smierci zamiast wziac sie do roboty i sie wyprowadzic? Jestes bezczelna, mieszkasz pod czyims dachem i tylko czekasz, zeby przejac dom:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama też zmarnowała życie u boku mojego ojca mamisynka i jedynasia i jego chorej całe życie na wszystkie choroby świata mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BIEDNE KOBIETKI,A W SERCU DIABEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś was zmusza, idiotki do kontynuowania tego chorego związku??? teściowa terroryzuje was pistoletem i zmusza do siedzenia w JEJ WŁASNYM domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" jego chorej całe życie na wszystkie choroby świata mamusi. " to ja autorka, jakbym czytała o własnej tesciowej ech..... nikt mnie nie zmusza do siedzenia z nimi ale nie poradze sobie w zyciu, za bardzo sie od meza uzalezniłam i to był moj błąd, już pracy nigdy nie znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co? nogi i ręce ci ucięło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam dostepu do jego pieniedzy daje mi 200 zł na miesiac, wszystkie wieksze wydatki ustAALA z matka nie ze mną, do pracy nie dał mi isc, ja nie moge nic ugotowac bo matka decyduje co bedzie na obiad, nie mam nawet własnego ogródka bo nawet jesli kupie kwiaty jakies to ona je zaraz przesadzi albo podleje czyms by uschły. O wchodzeniu bez pukania do naszego pokoju i grzebania w rzecach nie wspomne. nawet odpoczac mi nie da bo zaraz sie drze ze jest pełno roboty a ja siedze z książką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej kuzynki też małżeństwo zaczęło się rozpadać jak zamieszkali u jego mamusi.Wcześniej kilka lat wynajmowali mieszkanie i było dobrze.Drugie dziecko się pojawiło,kuzynka musiała zostać na wychowawczym,bo mała dużo chorowała.Więc sytuacja finansowa się pogorszyła.I jego mama wyszła z tą propozycją.Moja kuzynka tego bardzo żałuje,bo mówi,że lepiej trochę skromniej żyć,ale małżeństwo musi mieszkać same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubezwłasnowolniona jesteś, że od niego nie odejdziesz albo nie powiesz, że od matki się wyprowadzacie? na własne życzenie faktycznie tak masz, nie wiem jak można byc tak głupim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on się od matki nie wyprowadzi, powiedział to już dawno. Ja nigdy nie pracowałam bo dużo chorowałam a potem wyszłam za mąż i teraz kto mnie przyjmie? Mam ponad 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to siedź i biadol dalej, matko co za idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym znalazla kochanka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic to nie da, kochana. Przynajmniej kilka razy dziennie pojawia się wątek - "jestem z maminsynkiem, mama rządzi co mam robić?", w którym autorka oczywiście odrzuca wszelkie rozsądne wypowiedzi typu: rzuć go albo przynajmniej wyprowadź się 500km od mamusi i czeka na teksty "będzie dobrze, nie martw się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój narzeczony nie chciał się kiedyś wyprowadzić od matki, bo pomagał jej troche finansowo i ogólnie był nauczony życia wygodnego, że pod nos mu talerz położy itd. Na początku zamieszkałam z nim u matki jego i była tam też jego siostra. Obie zrzędy i wredne babska. Po jakimś roku nie wytrzymałam, kiedy odkryłam, że siostrzyczka podbiera mi ubrania i kosmetyki bez pytania, mimo tego że pozwalałam jej często, jak pytała, więc uznała z czasem że co moje to i jej. Ogólnie ciężko bylo tam wysiedziec i w końcu po kłótni oznajmiłam narzeczonemu, że wyprowadzam się i jak on nie wyprowadzi sie ze mną, to z nami koniec. Tak więc na początku zerwaliśmy, ale po około 2 tyg. przyszedł na kolanach jak sobie przemyślał i zrozumiał. Teraz mieszkamy bez jego rodziny i nasze wzajemne relacje się poprawiły. Także stawiaj odważnie ultimatum i bądź konsekwentna i wytrwała, musisz walczyć o swoje i nie bać się stawiać na swoim, a wtedy przyleci do ciebie z kwiatami. No chyba, że nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem zdania, że taka terapia szokowa jest potrzebna facetowi i wreszcie zostawi matke jak poczuje, że może stracić żonę. On pewnie tez jest w kropce bo skoro tesciowa to franca to na pewno teraz go jeszcze bardziej trzyma przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ginekolog moze odmówic wypisania skierowania na laparoskopię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podejrzenie endometriozy u innego lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę....facet wydziela kasę, to skończone dno a z mamusia ustalają wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet dno? a ta co się zgadza na taki układ to w takim razie kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pisałam o całej sytuacji, że to dno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze taka sytuacja to dno. widziałas moze autorko Plac Zbawiciela? Jesli nie, to lepiej ni e oglądaj tego filmu w twojej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on się od matki nie wyprowadzi, powiedział to już dawno. Ja nigdy nie pracowałam bo dużo chorowałam a potem wyszłam za mąż i teraz kto mnie przyjmie? Mam ponad 30 lat. x x Ja mam podobna sytuacje z brakiem pracy, a mam 36 lat. nie pracowałam tez z powodu choroby, ale utrzymuje sie z inwestycji tzn wynajmu. Teraz własnie mysle co robic, moze mogłabys sie zajac handlem czyms, na allegro np. sprowadzic cos z zagranicy sprzedac z zyskiem tutaj. Kombinuj albo nauczyc sie czegos np. robienia tipsów, cos zeby miec fach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz radę ,tylko weź się w garść dziewczyno . Zawsze mnie skręca jak słyszę on dorosły zakłada rodzinę a mamusia rządzi . Tak samo jak młoda kobieta , która musi pytać taty albo mamy czy tak będzie dobrze .I weź potem żyj z takim / taką co całe życie podporządkowani rodzicom .Mój kolega miał dziewczynę co ciągle nie mogła bo tata nie pozwala , a miała 27 lat . Zrobił to co należało zostawił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nic nie umiem, jedynie co to lubię robić zdjęcia i jestem dobra w makijażach, mam wyobraźnię wielu mi to mówiło, ale nie wiem jak to wykorzystać...jestem w czarnej d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×